strony internetowe

Strony Internetowe

Bardzo często zdarza się że wszelakie działania marketingowe w internecie nie przynoszą oczekiwanych efektów, nasuwa się wtedy pytanie dlaczego? – ponieważ nieestetyczna i nieużyteczna strona internetowa nigdy nie przyniesie zysków i korzyści dla klienta!

Niesamowicie ważnym elementem przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań marketingowych w internecie jest zadbanie o to aby nasza strona była zarówno przyjazna dla oka jak i również użyteczna dla osób odwiedzających naszą stronę internetową.

Często dzieje się tak że firmy i agencje marketingowe zupełnie nie zwracają uwagi na wygląd strony klienta co skutkuje brakiem zainteresowania użytkowników, a co za tym idzie brakiem sprzedaży i zysków dla klienta!

Odpowiednio stworzona strona internetowa zawsze powinna być elementem od którego powinniśmy zacząć, jeżeli chcemy prowadzić skuteczny marketing w sieci. Estetyka jak i poprawne zaprojektowanie strony internetowej skutkuje zwiększeniem grona odbiorców którzy mogą zostać potencjalnymi klientami! Warto o nich zadbać i zapewnić im doskonałe warunki do przeglądania i korzystania z naszej witryny. Stworzyliśmy wiele stron internetowych, których nigdy nie będziemy musieli się wstydzić, zaufaj nam i sprawdź sam jak może się zmienić oblicze Twojej firmy w internecie dzięki nowej stronie internetowej, którą dla Ciebie stworzymy.

Wycenę każdej strony internetowej zawsze przeprowadzamy indywidualnie, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój pomysł.

Czym jest responsywna strona internetowa ?

Responsywna strona internetowa to strona dostosowująca się do rozdzielczości danego urządzenia na jakim jest wyświetlana. Responsywna strona podczas wczytywania automatycznie zmienia wielkość elementów na stronie dostosowując je do danych technicznych urządzenia na którym jest wyświetlana.

Dlaczego ważne jest aby strona WWW dobrze wyświetlała się na urządzeniach mobilnych?
Od niedawna bardzo ważnym elementem dla wyszukiwarki Google jest responsywność stron internetowych na urządzeniach mobilnych. Wyszukiwarka premiuje strony które zostały odpowiednio przystosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.
Czym jest domena?

Domena jest tak naprawdę po prostu nazwą i bardzo charakterystycznym elementem naszej strony internetowej. Przykład domeny – mojastrona.pl.

Czym jest hosting?

Hosting to prawdziwy grunt pod tworzenie strony internetowej. Wszystkie pliki i elementy naszej strony przed jej publikacją w sieci muszą znaleźć się na hostingu.

Zaufali nam

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.