Pozycjonowanie stron internetowych (WWW) w Kaliszu

POZYCJONOWANIE STRON – oferta

Nasza agencja SEO od lat zajmuje się pozycjonowaniem stron internetowych w Kaliszu, jak również pozycjonowaniem sklepów internetowych. Wszystkich przedsiębiorców, jak również firmy i instytucje działające na terenie Kalisza oraz okolic zapraszamy do współpracy – gwarantujemy, że staniemy na wysokości zadania!

 

Skuteczne pozycjonowanie strony

Dokładnie analizujemy mocne i słabe strony domeny naszego klienta i proponujemy optymalne działania, wciąż śledzimy zmiany w algorytmach Google’a i regularnie prowadzimy prace w obrębie serwisu klienta – działania on site oraz pozna nim – działania off-site. Dzięki nam przyciągniesz do siebie potencjalnych klientów. Wszystkie działania mają na celu zwiększyć ruch na stronie i osiągnąć wysokie pozycje.  

Ponadto, w zakresie naszych usług mieszczą się:

  • marketing szeptany,
  • kampanie w mediach społecznościowych np. Facebook,
  • kampanie Google Adwords,
  • tworzenie stron internetowych.

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.

Jak działamy?

Analiza SEO

Zanim przystąpimy do pracy, dokładnie analizujemy stronę internetową naszego klienta. Przeprowadzamy audyt SEO, który dostarcza wielu istotnych informacji, na przykład dotyczących jakości treści i jej ewentualnych duplikatów, profilu linków, szybkości ładowania domeny i wielu innych kwestii. Ustalamy frazy, na które będziemy pozycjonować stronę.

Optymalizacja

Optymalizacja SEO, czyli optymalizacja strony internetowej pod kątem wyszukiwarki to nasza specjalność! Przeprowadzamy działania, których celem jest uzyskanie przez domenę wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Wśród działań SEO wymienić możemy optymalizację kodu strony, kontrolę linków przychodzących, jak również aktualizację grafik i treści.

Pozycjonowanie

Wprowadzamy rozwiązania, których celem jest poprawa pozycji strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Tworzymy wartościowe, unikalne treści i dbamy o ich publikację, budujemy wartościowy profil linków, zajmujemy się analityką i innymi czynnościami, które służą pozycjonowaniu i dzięki, którym Twój lokalny biznes w Kaliszu zyska miejsce w TOP 10 i utrzyma je.

Monitoring

Monitoring strony internetowej to priorytet – kontrolujemy wszelkie zmiany wprowadzone na stronie internetowej oraz ich skutki, dzięki temu wiemy, jakie działania warto prowadzić, a jakich należy unikać podczas pozycjonowania strony w Kaliszu.

Raportowanie wyników

Nasi klienci otrzymują raport SEO zawierający informacje na temat działań naszej agencji oraz ich wyników. W raporcie znajdują się między innymi dane na temat wartościowego ruchu na stronie internetowej, informacje na temat konwersji czy pozycji domeny w rankingu Google’a, dołączamy też porównanie aktualnych pozycji domeny z tymi z poprzedniego miesiąca. Nasze działania są transparentne, informujemy naszych klientów o wszystkim.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron w Kaliszu

Słowo kluczowe Cena / m-c
dentysta Kalisz 90 zł
pranie dywanów Kalisz 40 zł
krawiec Kalisz 60 zł
dermatolog Kalisz 90 zł
kominki Kalisz 60 zł

Seo Kalisz – korzyści z pozycjonowania

iconfinder_save-money-coin-piggy_bank-deposit_4288575Wzrost zysków – Wysoka pozycja w rankingu Google’a przyczyni się do zwiększenia wartościowego ruchu na stronie internetowej, a co za tym idzie, do zwiększenia zysków. Twoja strona zacznie zarabiać dla Ciebie.

iconfinder_vector_65_16_473774
Dotarcie do klientów z Kalisza –
decydując się na lokalne pozycjonowanie biznesu dotrzesz ze swoją ofertą do mieszkańców Kalisza oraz okolic, a więc do osób, które mogą być realnie zainteresowane usługami bądź produktami oferowanymi przez Twoją firmę. Ponadto, zwiększysz widoczność swojego biznesu w Internecie, a co za tym idzie, nie tylko dasz się znaleźć potencjalnym klientom, ale też zwiększasz wiarygodność firmy i budujesz jej pozytywny wizerunek.  Sprawimy, aby Twoja firma była widoczna w sieci.

iconfinder_chart-analytics-stocks-increasing-growth_4288596
Przewaga nad konkurencją – z usług SEO i pozycjonowania korzysta wiele firm z Kalisza i okolic, takie firmy są na wygranej pozycji w porównaniu z tymi, które nie zabiegają o miejsce w TOP 10 wyszukiwarki Google. Należy tutaj podkreślić, że większość użytkowników poszukujących artykułów, produktów bądź usług w pierwszej kolejności porównuje oferty w Internecie i niemal zawsze skupia się tylko na pierwszych dziesięciu wynikach. Warto o tym pamiętać i jak najszybciej zadbać o widoczność swojego biznesu.

iconfinder_development_computer_website_check_result_4550886
Konkretne wyniki – 
pozycjonowanie daje konkretne, namacalne wyniki ‒ dzięki wykorzystaniu narzędzi takich, jak Google Search Console czy Google Analytics uzyskujemy szereg przydatnych informacji, na przykład dotyczących czasu, jaki użytkownik spędza na naszej stronie czy też tego za pomocą jakich fraz kluczowych ją znalazł..

Pozycjonowanie kalisz – jakie są koszty?

Ustalenie sztywnego cennika jest bardzo trudne, ponieważ wszystko zależy od specyfiki branży, jak również od konkurencyjności fraz kluczowych, na które dana domena ma być pozycjonowana. Nasza agencja SEO zawsze przygotowuje indywidualną, bezpłatną wycenę. Zapraszamy do kontaktu aby ustalić koszty pozycjonowania Państwa witryny.

Mapa Kalisza

Zaufali Nam

Zobacz cennik usługi pozycjonowania w innych miastach: