Pozycjonowanie Olsztyn

Zarówno właściciele niewielkich, jak prężnie działających firm w Olsztynie powinni zdawać sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią jest dobra widoczność w internecie. Strony www, jak również e-sklepy, których nie ma w TOP 10 przegrywają już na starcie. Ponad 80% użytkowników koncentruje się wyłącznie na wynikach z pierwszej strony wyszukiwarki Google. Warto więc czym prędzej rozpocząć walkę o miejsce na pierwszej stronie.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron i sklepów www w Olsztynie

Nawet doskonale zaprojektowana strona internetowa czy nowoczesny, przyjazny dla użytkownika sklep internetowy nie przyniosą oczekiwanych zysków, jeśli potencjalni klienci nie będą mogli znaleźć naszej oferty. Właśnie dlatego widoczność biznesu w internecie jest taka ważna.

Miejsce domeny w TOP 10 to:

 • większy autorytet strony,
 • rozpoznawalność marki,
 • budowa pozytywnego wizerunku,
 • przewaga nad konkurencją,
 • wartościowy ruch na stronie,

 

Pamiętajmy jednak, że proces pozycjonowania wymaga regularnych, długotrwałych działań ‒ SEO prowadzone bez odpowiedniej wiedzy może jedynie nam zaszkodzić, a co więcej, narazić nas na kary i ban ze strony Google.

Bezpłatna wycena SEO

Nasza oferta

Pozycjonowanie Olsztyn? Nasza agencja SEO służy pomocą! Nasz zespół wykona szereg działań optymalizacyjnych i na bieżąco będzie monitorował ich efekty. Dzięki temu pozycja w wyszukiwarce strony internetowej firmy bądź Twojego sklepu internetowego wzrośnie ‒ tak samo jak zyski. Jak pracujemy?

Audyt

zawsze rozpoczynamy od audytu strony. Takie działanie dostarcza nam wielu informacji na temat struktury strony, linkowania wewnętrznego, błędów technicznych, optymalizacji pod względem słów i fraz kluczowych oraz wielu innych.

Optymalizacja

gdy już wiemy, jakie są mocne i słabe strony danej domeny możemy rozpocząć optymalizację. Dobieramy słowa i frazy kluczowe, budujemy profil linków, przygotowujemy unikalne treści, przygotowujemy meta opisy, zwiększamy prędkość ładowania strony.

Działania wspierające

prowadzimy działania, które wspierają proces pozycjonowania i sprawiają, że strona zyskuje większy autorytet. Wymienić tutaj możemy kampanie Google Ads, reklamy w mediach społecznościowych, na przykład na Facebooku, marketing szeptany i inne.

Raportowanie działań

na bieżąco kontrolujemy wyniki naszych działań z zakresu SEO i marketingu internetowego i dbamy o to, by były jak najlepsze. Każdy z naszych klientów otrzymuje od nas comiesięczny raport z informacjami na temat wykonanych prac.

Dlaczego 1stPlace.pl?

 1. Ofertę szyjemy na miarę i dostosowujemy ją do potrzeb klientów
 2. Zawsze sporządzamy bezpłatną wycenę
 3. Wszelkie działania prowadzimy zgodnie z wytycznymi Google
 4. Każdego dnia pracujemy, by strona strona www bądź sklep internetowy naszego klienta nie tylko uzyskały wysoką pozycję, ale też utrzymały ją
 5. Korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, między innymi z Google Analytics i z Google Search Console, co pozwala na nieustanne doskonalenie przeprowadzanych działań
 6. Działamy kompleksowo ‒ nasz zespół prowadzi kompleksowe działania, od optymalizacji kodu strony, meta opisy, budowanie profilu linków po tworzenie unikalnych opisów produktów i usług czy prowadzenie kampanii na Facebooku
 7. Nasz zespół wciąż poszerza wiedzę i udoskonala umiejętności
 8. Zapewniamy stałe wsparcie fachowców ‒ w przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości wystarczy do nas zadzwonić bądź napisać
 9. Nasi klienci mogą w dowolnym momencie zakończyć współpracę z naszą agencją SEO

Jaki jest koszt pozycjonowanie w Olsztynie?

Ile kosztuje pozycjonowanie biznesu w Olsztynie? Jak już wspomnieliśmy na powyżej, zawsze sporządzamy indywidualną wycenę. Wpływ na wysokość ceny mają takie czynniki, jak:

 • specyfika branży,
 • konkurencyjność,
 • lokalizacja,
 • zakres prac, które musi wykonać nasz zespół.

 

Kolejne czynniki mające wpływ na cenę to: historia domeny klienta, struktura strony, znajdujące się na niej treści.
Podczas rozmowy z klientem dokładnie wszystko omawiamy a następnie sporządzamy kosztorys.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Olsztynie

Doskonale rozumiemy, że wiele osób chce poznać choć przybliżone koszty pozycjonowania. Poniżej orientacyjny cennik pozycjonowania poszczególnych fraz

Słowo kluczoweCena / m-c
Przedszkole Olsztyn50 zł
Kosmetyczka Olsztyn80 zł
Dietetyk Olsztyn60 zł
Mechanik Olsztyn80 zł
Kominki Konin50 zł

Pozycjonowanie to skuteczna reklama Twojej firmy

Działania SEO w takim mieście jak Olsztyn to skuteczny sposób, by dotrzeć do potencjalnych klientów. W szczególności pozycjonowanie lokalne w Olsztynie i okolicach pomoże w dotarciu do klientów z Twojego regionu.

Obecność każdej firmy w sieci to w dzisiejszych czasach obowiązek. Nie czekaj i rozpocznij proces pozycjonowania przed Twoją konkurencją!

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 10-004, Olsztyn

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą
Jak długo trzeba czekać na efekty pozycjonowania?

Pierwsze efekty pozycjonowania można zauważyć po 3 miesiącach, efekty zadowalające po 6 miesiącach, a pełne efekty po roku. Pamiętajmy, że aby rezultaty były trwałe, zadowalające i zgodne z logarytmem Google’a potrzeba czasu.

Z jakich narzędzi korzystamy?

W naszej agencji SEO korzystamy zarówno z płatnych jak i bezpłatnych narzędzi, które umożliwiają dobór fraz i słów kluczowych, kontrolę konwersji czy analizę ruchu na stronie. Wśród najczęściej używanych przez nas narzędzi wymienić możemy Senuto, Ahrefs, Surfer SEO, Google Keyword Planner, Google Analytics, Google Search Console, Screaming Frog czy SimilarWeb.


Czy prowadzimy kampanie Google Ads?

Tak, nasza agencja SEO zajmuje się również prowadzeniem kampanii Google Ads. Dzięki tego typu kampanii można sprawnie dotrzeć do szerokiego grona odbiorców realnie zainteresowanych usługami.

Czy zajmujemy się również stronami internetowymi?

Tak, nasz zespół specjalizuje się również w tworzeniu nowoczesnych, responsywnych stron internetowych, które będą atrakcyjne dla odbiorców i sprawią, że wyróżnisz się na tle konkurencji.

Powiązane strony

Małopolskie

Kraków

Wielkopolskie

Konin
Kalisz

Mazowieckie

Warszawa