Pozycjonowanie Inowrocław

Miejsce w TOP 10 na pierwszej stronie wyszukiwarki Google to droga do zwiększenia wartościowego ruchu na stronie internetowej, a co za tym idzie, do pomnożenia zysków. Liczba internautów zwiększa się z roku na rok – potencjalni klienci poszukiwania produktów i usług rozpoczynają właśnie od Internetu, co więcej, ponad 80% z nich koncentruje się tylko na 10 stronach pierwszej strony wyszukiwarki.

Nasza agencja SEO dba o to, by strona www  lub sklep internetowy uzyskały wysokie pozycje w TOP 10 i utrzymały je. Analizujemy stronę klienta, przeprowadzany działania on-page, czyli prace techniczne bezpośrednio na stronie oraz działania off-page – takie, które mają zwiększyć wiarygodność i popularność domeny w internecie. Zajmujemy się optymalizacją treści i wzbogacaniem witryny o nowe teksty, dbamy o optymalizację kodu, zajmujemy się link buildingiem.

Niezależnie od tego, w jakiej branży działasz, miejsce w TOP 10 to priorytet!

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Inowrocław

Proces pozycjonowania stron w Inowrocławiu to, jak już wspomnieliśmy, doskonała droga do zwiększenia widoczności firmy w Internecie, a co za tym idzie, zwiększenia konkurencyjności i popularności biznesu w Inowrocławiu.

Lokalne pozycjonowanie umożliwi dotarcie do klientów z Inowrocławia, a nawet z konkretnego obszaru omawianego miasta. Klientów, którzy są realnie zainteresowani naszymi usługami i produktami. Ponadto, pozycjonując stronę w Inowrocławiu dotrzemy również do turystów oraz osób, które odwiedzają omawiane miast na przykład w celach służbowych.

Wysoka skuteczność

Dobrze wypozycjonowana strona w Inowrocławiu da sporę przewagą nad konkurencyjnymi firmami, które nie pozycjonują stron internetowych lub robią to w nieprawidłowy sposób.

 

Bezpłatna wycena SEO

Główne korzyści z pozycjonowania stron w Inowrocławiu

Pozycjonowanie strony w Inowrocławiu to bardzo dobra droga do zwiększenia widoczności biznesu w Internecie – miejsce w TOP 10 sprawi, że potencjalni klienci będą mogli znaleźć naszą ofertę, zapoznać się z nią, a co za tym idzie, skorzystać z proponowanych usług czy zakupić dany artykuł.

Analiza

Wszelkie prace rozpoczynamy od dokładnej analizy strony klienta pod względem treści i  linków. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, dzięki którym zgromadzić możemy niezwykle przydatne w procesie pozycjonowania informacje. Gdy już znamy mocne i słabe strony danej witryny, możemy opracować plan działania.

Bezpłatna wycena

Zawsze sporządzamy bezpłatną, indywidualną wycenę. Chcemy, żeby nasi klienci wiedzieli, jakie działania SEO przeprowadzamy, jakich czynności wymaga proces pozycjonowania strony lub sklepu internetowego i, jakie koszty generują proponowane przez nas rozwiązania.

Pozycjonowanie i SEO

Gdy już uzgodnimy wszystkie szczegóły, możemy rozpocząć pracę. Wybieramy frazy kluczowe i dbamy o to, by uzyskały one wyższe pozycje niż frazy konkurencji, wzbogacamy treść na stronie, usuwamy ewentualne duplikaty tekstów, dbamy o przychodzące i wychodzące linki oraz o szybkość ładowania strony i jej zgodność z algorytmem Google’a.

Raporty

Na bieżąco informujemy naszych klientów o prowadzonych działaniach i miejscu, jakie strona lub sklep internetowy zajmują w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. Ponadto, jesteśmy w stałym kontakcie z każdym klientem i chętnie tłumaczymy wszelkie wątpliwe kwestie związane z SEO.

Co pozycjonujemy w Inowrocławiu?

 1. Sklepy internetowe – Tutaj istotne są wartościowe, zawierające frazy kluczowe opisy kategorii i artykułów. Liczne podstrony prezentujące asortyment sklepu muszą być przyjazne zarówno dla użytkownika, jak i Google’a.
 2. Strony firmowe – Aby strona znalazła się w TOP 10 niezbędna jest jej dokładna analiza i nieustanna optymalizacja względem algorytmu Google, mowa tutaj między innymi o content marketingu czy link buildingu.
 3. Pozycjonowanie lokalne  – Pozycjonowanie lokalne to dobre rozwiązanie w przypadku przedsiębiorców, którzy świadczą swoje usługi tylko w konkretnym mieście, na przykład dla kosmetyczek.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron www?

Cena pozycjonowania stron w Inowrocławiu? Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedni. Wyceny sporządzane są indywidualnie, a wpływ na ostateczną cenę mają różne czynniki, między innymi konkurencyjność fraz, historia domeny, lokalizacja – inne ceny dotyczą biznesów w Inowrocławiu, inne w Gdańsku, a jeszcze inne w Warszawie, jak również zakres i rodzaj wykonanych przez nas działań.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Inowrocławiu

Słowo kluczoweCena / m-c
dentysta Inowrocław150 zł
pranie dywanów Inowrocław15 zł
krawiec Inowrocław30 zł
dermatolog Inowrocław85 zł
kominki Inowrocław30 zł

Wyjątkowa oferta

Warto też pamiętać o tym, że konkurencja nie śpi, a dobra pozycja w wynikach wyszukiwania może zapewnić jej wielu klientów i narazić nas na straty. Działania SEO prowadzone w fachowy sposób i dobrze przygotowana oferta firmy pozwolą nam wyprzedzić konkurencję.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 88-101, Inowrocław

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Co ma kluczowy wpływ na wynik pozycjonowania?

Czynników, które mają wpływ na pozycję strony internetowej w wyszukiwarce jest wiele, wśród kluczowych kwestii znajdują się:

 • treści zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych
 • linkowanie wewnętrzne
 • linki przychodzące
 • certyfikat SSL
 • szybkość ładowania strony
 • meta description i mata title

Jakie dodatkowe usługi oferujemy w umowie na SEO?

Zakres dodatkowych usług, które świadczy nasza agencja, obejmuje:

 • kampanie w mediach społecznościowych
 • Google Ads – dawniej Google Adwords
 • cykliczne dodawanie treści, na przykład artykułów blogowych
 • marketing szeptany
 • tworzenie responsywnych, nowoczesnych stron internetowych
 • optymalizacja wizytówek NAP i Google Mole Firma


Czy warto reklamować stronę internetową w Inowrocławiu?

Tak – warto reklamować stronę internetową w Inowrocławiu. SEO, kampanie linków sponsorowanych czy reklamy w social mediach sprawią, że Twój biznes osiągnie wysokie pozycje na zapytania lokalne.

Jakie będą efekty takich działań? Przede wszystkim pozycjonowanie umożliwi dotarcie do potencjalnych klientów, którzy szukają ofert firm działających na terenie Inowrocławia i okolic i, którzy mogą realnie skorzystać z Twoich usług.

Czy pozycjonowanie zwiększy sprzedaż Twojego sklepu lub firmy?

Dzięki pozycjonowaniu zwiększy się widoczność firmy bądź sklepu internetowego, a to niezwykle ważne, ponieważ użytkownicy koncentrują się wyłącznie na wynikach z pierwszej strony wyszukiwarki.

Strony www i e-sklepy, które znajdują się wysoko w wynikach wyszukiwania, czyli w TOP 10, są dla użytkowników nie tylko widoczne, ale też bardziej wiarygodne ‒ oferty na dalszych pozycjach przegrywają już na starcie. Miejsce w TOP 10 znacznie zwiększa szanse na sprzedaż produktów i usług oraz daje przewagę nad konkurencją.

Powiązane strony

Łódzkie

Łódź

Podkarpackie

Rzeszów

Zachodniopomorskie

Szczecin