pozycjonowanie lokalne

Czym jest pozycjonowanie lokalne?

Pozycjonowanie lokalne to stosunkowo świeże i nowe działania w dziedzinie marketingu w wyszukiwarkach. Nie zawsze warto walczyć z wielkimi firmami w danej branży, natomiast równie dobre, a często nawet lepsze wyniki możemy osiągnąć poprzez marketing i pozycjonowanie lokalne.

Zdajemy sobie sprawę że każdy klient oczekuje wymiernych efektów, dlatego też jesteśmy gotowi, aby “wybić” Państwa firmę ponad konkurencyjne firmy działające na tym samym obszarze.

W naszym zespole posiadamy doskonałych specjalistów w zakresie marketingu i pozycjonowania lokalnego, którzy mogą się pochwalić zdobyciem wielu pierwszych miejsc w wyszukiwarce Google na najbardziej konkurencyjne lokalne słowa kluczowe.

6 ciekawych faktów o pozycjonowaniu lokalnym

01 / Pozycjonowanie lokalne stanowi ponad 20% wszystkich wyszukiwań w internecie.

02 / 95% użytkowników internetu szuka lokalnych usług w swoim obszarze zamieszkania.

03 / Pozycjonowanie lokalne to ponad 50% wszystkich wyników wyszukiwań na urządzeniach mobilnych.

04 / 30% wszystkich wyników wyszukiwan w Google zawiera informacje lokalne.

05 / 66% użytkowników wraca do miejsc które odwiedzili dzięki wynikom lokalnym.

06 / 90% firm lokalnych nie posiada stron przyjaznych dla urządzeń mobilnych, warto zadbać o to aby znaleźć się w pozostałych 10% i mieć przewagę nad konkurencją.

FAQ

Czym jest lokalny linkbuilding?

Lokalny linkbuilding to odpowiednik standardowego link buildingu jednakże skoncentrowany jest on na zdobywaniu wartościowych linków z serwisów lokalnych kojarzących się z obszarem na którym nasza firma świadczy usługi.

Czym są cytowania ?

Cytowania/Wspomnienia to informacje pojawiające się na zewnętrznych serwisach w postaci NAP(nazwa firmy, adres firmy, numer telefonu). Rozpowszechnianie cytowań o naszym serwisie w odpowiednich i zaufanych miejscach w sieci może znacznie wpłynąć na widoczność naszej strony w wynikach wyszukiwania.

Czym jest wizytówka “Google Moja Firma” ?

Wizytówka w Google Moja Firma to profil Państwa firmy w mapach Google. Dzięki takiej wizytówce możemy zwiększyć widoczność naszej firmy w lokalnych wynikach wyszukiwania na interesujące nas frazy kluczowe.

Czym jest pozycjonowanie lokalne ?

Pozycjonowanie lokalne to działania mające na celu promowanie Państwa firmy na rynku lokalnym, gdzie nie muszą Państwo konkurować z największymi firmami w Polsce w danej branży. Przeważnie koszty pozycjonowania lokalnego są mniejsze niż “zwykłego” pozycjonowania.

Zaufali nam

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.