strony internetowe

Działania marketingowe

Bardzo często zdarza się że wszelakie działania marketingowe w internecie nie przynoszą oczekiwanych efektów, nasuwa się wtedy pytanie dlaczego? – ponieważ nieestetyczna i nieużyteczna strona internetowa nigdy nie przyniesie zysków i korzyści dla klienta!

Niesamowicie ważnym elementem przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań marketingowych w internecie jest zadbanie o to aby nasza strona była zarówno przyjazna dla oka jak i również użyteczna dla osób odwiedzających naszą stronę internetową.

Często dzieje się tak że firmy i agencje marketingowe zupełnie nie zwracają uwagi na wygląd strony klienta co skutkuje brakiem zainteresowania użytkowników, a co za tym idzie brakiem sprzedaży i zysków dla klienta!

Proces powstawania strony internetowej

Dobrze wykonana strona internetowa zawsze powinna być kompromisem pomiędzy wrażeniami użytkowników i estetyką, a przystosowaniem jej do SEO. Jeśli strona internetowa zostanie przygotowana w odpowiedni sposób, to z pewnością nie będziemy musieli martwić się o jej możliwości sprzedażowe. Wzorowy proces powstawania strony internetowej powinien wyglądać następująco:

  1. Analiza potrzeb klienta
  2. Stworzenie koncepcji podstron
  3. Projektowanie wizualne strony
  4. Tworzenie kodu strony internetowej
  5. Osadzenie grafik oraz zdjęć
  6. Wdrożenie właściwych treści
  7. Weryfikacja strony internetowej przez klienta
  8. Wdrożenie niezbędnych poprawek

Pamiętajmy, że jeśli strona internetowa będzie nam służyła w celach biznesowych, to nie powinniśmy zdawać się jedynie na własne preferencje wizualne. Przede wszystkim zalecamy przesłanie wersji demonstracyjnej strony do wielu znajomych, którzy przedstawią nam swoje odczucia dotyczące wygody jej użytkowania.

Odpowiednia strona, gwarantem sukcesu

Odpowiednio stworzona strona internetowa zawsze powinna być elementem od którego powinniśmy zacząć, jeżeli chcemy prowadzić skuteczny marketing w sieci. Estetyka jak i poprawne zaprojektowanie strony internetowej skutkuje zwiększeniem grona odbiorców którzy mogą zostać potencjalnymi klientami! Warto o nich zadbać i zapewnić im doskonałe warunki do przeglądania i korzystania z naszej witryny. Stworzyliśmy wiele stron internetowych, których nigdy nie będziemy musieli się wstydzić, zaufaj nam i sprawdź sam jak może się zmienić oblicze Twojej firmy w internecie dzięki nowej stronie internetowej, którą dla Ciebie stworzymy.

Wycenę każdej strony internetowej zawsze przeprowadzamy indywidualnie, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój pomysł.