Pozycjonowanie Gorzów Wielkopolski

Prowadzisz biznes w Gorzowie Wielkopolskim? Chcesz zwiększyć widoczność firmy w internecie i dotrzeć do klientów z rynku lokalnego, ogólnopolskiego lub globalnego? Jeśli tak, skuteczne pozycjonowanie oraz inne działania z zakresu marketingu internetowego to priorytet! SEO, prowadzenie bloga firmowego, unikalne, zoptymalizowane pod kątem fraz kluczowych treści to kwestie, które zostaną docenione zarówno przez użytkowników internetu, jak również przez Google’a.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Gorzów Wielkopolski

Dlaczego wysoka pozycja Twojego biznesu w wynikach wyszukiwarki Google jest taka istotna? Już wyjaśniamy!

Współcześni użytkownicy internetu koncentrują się wyłącznie na wynikach z pierwszej strony wyszukiwarki Google, domeny znajdujące się na dalszych pozycjach są ignorowane.  

Strony i sklepy internetowe znajdujące się w TOP 10 wyników wyszukiwania wyszukiwarki Google cieszą się dużym autorytetem i zaufaniem potencjalnych klientów ‒ daje to przewagę nad konkurencją, zwiększa szanse na powiększenie grona klientów i pomnożenie zysków. Inwestycja w pozycjonowanie to inwestycja, która się zwróci .

 

Bezpłatna wycena SEO

Co wykonujemy dla naszych klientów?

Niezależnie od branży i wielkości firmy, skuteczna reklama w internecie jest bardzo ważna. Dobrze przemyślana strategia SEO to klucz do poszerzenia grona odbiorców i lepszych wyników sprzedaży. Warto więc postawić na współpracę ze specjalistyczną agencją interaktywną i dać się znaleźć klientom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Analiza

Dzięki wykorzystaniu specjalistycznych narzędzi, na przykład Google Search Console możemy kontrolować takie kwestie, jak ruch na stronie, prędkość ładowania, współczynnik konwersji czy współczynnik odrzuceń.

Audyt

Audyt umożliwia weryfikację istotnych pod kątem SEO parametrów strony internetowej, na przykład takich, jak analiza nagłówków i fraz, sprawdzenie domen linkujących, czy wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych.

Optymalizacja

Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarki internetowej to wieloetapowy proces, na który składają się link building, optymalizacja treści, meta opisy, a także działania wspierające – marketing szeptany czy Google Ads.

Bezpłatna wycena

Zawsze przygotowujemy bezpłatną wycenę naszych usług. Cena pozycjonowania strony internetowej bądź e-sklepu uzależniona jest od specyfiki branży, konkurencji, lokalizacji i innych czynników. Przygotowanie sztywnego cennika jest więc niemożliwe.

Dlaczego 1stPlace.pl?

Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z naszą agencją SEO? Powodów jest wiele, poniżej najważniejsze z nich.

  1. Kompleksowe usługi — działamy kompleksowo, wykonujemy działania SEO oraz inne działania z zakresu marketingu internetowego, na przykład takie, jak prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych, Google Ads, marketing szeptany.
  2. Oferta szyta na miarę ‒  ofertę dostosowujemy do potrzeb klienta i jego firmy. Dokładnie analizujemy daną branże, sprawdzamy konkurencje i opracowujemy optymalne rozwiązania.
  3. Fachowe wsparcie ‒ zapewniamy stałe wsparcie specjalistów SEO, w przypadku jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości nasz zespół służy pomocą.
  4. Raportowanie działanie ‒  każdy z naszych klientów otrzymuje od nas raport zawierający informację na temat wykonanych działań i ich skuteczności.
  5. Możliwość zakończenia współpracy ‒ każdy z naszych klientów może zakończyć współpracę z naszą agencją SEO w dowolnym momencie.

Jaki jest koszt pozycjonowania w Gorzowie Wielkopolskim?

Jak już wspomnieliśmy powyżej, nie ma sztywnego cennika pozycjonowania stron i sklepów internetowych w Gorzowie Wielkopolskim. Wszystko uzależnione jest tutaj od kilku czynników, wśród których wymienić możemy takie, jak:

  • specyfika branży
  • konkurencja
  • historia domeny
  • zakres przeprowadzonych prac

Przykładowy cennik pozycjonowania w Gorzowie Wielkopolskim

Słowo kluczoweCena / m-c
Stolarz Gorzów Wielkopolski49 zł
Mechanik samochodowy Gorzów Wielkopolski71 zł
Kosmetyczka Gorzów Wielkopolski65 zł

Dzięki SEO zyskasz jeszcze więcej!

Prawidłowe i prowadzone regularnie działania SEO to gwarancja dotarcia do klientów, którzy mogą być realnie zainteresowani naszymi usługami, a więc do klientów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic, na przykład z takich miejscowości, jak Wawrów, Czechów, Karnin, Łagodzin, Jeże, Baczyna, Marwice, Kłodawa, Niwica, Jeżyki, Santocko, Deszczno, Mironice i innych.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 66-400, Gorzów Wielkopolski

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Ile czasu zajmie pozycjonowanie mojej strony internetowej?

Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi, wszystko uzależnione jest od branży i konkurencyjności. Zazwyczaj na pierwsze efekty trzeba poczekać około miesiąca, zauważalną poprawę dostrzec można po 5-6 miesiącach, a zadowalający efekt po roku.

Czy prowadzimy kampanie Google Ads?

Tak, nasza agencja SEO zajmuje się również prowadzeniem kampanii Google Ads. Nasz specjalista przygotuje dla Was kampanię testową, produktową, remarketingową i będzie na bieżąco monitorował oraz optymalizował wszelkie związane z reklamą kwestie.


Czy warto połączyć kampanie Google Ads i SEO?

Tak, warto połączyć działania SEO z kampanią Google Ads. Odpowiednia optymalizacja takiego duetu sprawi, że domena będzie wyświetlała się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google, a my sprawnie dotrzemy do interesującej nas grupy docelowej.

Czy tworzymy responsywne strony internetowe?

Oczywiście, nasza agencja SEO zajmuje się również przygotowywaniem responsywnych stron internetowych. Nasz zespół zadba o to, by strona bądź e-sklep poprawnie wyświetlały się na ekranach urządzeń mobilnych, na przykład smartfonów bądź tabletów.

Powiązane strony

Warmińsko-mazurskie

Olsztyn

Małopolskie

Kraków

Pomorskie

Gdańsk