Pozycjonowanie Konin

Pozycjonowane biznesu w Koninie to skuteczny sposób, by dotrzeć do potencjalnych klientów z Konina oraz z pobliskich miejscowości, na przykład ze Ślesina, z Goliny, ze Starego Miasta, z Żychlina, z Woli Podłężnej, z Lichenia Starego i innych znajdujących się na terenie województwa wielkopolskiego.

Pozycjonowanie lokalne, a więc pozycjonowanie z wykorzystaniem fraz zawierających nazwy miejscowości, na terenie których działamy pozwoli nam dotrzeć do osób, które w realny sposób mogą skorzystać z naszej oferty.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Konin

Pozycjonowanie stron www w Koninie? Optymalizacja sklepu internetowego pod kątem wyszukiwarki Google? Zapraszamy do współpracy! Nasza agencja SEO zadba o to, by Twoje e-sklep bądź domena znalazły się w TOP 10 w wynikach wyszukiwania i utrzymały swoją pozycję.

Działamy zgodnie z algorytmami Google i każdego dnia analizujemy efekty naszej pracy. Klienci otrzymują od nas comiesięczny raport, zawierający informacje na temat naszych działań i ich skutków.

Zapraszamy do współpracy!

 

Bezpłatna wycena SEO

Oferta

Wykonujemy szeroki zakres usług pozycjonowania zarówno dla stron wizytówek lokalnych, jak również dla dużych sklepów e-commerce.

Pozycjonowanie stron firmowych

Wysoka pozycja strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwarki Google sprawi, że Twoi potencjalni klienci bez problemu odnajdą oferowane przez Twoją firmę usługi i artykuły. Większość użytkowników internetu odwiedza tylko strony, znajdujące się w TOP 10, warto więc zadbać o to, by strona naszego biznesu w Koninie zyskała miejsce na pierwszej stronie wyszukiwarki i utrzymała je.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Oferujących różnego typu artykuły i produkty wciąż przybywa, w jaki więc sposób przykuć uwagę potencjalnych klientów i zdobyć przewagę nad konkurencją? Warto zdecydować się na pozycjonowanie e-sklepu ‒ wartościowe opisy podkategorii, link building, optymalizacja kodu i treści, szybka prędkość ładowania to działania niezbędne w drodze do TOP 10.

Pozycjonowanie lokalne

Prowadzisz zakład fryzjerski lub warsztat samochodowy w Koninie? A może świadczysz usługi hydrauliczne na terenie Konina i okolic? Pozycjonowanie lokalne, czyli pozycjonowanie na frazy kluczowe zawierające informacje o Twoim biznesie i obszarze działania, na przykład hydraulik Konin, to sposób, aby dotrzeć do klientów, którzy mogą być realnie zainteresowani Twoją ofertą.

Pozycjonowanie mobilne

Popularność urządzeń mobilnych jest coraz większa. Wielu użytkowników przegląda różnego rodzaju oferty i kupuje artykuły za pomocą telefonów czy tabletów. Pozycjonowanie mobilne umożliwia uzyskanie wysokich pozycji w mobilnych wyszukiwarkach Google. Strona optymalizowana jest pod kątem treści, struktury, funkcjonalności czy prędkości ładowania.

Dlaczego 1STplace.pl?

 1. Doświadczenie – Pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych w Koninie zajmujemy się od lat. Mamy na koncie pozycjonowanie konińskich firm o różnym profilu działania, w tym również domen z banem i filtrem Google.
 2. Darmowa wycena – Zawsze przeprowadzamy audyt SEO strony internetowej lub e-sklepu, dzięki któremu wiemy, jakie elementy należy udoskonalić, aby strona znalazła się w TOP 10 wyszukiwarki Google. Na tej podstawie przygotowujemy darmową wycenę.
 3. Szeroka oferta – Nasza agencja SEO działa kompleksowo, oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Koninie oraz okolicach, ale też wykonujemy działania wspierające proces pozycjonowania – Google Adwords, Facebook ads, marketing szeptany. Kompleksowe działania sprawią, że strona znajdzie się w TOP 10 i utrzyma pozycję w rankingu Google.
 4. Dedykowany opiekun SEO – Stały kontakt ze specjalistami SEO, wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy i sprawna wymiana informacji to podstawa udanej współpracy. Każdy klient pozycjonujący swój biznes w Koninie w naszej agencji SEO ma przydzielonego opiekuna, który czuwa nad całym procesem.
 5. Świetne efekty – Skuteczne pozycjonowanie to takie, dzięki któremu zwiększy się widoczność firmy w internecie. Miejsce w TOP 10 sprawi, potencjalni klienci odnajdą Twoją ofertę, wzrośnie wartościowy ruch na stronie bądź w sklepie internetowym, a co za tym idzie, zyski firmy.
 6. Umowy na czas nieokreślone – Jako jedna z nielicznych agencji SEO proponujemy naszym klientom umowy na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia w dowolnym momencie. Zawsze dbamy o to, by umowa była zrozumiała i korzystna dla obu stron.

Wycena pozycjonowania w Koninie

Jaki jest koszt pozycjonowania stron i sklepów internetowych w Koninie? Wszystko tutaj zależy od konkurencyjności branży i słów kluczowych, jak również ilości pracy, jakiej wymaga proces pozycjonowania. Nasza agencja SEO zawsze przygotowuje bezpłatną, indywidualną wycenę.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Koninie

Słowo kluczoweCena / m-c
elektryk Konin39 zł
hydraulik Konin29 zł
fryzjer Konin29 zł
dermatolog Konin89 zł
komis samochodowy Konin59 zł

Jakie czynności wykonujemy dla naszych klientów?

W naszej agencji SEO wszelkie działania rozpoczynamy od przeprowadzenia audytu SEO strony internetowej bądź e -sklepu w Koninie.

W zależności od branży, konkurencyjności, jak również mocnych i słabych stron domeny  opracowujemy strategię działań, dzięki którym strona będzie atrakcyjna zarówno dla potencjalnych klientów, jak również dla robotów Google’a.

 1. Wybór fraz kluczowych – Dobieramy frazy i słowa kluczowe, które w najlepszym stopniu opisują profil działalności klienta oraz obszar działania jego firmy i dbamy o to, by zyskały wyższe pozycje w wyszukiwarce niż frazy konkurencji.
 2. Rozbudowa treści – Działania optymalizacyjne to również rozbudowa strony internetowej bądź sklepu internetowego. Mowa tutaj o takich czynnościach, jak tworzenie nowych podstron, wartościowe i unikalne opisy usług i artykułów czy aktualizacja  grafik.
 3. Audyt strony – Audyt SEO dostarcza informacji na temat tego, w jaki sposób strona bądź sklep są postrzegane przez użytkowników, a także przez roboty Google’a. Dzięki temu zyskujemy szereg wskazówek dotyczących działań optymalizacyjnych.
 4. Optymalizacja techniczna – Przeprowadzamy optymalizację techniczną strony, wykonujemy takie działania, jak uporządkowanie struktury URL, stworzenie intuicyjnej nawigacji strony, linkowanie wewnętrzne, optymalizacja nagłówków i inne.
 5. Rozbudowa bloga – Roboty Google’a doceniają bieżącą aktualizację treści i promują ją, a to pozwala uzyskać lepszą pozycję w rankingu. Ponadto, blog jest dobrym sposobem na budowę długiego ogona ‒ long tail. Long tail to zapytania wpisywane w wyszukiwarkę przez potencjalnych klientów.
 6. Kampanie linków – Kampania linków sponsorowanych, czyli kampania Google AdWords to kampania typu Pay-Per-Click, w przypadku której opłata naliczana jest za jedno kliknięcie w reklamę. Opłatę za taką kampanię ustala się z góry, nie ma więc ryzyka przekroczenia budżetu.
 7. Google Moja Firma – Google Moja Firma to narzędzie, które ułatwia zarządzanie wizerunkiem firmy w wyszukiwarce Google i na mapach. Dzięki wizytówce można umieszczać w sieci informacje o firmie oraz zdjęcia oferowanych artykułów i produktów. Ponadto, w wizytówce widoczne są opinie klientów, na które można na bieżąco odpowiadać.
 8. Kampanie social media FB – Za pomocą portali społecznościowych można dotrzeć do interesującej nas grupy docelowej, zbudować relacje z potencjalnymi klientami i na bieżąco zamieszczać informacje na temat oferty firmy, nowości, jakie pojawiły się w sklepie internetowym czy wszelkiego typu promocji.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 62-504, Konin

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Ile trwa proces pozycjonowania w Koninie?

Czas, jaki jest niezbędny, aby strona www bądź sklep internetowy w Koninie osiągnęły wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania, uzależniony jest między innymi od branży, trudności słów kluczowych, jak również od konkurencji.

Skuteczne SEO, prowadzone zgodnie z wytycznymi Google’a jest długotrwałym procesem. Pierwsze efekty widoczne są po 3 miesiącach, efekty w pełni zadowalające po roku.

Czy SEO zwiększy sprzedaż oraz widoczność marki w wyszukiwarce?

Tak. SEO sprawi, że firma z Konina osiągnie wyższe pozycje internecie, a dzięki temu będzie widoczna dla użytkowników, którzy praktycznie zawsze koncentrują się na wynikach znajdujących się w TOP 10.

Bez względu na to, czy ograniczasz działania do rynku lokalnego czy działasz na terenie całej Polski pozycjonowanie jest priorytetem ‒ nawet najbardziej nowoczesna strona i bardzo atrakcyjne ceny nie zwiększą Twojej sprzedaży, jeśli użytkownicy nie będą mogli łatwo znaleźć Twojej oferty.


Jakie rodzaje umów oferujemy?

Proponujemy umowę na okres 12 miesięcy, 18 miesięcy lub na czas nieokreślony. W przypadku umowy na czas nieokreślony obowiązuje 60 dni wypowiedzenia, w niektórych przypadkach czas wypowiedzenia może zostać skrócony do 30 dni.

Czy warto postawić na pozycjonowanie lokalne?

Tak! W przypadku firm działających na terenie konkretnego województwa, miasta, a nawet konkretnych dzielnic ‒ na przykład Wielkopolski, Konina, Zatorza czy Chorznia, pozycjonowanie lokalne jest optymalnym rozwiązaniem. Takie działania polegają na pozycjonowaniu fraz dopasowanych do produktów i usług oraz geolokalizacji, czyli fraz typu Fryzjer Konin, Kosmetyczka Zatorze itd.

Dzięki temu można dotrzeć do użytkowników, którzy szukają produktów i usług w obrębie terenu, na którym działamy. Wszystko to sprawia, że generowany jest ruch z wysokim współczynnikiem konwersji, a zyski rosną.

Pozycjonowanie lokalne w szczególności zalecane jest w przypadku fryzjerów, mechaników, restauracji, przedszkoli, gabinetów lekarskich, hydraulików, elektryków, sklepów.

Powiązane strony

Mazowieckie

Warszawa

Pomorskie

Gdańsk