Referencje

Agencja Interaktywna SEO/SEM - Referencja dla 1stplace

Pamiętaj o mnie

Grzegorz Smykałła

Właściciel

1stplace zapewnia pomoc w marketingu XXI wieku. Oprócz dużej dostępności telefonicznej, czy mailowej, gwarantują asystę nie tylko w reklamowaniu strony ale także dbają o jej przejrzystość, szatę graficzną i zawartość. Po zastosowaniu poprawek, nie spoczywają na laurach, wciąż szukają lepszego rozwiązania.

W obecnych czasach nie możemy polegać tylko na klasycznych środkach reklamy, potrzebne jest nowe podejście w dotarciu do klienta. W czasach gdy każdy się śpieszy, a potencjalny odbiorca jest bombardowany bodźcami z każdej strony, ciężko wybić się nad konkurencję. Ekipa 1stplace zapewnia pomoc w marketingu XXI wieku. Oprócz dużej dostępności czy to telefonicznej, czy mailowej, gwarantują asystę nie tylko w reklamowaniu strony, ale także dbają o jej przejrzystość, szatę graficzną i zawartość. Po zastosowaniu poprawek, nie spoczywają na laurach, wciąż szukają lepszej opcji. Reagują na potrzeby kontrahenta i pomagają mu znaleźć odpowiednie rozwiązanie. 1stplace zajmuje się moją domeną od około dwóch lat. Dzięki ich zaangażowaniu sumienności zaufałem Im z drugą domeną parę miesięcy temu. Pomimo mnogości podobnych przedsiębiorstw na rynku, nie rezygnuje z ekipy 1stplace. Dzięki nim moja firma się rozwinęła i dalej rozwija, a ze mnie spadł wielki ciężar prowadzenia marketingu.

Proctomed s.c

Piotr Czerczuk

Wiedza na temat rynku reprezentowana przez naszego kontrahenta jest imponująca. Fachowość przedsiębiorstwa znajduje odzwierciedlenie w działaniu w zgodzie ustalonymi kanonami

Współpraca rozpoczęła się w 2016 roku i trwa stale, ponieważ okazała się bardzo wartościowa. W ramach zawartej umowy firma podemuje się:

  • pozycjonowaniem firmowej strony internetowej
  • zarządzaniem treścią na stronie internetowej
  • budowaniem kampanii Google Adwords

 

Firma, fachowość usług stawia na pierwszym miejscu. Należy pochwalić wysiłek zleceniobiorcy, by realizowane przez niego świadczenia miały dobrą markę.

Klient, korzystając z usług spółki 1stplace, dzięki dużemu zaangażowaniu ma pewność, że zlecenie zostanie potraktowane poważnie. Widać, że firmie zależy na zadowoleniu nabywcy, dlatego od początku do końca, praca świadczona jest ze stuprocentowym poświęceniem.

Wiedza na temat rynku reprezentowana przez naszego kontrahenta jest imponująca. Fachowość przedsiębiorstwa znajduje odzwierciedlenie w działaniu w zgodzie z ustalonymi kanonami.

Potrzeby klienta są celnie zidentyfikowane. Na szczególną uwagę zwraca również wysoka jakość usług w stosunku do przystępnych cen.

 

Derm – Al Sp. z o. o.

Martyna Konopka

Kierownik

Pracownicy 1stplace okazali się bardzo kompetentni, sympatyczni i pomocni, a zlecenie zostało profesjonalnie wykonane i pełni spełniło nasze oczekiwania. Współpracę z 1stplace możemy szczerze podsumować jako udaną i godną rekomendacji.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę 1stplace.pl Sp. z o. o. S.K., z siedzibą w Poznaniu przy ul. Karola Libelta 1a/14, jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę usług w zakresie pozycjonowania.

Do działań firmy 1stplace.pl Sp. z o. o. S.K. należało uzyskanie wysokiej pozycji strony firmowej www.derm-al.pl, stworzenie i wdrożenie audytu SEO na stronie, monitorowanie pozycji słów kluczowych w wyszukiwarce Google.pl, comiesięczne linkowanie serwisu na odpowiednich stronach internetowych, stworzenie i optymalizacja wizytówki Google, systematyczne wysyłanie z podejmowanych działań oraz pozycji strony internetowej w odniesieniu do poszczególnych słów kluczowych oraz regularne przedstawienie statystyk ewaluacyjnych.

Pracownicy firmy 1stplace.pl Sp. z o. o. S.K. okazali się bardzo kompetentni, sympatyczni i pomocni, a zlecenie zostało profesjonalnie wykonane i w pełni spełniło nasze oczekiwania.

Współpracę z 1stplace.pl Sp. z o. o. S.K. możemy szczerze podsumować jako udaną i godną rekomendacji.

Studio Figura

International

1st place to zespół zaangażowanych, pełnych pasji, profesjonalistów w dziedzinie marketingu oraz pozycjonowania stron internetowych, wykazujących pełne zaangażowanie, ogromne doświadczenie oraz najwyższą jakość oferowanych usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy, [….]

1st place to zespół zaangażowanych, pełnych pasji, profesjonalistów w dziedzinie marketingu oraz pozycjonowania stron internetowych, wykazujących pełne zaangażowanie, ogromne doświadczenie oraz najwyższą jakość oferowanych usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy, ponieważ wpłynęła ona wyraźnie na prowadzone przez nas działania reklamowe oraz marketingowe, zwiększając ich skuteczność. Firma zasłużyła na miano godnego zaufania, kompetentnego, rzetelnego partnera biznesowego.
Jesteśmy przekonani, że będziemy kontynuować udaną, pełną sukcesów, długoletnią współpracę.

Logintegra

Jakub Warda

Członek zarządu

Z firmą 1stplace.pl współpracujemy już od ponad 2 lat. Podczas całego okresu współpracy ani razu nie przeszło nam przez myśl aby z niej zrezygnować. Działania firmy 1stplace.pl pozwoliły osiągnąć naszej spółce kilkunastokrotny zwrot z inwestycji.

Z firmą 1stplace.pl współpracujemy już od ponad 2 lat. Podczas całego okresu współpracy ani razu nie przeszło nam przez myśl aby z niej zrezygnować. Działania firmy 1stplace.pl pozwoliły osiągnąć naszej spółce kilkunastokrotny zwrot z inwestycji.


W dniu dzisiejszym rozszerzamy naszą współpracę na rynek międzynarodowy. Zdecydowanie polecam usługi tej firmy.

Vondell

Leszek Orlikowski 

Prezes zarządu

Firma cechuje się indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, regularnym raportowaniem przeprowadzonych działań oraz ich efektów a także na bieżąco sugeruje kolejne rozwiązania mogące usprawnić proces pozycjonowania.

W związku z długoterminową współpracą z firmą 1stplace.pl Sp. z o. o. Sp. k, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Karola Libelta 1a/14 zdecydowanie oświadczamy, że jest on rzetelnym i profesjonalnym wykonawcą usług pozycjonowania stron internetowych.

Firma cechuje się indywidualnym podejściem do potrzeb klienta, regularnym raportowaniem przeprowadzonych działań oraz ich efektów a także na bieżąco sugeruje kolejne rozwiązania mogące usprawnić proces pozycjonowania.

Współpracę uważamy za udaną i szczerze polecamy usługi firmy 1stplace.pl Sp. z o. o. Sp. k, wszystkim przedsiębiorcom chcącym poprawić pozycję witryny internetowej swojej firmy w wyszukiwarce Google.

Lockline

Arkadiusz Mandziak

Właściciel

Wykonywane działania zawsze przekładają się na uzyskanie konkretnych efektów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze można liczyć na miłą obsługę ze strony dedykowanego opiekuna.

Z firmą 1stplace.pl wspópracujemy od ponad półtora roku. Wykonywane działania zawsze przekładają się na uzyskanie konkretnych efektów. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze można liczyć na miłą obsługę ze strony dedykowanego opiekuna. Na tę chwilę oceniam współpracę jako wzorową. Polecam.

UTB Polska

Przemysław Zając

1stplace.pl wywiązuje się ze wszystkich postanowień umowy, a nawet jeśli to konieczne podejmują dodatkowe działania. Na uwagę zasługuje indywidualne podejście do klienta. Przez cały okres współpracy mieliśmy bezpośredni kontakt ze specjalistą, który pozycjonował naszą stronę. Dzięki temu, na bieżąco mogliśmy dopytać się o wszelkie wprowadzane zmiany

Agencja 1stplace.pl obsługuje nasza firmę z zakresu pozycjonowania stron od 2017 r. Współpraca z agencją przebiega na najwyższym poziomie.

Istplace.pl wywiązuje się ze wszystkich postanowień umowy, a nawet jeśli to konieczne podejmują dodatkowe działania. Na uwagę zasługuje indywidualne podejście do klienta. Przez cały okres współpracy mieliśmy bezpośredni kontakt ze specjalistą, który pozycjonował naszą stronę. Dzięki temu, na bieżąco mogliśmy dopytać się o wszelkie wprowadzane zmiany.

Działania agencji zaowocowały znalezieniem się naszej marki na pierwszej stronie wyszukiwarki.

Rekomenduję agencję 1stplace.pl jako rzetelną firmę, którą skrupulatnie podchodzi do swoich zadań.

Jk – Limited

Sylwia Janicka

Specjalista ds. Marketingu

Firma wykazuje się profesjonalnym podejściem do realizacji naszych celów marketingowych oraz sprawnym wdrożeniem zlecenia. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy 1stplace oraz ich zawsze szybką reakcję na proponowane zmiany.

Współpracujemy z firmą 1stplace.pl sp. z o.o. sp.k. w obszarze pozycjonowania naszej domeny jk-limited.com/cs. Firma wykazuje się profesjonalnym podejściem do realizacji naszych celów marketingowych oraz sprawnym wdrożeniem zlecenia. Doceniamy także dobry kontakt z pracownikami firmy 1stplace.p oraz ich zawsze szybką reakcję na proponowane zmiany.

Elfi

Piotr Zielawski

Właściciel

Pozycje systematycznie pną się w górę, co jest głównym oczekiwaniem od firmy SEO. Koszty za tą usługę są na rozsądnym poziomie. Oprócz działań przewidzianych stricte jako SEO, można liczyć także na doradztwo w zakresie około pozycjonerskim.

Firma 1stplace.pl zajmuje się pozycjonowaniem dla nas zagranicznych domen (elfisanta.de, elfisanta.uk, elfisanta.it, elfisanta.com.br), sprzedającą spersonalizowane filmy i listy od Św. Mikołaja pod marką Elfi. Z racji, że jesteśmy zadowoleni z obecnej współpracy, trwa ona już kilka lat. Pozycje systematycznie pną się w górę, co jest głównym oczekiwaniem od firmy SEO. Koszty za tą usługę są na rozsądnym poziomie.
Oprócz działań przewidzianych stricte jako SEO, można liczyć także na doradztwo w zakresie około pozycjonerskim.

Jako współzałożyciel marki “Elfi” polecam firmę 1stplace.pl.

„KIM”

Krystian Banach

Właściciel

Dotychczasowa współpraca pozwala na stwierdzenie, że 1stplace.pl sp. z o.o. sp.k. jest stabilnym, rzetelnym partnerem handlowym. Firma wykonuje pracę z zachowaniem należytej staranności, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, a jakość usług odpowiada naszym wymaganiom.

Mamy przyjemność poinformować, że firma 1stplace.pl sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu jest naszym stałym partnerem w pozycjonowaniu strony internetowej.

Dotychczasowa współpraca pozwala na stwierdzenie, że 1stplace.pl sp. z o.o. sp.k. jest stabilnym, rzetelnym partnerem handlowym. Firma wykonuje pracę z zachowaniem należytej staranności, zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem, a jakość usług odpowiada naszym wymaganiom.

1stplace.pl sp. z o.o. sp.k. gwarantuje stabilność warunków handlowych oraz elastyczność w zakresie dostosowania się do potrzeb klienta.

Absolu Clinic

Barbara Goździkowska

Właściciel

Dlaczego 1st Place? Bo mam ambicję być na 1szym miejscu w pozyskiwaniu klientów przez wyszukiwania Google, skuteczną stronę internetową i reklamę w mediach

Rozpoczęłam współpracę z 1st Place na początku tworzenia własnej firmy – kliniki medycyny estetycznej Absolu w Warszawie, ul Dzielna 64 U7. Działamy razem od samego początku.

Potrzebowałam całościowego planu działania – stworzenia strony internetowej, w kolejnym etapie planu rozbudowy strony, pozycjonowania SEO oraz działań reklamowych Google Ads i FB Ads, żeby budować markę i pozyskiwać klientów. Taką holistyczną obsługę i współpracę zapewnia mi 1st Place.

Dlaczego 1st Place? Bo mam ambicję być na 1szym miejscu w pozyskiwaniu klientów przez wyszukiwania Google, skuteczną stronę internetową i reklamę w mediach społecznościowych.

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na 1st Place – bardzo profesjonalny zespół
ekspertów z wiedzą i doświadczeniem. Witryna internetowa powstała w dwa miesiące, po kolejnych czterech miesiącach osiągamy wspólnie pierwsze sukcesy w widoczności i pozycjonowaniu witryny.

Zespół działa sprawnie, jest bardzo responsywny, wychodzi z
Inicjatywą. Wojtek Ziółkowski jest dla mnie świetnym partnerem w rozwoju mojej firmy.

ZTIRA GROUP sp. z o.o.

Agata Dawydzik

Właściciel

Od samego początku współpraca układa się bardzo dobrze. Mamy stały kontakt z  koordynatorem projektu. Wszystkie działania są realizowane przez osoby odpowiedzialne  zgodnie z ustalonym grafikiem oraz założonymi zasadami.

Współpracę z firmą 1stplace w zakresie podniesienia widoczności strony oraz poprawy  funkcjonowania witryny rozpoczęliśmy w grudniu 2021 roku.  

Od samego początku współpraca układa się bardzo dobrze. Mamy stały kontakt z  koordynatorem projektu. Wszystkie działania są realizowane przez osoby odpowiedzialne  zgodnie z ustalonym grafikiem oraz założonymi zasadami. Już po kilku miesiącach stałej  współpracy zauważyliśmy znaczny wzrost zapytao na usługi naszej firmy. Mija pół roku  współpracy, mogę z czystym sumieniem polecić usługi firmy 1stplace.

Chcesz odkryć potencjał swojej strony?

Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza