Pozycjonowanie stron internetowych (WWW) - Rzeszów

Pozycjonowanie w Rzeszowie

Prowadzisz niewielki, rodzinny biznes, a może średnie lub duże przedsiębiorstwo? Działasz lokalnie – na terenie Rzeszowa i pobliskich okolic? Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google na frazy zawierające nazwę Twoich usługi oraz nazwę miasta to podstawa, klucz do zwiększenia wartościowego ruchu na stronie, a co za tym idzie, większych zysków.

Nasza agencja SEO pozycjonowaniem stron internetowych w Rzeszowie oraz sklepów online zajmuje się od lat. Zapraszamy do współpracy!

Dlaczego firmy z Rzeszowa powinny wykorzystać potencjał SEO?

shield
Konkretne wyniki – specjalistyczne narzędzia, między innymi Google Search Console czy Google Analytics umożliwiają kontrolę ważnych kwestii, między innymi takich, jak liczba osób, które odwiedziły domenę, frazy kluczowe, dzięki którym użytkowniki trafił na stronę czy to, ile czasu na niej spędził. Tego typu informacje są niezmiernie istotne przy planowaniu działań, dzięki którym domena będzie bardziej atrakcyjna dla użytkownika, jak również dla wyszukiwarki Google.

 

offerWzrost współczynnika konwersji— nawet, gdy klient po zapoznaniu się z naszą ofertą nie kupi od razu naszych usługi bądź produktu, może on zapisać się do newslettera czy też skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji, a to może być początkiem bardzo udanej współpracy.

 

 

risingInwestycja, która się opłaca – pozycjonowanie lokalne w Rzeszowie ma kolejną zaletę ‒ nie naraża nas na koszty za kliknięcie, jak ma to miejsce w przypadku Google Adwords. Co więcej, profity z domeny, która jest w TOP 10 możemy czerpać przez długi, długi czas.

 

 

customer-servicePomoc doświadczonego specjalisty – warto tutaj dodać, że aktualnie SEO nie ogranicza się tylko do spraw czysto technicznych, dba również o takie kwestie jak bezproblemowy i sprawny kontakt z klientem – wśród takich działań możemy na przykład wymienić formularz kontaktowy czy telefon. Wszystko to ułatwia budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron?

Wycena pozycjonowania w Rzeszowie, jak również w innych częściach Polski zazwyczaj przygotowywana jest indywidualnie. Cena pozycjonowania zależy od konkurencyjności branży i słów kluczowych, lokalizacji, historii domeny, oraz zakresu i rodzaju prac, które specjaliści SEO muszą wykonać, aby strona znalazła się w TOP 10.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Rzeszowie

Słowo kluczowe Cena / m-c
blacharz Rzeszów 49 zł
dietetyk Rzeszów 59 zł
mechanik Rzeszów 59 zł

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.

Skuteczne pozycjonowanie w Rzeszowie

Aby strona internetowa znalazła się w TOP 10 wyników wyszukiwania i utrzymała się w rankingu, niezbędne są śledzenie algorytmów Google’a, wykonywanie szeregu działań bezpośrednio na stronie internetowej oraz poza nią – tak zwane działania on-site i off-site. Wśród działań SEO wymienić możemy:

 • Audyt SEO, który umożliwia weryfikację parametrów SEO, na przykład takich jak meta tagi, jakość treści i linków, duplikaty treści i inne. Dzięki temu zyskujemy informacje na temat koniecznych zmian i działań.
 • Wybór fraz kluczowychważnym krokiem jest również dobór fraz kluczowych, które będą zawierały informacje na temat Twojej oferty i wypozycjonowanie ich na miejsca wyższe od konkurencji.
 • Optymalizacja kodu stronyoptymalizacja kodu to działania obejmujące działania zwiększające poprawność kodów CSS i HTML, dzięki czemu strona będzie bardziej czytelna dla robotów, czy usunięcie duplikatów treści.
 • Kontrola profilu linków – kontrola profilu linków to kontrola odnośników, które prowadzą do naszej strony i dopilnowanie, by były to linki dobrej jakości ‒ kiepskie mogą tylko osłabić pozycję naszej strony.
 • Aktualizacje treści – warto pamiętać o aktualizacji treści na stronie głównej, jak również na poszczególnych podstronach, to działanie, które korzystnie wpłynie na pozycję strony internetowej bądź sklepu online w wynikach wyszukiwania.

O czym jeszcze należy pamiętać?

Proces pozycjonowania warto połączyć z innymi działaniami, dzięki temu dotrzemy do większej liczby klientów zainteresowanych usługami bądź artykułami proponowanymi przez naszą firmę,  zwiększymy wartościowy ruch na stronie, a co za tym idzie, nasze zyski. Na jakie rozwiązania warto się zdecydować?

 • Social media — kampanie w mediach społecznościowych, na przykład Fb ads to dobry sposób, aby przedstawić ofertę swojej formy wielu użytkownikom Internetu.
 • Marketing szeptany – pozytywne opinie, z pewnością przedstawią Twój rzeszowski biznes w bardzo pozytywnym świetle, opinie klientów w portalach społecznościowych, w Mapach Google czy  forach internetowych to ważna kwestia.
 • Google Adwords – za pomocą takiej reklamy dotrzemy do grupy potencjalnych klientów, która interesuje nas najbardziej, na przykład skierujemy reklamę do mieszkańców Rzeszowa, a nawet mieszkańców danej dzielnicy Rzeszowa i do osób w  konkretnym wieku, na przykład w wieku od 25 do 35 lat.

Dlaczego 1stplace.pl?

Nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem z zakresu 1stplacepozycjonowania stron internetowych w Rzeszowie, pozycjonowania sklepów online oraz szeroko pojętego marketingu internetowego.

 1. Bezpłatna wycena – nie można ustalić sztywnego cennika pozycjonowania strony w Rzeszowie. Na koszt takiej usługi wpływają między innymi specyfika branży czy konkurencyjność słów kluczowych. Zawsze przygotowujemy bezpłatną wycenę naszych usług, chcemy, aby nasi klienci dokładnie wiedzieli, jakie koszty w przypadku ich biznesu w Rzeszowie wygeneruje pozycjonowanie.
 2. Kompleksowa oferta – aby pozycjonowanie strony przyniosło oczekiwane efekty wymagane jest prowadzenie wielu działań. Nasza agencja SEO działa kompleksowo, zajmujemy się pozycjonowaniem, ale również kampaniami w mediach społecznościowych, kampaniami Google Ads (dawniej AdWords), marketingiem szeptanym czy content marketingiem. Analizujemy stronę bądź sklep internetowy klienta i układamy optymalny plan działania.
 3. Stałe wsparcie – zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Każdy klient ma przydzielonego opiekuna, a w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych nasi specjaliści SEO służą pomocą.
 4. Bezpieczeństwo – korzystamy tylko z bezpiecznych metod pozycjonowania, ponadto wciąż śledzimy zmiany w algorytmach Google i regularnie optymalizujemy stronę.
 5. Rabaty – wiemy, że wszelkie rabaty są mile widziane, dlatego często organizujemy promocje na nasze usługi SEO.

Co pozycjonujemy?

  • Strony internetowe – pozycjonujemy strony internetowe wpozycjonowanie-sklepu-rzeszow Rzeszowie. Przeprowadzamy audyt, dobieramy frazy kluczowe, zajmujemy się contentem i dbamy o to, aby strona nie tylko znalazła się w TOP 10, ale utrzymała wysokie pozycje w wyszukiwarce.
  • Sklepy internetowe – jeśli chodzi o pozycjonowanie sklepów internetowych to ważne są unikalne opisy licznych podstron, które są nieodłącznym elementem tego typu witryn. Wartościowe treści z pewnością zostaną docenione przez wyszukiwarkę, jak również przez potencjalnych klientów

Zaufali nam

Mapa Rzeszów

Zobacz cennik usługi pozycjonowania w innych miastach: