Aktualizacja Map Google! – iOS.

Home / ciekawostki seo / Aktualizacja Map Google! – iOS.

Aktualizacja Map Google! – iOS.

Google dokonało w ostatnich dniach aktualizacji swoich map, z której z pewnością mogą być zadowoleni użytkownicy systemu iOS.

Jedną z nowości, która znalazła się w aktualizacji map Google jest możliwość przeglądania cen na poszczególnych stacjach benzynowych. Jest to bardzo ciekawa opcja dla osób, które lubią korzystać z okazji cenowych :)

aktualizacja map google stacja benzynowa 1stplace.pl

 

 

Kolejną interesującą opcją, która się pojawiła w aktualizacji map Google jest możliwość sprawdzenia natężenia ruchu w danym miejscu o danej godzinie. Google korzystając z udostępnionych przez użytkowników lokalizacji ,określa jak wiele osób przebywa w danym punkcie o konkretnej godzinie. Funkcjonalność na pewno przyda się gdy będziemy chcieli ominąć największe kolejki w miejscu, które nas interesuje.

natężenie ruchu google mapy 1stplace.pl

 

 

Obie przedstawione powyżej funkcje są bardzo obiecujące, jednak żeby nie było tak pięknie – dostępne są póki co tylko na terenie USA oraz Kanady.

Paweł Kapłan
Paweł Kapłan
Pasjonat marketingu internetowego i boksu. Specjalista w zakresie pozycjonowania lokalnego oraz budowania długotrwałych strategii marketingowych. Członek zarządu w 1stplace.pl.
Recent Posts

Zostaw komentarz

zamykanie punktu google moja firmaile trwa i kosztuje pozycjonowanie 1stplace.pl