Pozycjonowanie Rzeszów

Prowadzisz niewielki, rodzinny biznes, a może średnie lub duże przedsiębiorstwo? Działasz lokalnie – na terenie Rzeszowa i pobliskich okolic? Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google na frazy zawierające nazwę Twoich usługi oraz nazwę miasta to podstawa, klucz do zwiększenia wartościowego ruchu na stronie, a co za tym idzie, większych zysków.

Nasza agencja SEO pozycjonowaniem stron internetowych w Rzeszowie oraz sklepów online zajmuje się od lat. Zapraszamy do współpracy!

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Rzeszów

Co pozycjonujemy?

 1. Strony internetowe – pozycjonujemy strony internetowe wpozycjonowanie-sklepu-rzeszow Rzeszowie. Przeprowadzamy audyt, dobieramy frazy kluczowe, zajmujemy się contentem i dbamy o to, aby strona nie tylko znalazła się w TOP 10, ale utrzymała wysokie pozycje w wyszukiwarce.
 2. Sklepy internetowe – jeśli chodzi o pozycjonowanie sklepów internetowych to ważne są unikalne opisy licznych podstron, które są nieodłącznym elementem tego typu witryn. Wartościowe treści z pewnością zostaną docenione przez wyszukiwarkę, jak również przez potencjalnych klientów

Bezpłatna wycena SEO

Kompleksowa oferta

Aby strona internetowa znalazła się w TOP 10 wyników wyszukiwania i utrzymała się w rankingu, niezbędne są śledzenie algorytmów Google’a, wykonywanie szeregu działań bezpośrednio na stronie internetowej oraz poza nią – tak zwane działania on-site i off-site. Wśród działań SEO wymienić możemy:

Audyt SEO

który umożliwia weryfikację parametrów SEO, na przykład takich jak meta tagi, jakość treści i linków, duplikaty treści i inne. Dzięki temu zyskujemy informacje na temat koniecznych zmian i działań.

Wybór fraz kluczowych

ważnym krokiem jest również dobór fraz kluczowych, które będą zawierały informacje na temat Twojej oferty i wypozycjonowanie ich na miejsca wyższe od konkurencji.

Optymalizacja kodu strony

optymalizacja kodu to działania obejmujące działania zwiększające poprawność kodów CSS i HTML, dzięki czemu strona będzie bardziej czytelna dla robotów, czy usunięcie duplikatów treści.

Kontrola profilu linków

kontrola profilu linków to kontrola odnośników, które prowadzą do naszej strony i dopilnowanie, by były to linki dobrej jakości ‒ kiepskie mogą tylko osłabić pozycję naszej strony.

Dlaczego warto wybrać nas?

Nasz zespół może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem z zakresu 1stplacepozycjonowania stron internetowych w Rzeszowie, pozycjonowania sklepów online oraz szeroko pojętego marketingu internetowego.

 1. Bezpłatna wycena – nie można ustalić sztywnego cennika pozycjonowania strony w Rzeszowie. Na koszt takiej usługi wpływają między innymi specyfika branży czy konkurencyjność słów kluczowych. Zawsze przygotowujemy bezpłatną wycenę naszych usług, chcemy, aby nasi klienci dokładnie wiedzieli, jakie koszty w przypadku ich biznesu w Rzeszowie wygeneruje pozycjonowanie.
 2. Kompleksowa oferta – aby pozycjonowanie strony przyniosło oczekiwane efekty wymagane jest prowadzenie wielu działań. Nasza agencja SEO działa kompleksowo, zajmujemy się pozycjonowaniem, ale również kampaniami w mediach społecznościowych, kampaniami Google Ads (dawniej AdWords), marketingiem szeptanym czy content marketingiem. Analizujemy stronę bądź sklep internetowy klienta i układamy optymalny plan działania.
 3. Stałe wsparcie – zapewniamy fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Każdy klient ma przydzielonego opiekuna, a w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych nasi specjaliści SEO służą pomocą.
 4. Bezpieczeństwo – korzystamy tylko z bezpiecznych metod pozycjonowania, ponadto wciąż śledzimy zmiany w algorytmach Google i regularnie optymalizujemy stronę.
 5. Rabaty – wiemy, że wszelkie rabaty są mile widziane, dlatego często organizujemy promocje na nasze usługi SEO.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Wycena pozycjonowania w Rzeszowie to kwestia indywidualne, od ceny zależy: ilość słów kluczowych, szybkości oczekiwania efektów, budżet, autorytet strony oraz wiele innych czynników rankingowych Google.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Rzeszowie

Słowo kluczoweCena / m-c
blacharz Rzeszów50 zł
dietetyk Rzeszów30 zł
mechanik Rzeszów30 zł
hydraulik Rzeszów10 zł
apteka Rzeszów70 zł

Pozycjonowanie to skuteczna reklama firmy lokalnej w Rzeszowie

 1. Konkretne wyniki – specjalistyczne narzędzia, między innymi Google Search Console czy Google Analytics umożliwiają kontrolę ważnych kwestii, między innymi takich, jak liczba osób, które odwiedziły domenę, frazy kluczowe, dzięki którym użytkowniki trafił na stronę czy to, ile czasu na niej spędził. Tego typu informacje są niezmiernie istotne przy planowaniu działań, dzięki którym domena będzie bardziej atrakcyjna dla użytkownika, jak również dla wyszukiwarki Google.
 2. Wzrost współczynnika konwersji – nawet, gdy klient po zapoznaniu się z naszą ofertą nie kupi od razu naszych usługi bądź produktu, może on zapisać się do newslettera czy też skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji, a to może być początkiem bardzo udanej współpracy.
 3. Inwestycja, która się opłaca – pozycjonowanie lokalne w Rzeszowie ma kolejną zaletę ‒ nie naraża nas na koszty za kliknięcie, jak ma to miejsce w przypadku Google Adwords. Co więcej, profity z domeny, która jest w TOP 10 możemy czerpać przez długi, długi czas.
 4. Pomoc doświadczonego specjalisty – warto tutaj dodać, że aktualnie SEO nie ogranicza się tylko do spraw czysto technicznych, dba również o takie kwestie jak bezproblemowy i sprawny kontakt z klientem – wśród takich działań możemy na przykład wymienić formularz kontaktowy czy telefon. Wszystko to ułatwia budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 35-025, Rzeszów

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Pytanie 1

W trakcie przygotowania…

Pytanie 2

W trakcie przygotowania…


Pytanie 3

W trakcie przygotowania…

Pytanie 4

W trakcie przygotowania…

Powiązane strony

Pomorskie

Gdańsk

Śląskie

Katowice

Małopolskie

Kraków