Opinie o 1stplace.pl

Opinie o 1stplace.pl

Zobacz co mówią nasi klienci

dottore

Współpracę z dottore rozpoczęliśmy od audytu SEO. Na podstawie analizy strony przygotowaliśmy strategię i ruszyliśmy z pozycjonowaniem.

Poprawiliśmy strukturę strony, zoptymalizowaliśmy meta dane i nagłówki H1, wdrożyliśmy artykuły blogowe i opisy produktów. Już od ponad roku dbamy o to, by strona pięła się w górę, a marka była bardziej rozpoznawalna.

Na koniec dodamy, że kosmeceutyki dottore to pielęgnacja, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Niedźwiedź-Lock

Niedźwiedź-Lock to klient, który jest z nami praktycznie od zawsze. Wspólnie promujemy samochodowe zabezpieczania antykradzieżowe, zwiększamy świadomość na temat bezpieczeństwa pojazdów i ochrony przed złodziejami.

Działania z zakresu pozycjonowania i innych form e-marketingu sprawiły, że strona zajmuje coraz wyższe pozycje w rankingu Google, a zabezpieczenia z logo niedźwiadka montowane są w wielu pojazdach.

Przy okazji firmę Niedźwiedź-Lock polecamy wszystkim osobom chcącym zwiększyć bezpieczeństwo swojego auta.

Technika Wody

Z Techniką Wody współpracujemy od kilku lat, regularnie prowadzimy działania on-site i off-site, zwiększamy widoczność na ważne frazy kluczowe, budujemy profil linków. Mierzymy efekty, optymalizujemy strategię i cieszymy się z coraz wyższych pozycji.

Nasz zespół dba o to, by każda osoba planująca zakup filtrów bądź uzdatniaczy wody bez problemów znalazła ofertę Techniki Wody.

Wesele z Naturą

Organizacja wesel przez zewnętrzną firmę jest coraz bardziej popularna, a to sprawia, że konkurencja z roku na rok jest większa. Szybkie wejście w branżę przez Wesele z Naturą pozwoliło wyprzedzić konkurencję, zanim powstała.

Autorytet strony, prowadzone regularnie działania on-site i off-site skutecznie utrzymują domenę na wysokich pozycjach, codziennie przynosząc nowych Klientów.

Kajaki Rogalinek

Pracowaliśmy na nowej domenie, czyli stronie bez autorytetu, ruchu, z wieloma błędami technicznymi. Działania SEO rozpoczęliśmy od przygotowania przemyślanej architektury strony, następnie przeszliśmy do rozbudowy treści, link buildingu oraz meta danych.

Po roku prowadzenia regularnych działań kluczowe dla Klienta frazy, na przykład „kajaki Poznań”, „kajaki Wielkopolska”, „spływ kajakowy Poznań” zyskały miejsce w TOP1. Efekt utrzymuje się.

Pamiętaj o Mnie

Specyficzna branża kremacji wymaga specyficznych działań. Przez kilka lat współpracy pomogliśmy stronie pamietajomnie.pl zdobyć zasięgi lokalne, a także globalne w ponad 50 miastach na frazy związane z kremacją.

Dodatkowo rozbudowaliśmy sklep, który zyskał doskonałą widoczność na kluczowe dla klienta frazy ‒ urny dla zwierząt, kryształ pamięci, biżuteria z odciskiem łapki. Zadbaliśmy też o regularne prowadzenie bloga.

Działanie na 3 frontach: lokalnym, globalnym oraz informacyjnym, sprawiło, że nasz klient stał się jednym pionierów branży kremacyjnej. Wszystko to zaowocowało większym zainteresowaniem wśród klientów i powstaniem nowych oddziałów firmy.

Cieszymy się z sukcesów naszych klientów. Własne dlatego często przeprowadzamy dodatkowe działania, na przykład takie, jak: darmowa rozbudowa stron, landingi, doradztwo.

Poznaj osoby odpowiedzialne
za Twój sukces

„Poczuj się numerem 1”

Karina Zielińska

Lider Zespołu Content Marketing

Stoimy za sukcesami

body chief logo
hertz systems logo
studio figura logo
up fit logo
absolu clinic logo
bear lock logo
roedl partner logo
elfi logo
spektrum logo
apteka wawa logo
Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza