Opinie o 1stplace.pl

Opinie o 1stplace.pl

Zobacz co mówią nasi klienci

Wesele z naturą

Organizacja wesel przez zewnętrzną firmę jest coraz bardziej popularna, a to sprawia, że konkurencja z roku na rok jest większa. Szybkie wejście w branżę przez Wesele z Naturą pozwoliło wyprzedzić konkurencję, zanim powstała.

Autorytet strony, prowadzone regularnie działania on-site i off-site skutecznie utrzymują domenę na wysokich pozycjach, codziennie przynosząc nowych Klientów.

Kajaki Rogalinek

Pracowaliśmy na nowej domenie, czyli stronie bez autorytetu, ruchu, z wieloma błędami technicznymi. Działania SEO rozpoczęliśmy od przygotowania przemyślanej architektury strony, następnie przeszliśmy do rozbudowy treści, link buildingu oraz meta danych.

Po roku prowadzenia regularnych działań kluczowe dla Klienta frazy, na przykład „kajaki Poznań”, „kajaki Wielkopolska”, „spływ kajakowy Poznań” zyskały miejsce w TOP1. Efekt utrzymuje się.

Pamiętaj o mnie

Specyficzna branża kremacji wymaga specyficznych działań. Przez kilka lat współpracy pomogliśmy stronie pamietajomnie.pl zdobyć zasięgi lokalne, a także globalne w ponad 50 miastach na frazy związane z kremacją.

Dodatkowo rozbudowaliśmy sklep, który zyskał doskonałą widoczność na kluczowe dla klienta frazy ‒ urny dla zwierząt, kryształ pamięci, biżuteria z odciskiem łapki. Zadbaliśmy też o regularne prowadzenie bloga.

Działanie na 3 frontach: lokalnym, globalnym oraz informacyjnym, sprawiło, że nasz klient stał się jednym pionierów branży kremacyjnej. Wszystko to zaowocowało większym zainteresowaniem wśród klientów i powstaniem nowych oddziałów firmy.

Cieszymy się z sukcesów naszych klientów. Własne dlatego często przeprowadzamy dodatkowe działania, na przykład takie, jak: darmowa rozbudowa stron, landingi, doradztwo.

Poznaj osoby odpowiedzialne
za Twój sukces

„Poczuj się numerem 1”

Karina Zielińska

Lider Zespołu Content Marketing

Nasi klienci

Razem odnieśliśmy sukces