Pozycjonowanie Kalisz

Nasza agencja SEO od lat zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych w Kaliszu, jak również pozycjonowaniem sklepów internetowych. Wszystkich przedsiębiorców, jak również firmy i instytucje działające na terenie Kalisza oraz okolic zapraszamy do współpracy – gwarantujemy, że staniemy na wysokości zadania!

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Kalisz

Dokładnie analizujemy mocne i słabe strony domeny naszego klienta i proponujemy optymalne działania, wciąż śledzimy zmiany w algorytmach Google’a i regularnie prowadzimy prace w obrębie serwisu klienta – działania on site oraz pozna nim – działania off-site. Dzięki nam przyciągniesz do siebie potencjalnych klientów. Wszystkie działania mają na celu zwiększyć ruch na stronie i osiągnąć wysokie pozycje.

Ponadto, w zakresie naszych usług mieszczą się:

 • marketing szeptany,
 • kampanie w mediach społecznościowych np. Facebook,
 • kampanie Google Adwords,
 • tworzenie stron internetowych.

Bezpłatna wycena SEO

Oferta

Do każdej strony podchodzimy kompleksowo od wykonania pełnego audytu po określenie kluczowych fraz oraz pozyskanie linków lokalnych.

Analiza SEO

Zanim przystąpimy do pracy, dokładnie analizujemy stronę internetową naszego klienta. Przeprowadzamy audyt SEO, który dostarcza wielu istotnych informacji, na przykład dotyczących jakości treści i jej ewentualnych duplikatów, profilu linków, szybkości ładowania domeny i wielu innych kwestii. Ustalamy frazy, na które będziemy pozycjonować stronę.

Optymalizacja

Optymalizacja SEO, czyli optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarki to nasza specjalność! Przeprowadzamy działania, których celem jest uzyskanie przez domenę wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Wśród działań SEO wymienić możemy optymalizację kodu strony, kontrolę linków przychodzących, jak również aktualizację grafik i treści.

Pozycjonowanie

Wprowadzamy rozwiązania, których celem jest poprawa pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Tworzymy wartościowe, unikalne treści i dbamy o ich publikację, budujemy wartościowy profil linków, zajmujemy się analityką i innymi czynnościami, które służą pozycjonowaniu i dzięki, którym Twój lokalny biznes w Kaliszu zyska miejsce w TOP 10 i utrzyma je.

Raportowanie wyników

Nasi klienci otrzymują raport SEO zawierający informacje na temat działań naszej agencji oraz ich wyników. W raporcie znajdują się między innymi dane na temat wartościowego ruchu na stronie internetowej, informacje na temat konwersji czy pozycji domeny w rankingu Google’a, dołączamy też porównanie aktualnych pozycji domeny z tymi z poprzedniego miesiąca. Nasze działania są transparentne, informujemy naszych klientów o wszystkim.

SEO Kalisz czyli korzyści z pozycjonowania

 1. Wzrost zysków – Wysoka pozycja w rankingu Google’a przyczyni się do zwiększenia wartościowego ruchu na stronie internetowej, a co za tym idzie, do zwiększenia zysków. Twoja strona zacznie zarabiać dla Ciebie.
 2. Dotarcie do klientów z Kalisza – decydując się na lokalne pozycjonowanie biznesu dotrzesz ze swoją ofertą do mieszkańców Kalisza oraz okolic, a więc do osób, które mogą być realnie zainteresowane usługami bądź produktami oferowanymi przez Twoją firmę. Ponadto, zwiększysz widoczność swojego biznesu w Internecie, a co za tym idzie, nie tylko dasz się znaleźć potencjalnym klientom, ale też zwiększasz wiarygodność firmy i budujesz jej pozytywny wizerunek. Sprawimy, aby Twoja firma była widoczna w sieci.
 3. Przewaga nad konkurencją – z usług SEO i pozycjonowania korzysta wiele firm z Kalisza i okolic, takie firmy są na wygranej pozycji w porównaniu z tymi, które nie zabiegają o miejsce w TOP 10 wyszukiwarki Google. Należy tutaj podkreślić, że większość użytkowników poszukujących artykułów, produktów bądź usług w pierwszej kolejności porównuje oferty w Internecie i niemal zawsze skupia się tylko na pierwszych dziesięciu wynikach. Warto o tym pamiętać i jak najszybciej zadbać o widoczność swojego biznesu.
 4. Konkretne wyniki – pozycjonowanie daje konkretne, namacalne wyniki ‒ dzięki wykorzystaniu narzędzi takich, jak Google Search Console czy Google Analytics uzyskujemy szereg przydatnych informacji, na przykład dotyczących czasu, jaki użytkownik spędza na naszej stronie czy też tego za pomocą jakich fraz kluczowych ją znalazł.

Pozycjonowanie Kalisz – jakie są koszty?

Ustalenie sztywnego cennika jest bardzo trudne, ponieważ wszystko zależy od specyfiki branży, jak również od konkurencyjności fraz kluczowych, na które dana domena ma być pozycjonowana. Nasza agencja SEO zawsze przygotowuje indywidualną, bezpłatną wycenę. Zapraszamy do kontaktu aby ustalić koszty pozycjonowania Państwa witryny.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Kaliszu

Słowo kluczoweCena / m-c
dentysta Kalisz90 zł
pranie dywanów Kalisz40 zł
krawiec Kalisz60 zł
dermatolog Kalisz90 zł
kominki Kalisz25 zł

Pozycjonowanie to skuteczna reklama Twojej firmy

W powiedzeniu, że firmy, których nie ma w internecie nie istnieją jest wiele prawdy ‒ użytkownicy właśnie tam szukają ofert i informacji, a zakupy w sklepach internetowych są coraz bardziej popularne. Warto więc zadbać o widoczność w sieci kaliskiego biznesu i czerpać z tego korzyści.

Pozycjonowanie strony internetowej bądź e-sklepu to sposób na budowę pozytywnego wizerunku firmy, zwiększenie jej rozpoznawalności i autorytetu. Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google to wartościowy ruch, a co za tym idzie, większe zyski.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 62-800, Kalisz

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą
Jakie treści, frazy wybieramy do pozycjonowania?

Wybieramy frazy i słowa kluczowe, które w jaknajlepszy sposób opisują ofertę naszego klienta ‒ takie, które są zgodne z wpisywanymi przez użytkowników zapytaniami.

W zależności od potrzeb przygotowujemy zoptymalizowane pod względem słów i fraz kluczowych oraz przyjazne dla użytkowników artykuły blogowe, treści ofertowe, opisy usług, artykułów i produktów znajdujących się w ofercie naszego klienta, a także treści wpisów umieszczanych w social mediach.

Czy SEO (pozycjonowanie) w Kaliszu ma sens?

Oczywiście! Pozycjonowanie strony internetowej biznesu w Kaliszu ma sens i, jeśli tylko zostanie przeprowadzone w prawidłowy sposób, przyniesie nam wiele korzyści, wśród których wymienić możemy nie tylko większe zyski, ale też wzrost autorytetu firmy i jej rozpoznawalności.

Wracając do meritum, lokalne SEO to sposób, by odpowiedzieć na zapytania lokalne użytkowników,, a co za tym idzie, dotrzeć z ofertą do potencjalnych klientów, którzy szukają usług i artykułów w pobliżu naszej firmy.


Czy dodajemy inne czynności w ramach oferty?

Tak. Oprócz pozycjonowania stron i sklepów internetowych wykonujemy szereg działań dodatkowych, dzięki którym widoczność firmy w internecie wzrasta. Wśród takich działań wymienić można:

 • Google Ads czyli kampania linków sponsorowanych
 • tworzenie stron www
 • kampanie w social mediach
 • zakładanie i optymalizacja wizytówki Google Moja Firma
 • i inne działania z zakresu marketingu internetowego

Kiedy mogę spodziewać się wzrostu ruchu organicznego w wyszukiwarce Google?

Na takie pytanie nie ma konkretnej odpowiedzi, ponieważ wzrost wzrost wartościowego ruchu uzależniony jest od kilku czynników, są to:

 • branża – proces pozycjonowania przebiega inaczej w przypadku mechanika, a inaczej w przypadku sklepu internetowego z kosmetykami
 • konkurencja
 • historia danej domeny

Zazwyczaj jednak pierwsze efekty widoczne są po trzech miesiącach, znaczne efekty po pół roku, a efekt w pełni zadowalające po roku.

Powiązane strony

Dolnośląskie

Wrocław

Mazowieckie

Warszawa