Studio Figura International

Studio figura logo firmy

1STplace to zespół zaangażowanych, pełnych pasji, profesjonalistów w dziedzinie marketingu oraz pozycjonowania stron internetowych, wykazujących pełne zaangażowanie, ogromne doświadczenie oraz najwyższą jakość oferowanych usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej współpracy, ponieważ wpłynęła ona wyraźnie na prowadzone przez nas działania reklamowe oraz marketingowe, zwiększając ich skuteczność.

Firma zasłużyła na miano godnego zaufania, kompetentnego, rzetelnego partnera biznesowego. Jesteśmy przekonani, że będziemy kontynuować udaną, pełną sukcesów, długoletnią współpracę.

studio figura list referencyjny pozycjonowanie

Santa Piotr Zielawski

elfi logo

Firma 1stplace.pl zajmuje się pozycjonowaniem dla nas polskiej domeny listymikolaja.pl sprzedającą spersonalizowane filmy i listy od Św. Mikołaja pod marką Elfi.

Z racji, że jesteśmy zadowoleni z obecnej współpracy, trwa ona już kilka lat. Pozycje systematycznie pną się w górę, co jest głównym oczekiwaniem od firmy SEO. Koszty za tą usługę są na rozsądnym poziomie.

Oprócz działań przewidzianych stricte jako SEO, można liczyć także na doradztwo w zakresie około pozycjonerskim.

Jako współzałożyciel marki “Elfi” polecam firmę 1stplace.pl.

Z poważaniem,

Piotr Zielawski

Veritamed.com

veritamed logo

22 marca 2019

Od 2016 roku agencja 1stplace.pl obsługuje pozycjonowanie SEO oraz wspiera Veritamed.com w tworzeniu treści eksperckich (Content Marketing). Działania poparte efektami!

1stplace.pl jest skuteczną i profesjonalną firmą - są reaktywni i dotrzymują słowa. Dostosowują się do oczekiwań i celów biznesowych. Bardzo sympatyczny zespół ludzi, z którymi wspaniale się współpracuje!

Z poważaniem,

Matylda Guillon

V-ce Prezes Zarządu

Centrum „DERM-AL” Sp. z o.o.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę 1stplace.pl Sp. z.o.o. S.K z siedzibą w Poznaniu przy ul.Karola Libelta 1A/14, jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę usług w zakresie pozycjonowania.

Do zadań firmy należało uzyskanie wysokiej pozycji strony firmowej, stworzenie oraz wdrożenie audytu SEO na stronie, monitorowanie pozycji słów kluczowych w wyszukiwarce Google.pl oraz comiesięczne linkowanie serwisu na odpowiednich stronach. Zlecenie zostało profesjonalnie wykonane i w pełni spełniło nasze oczekiwania.

Referencje pozycjonowanie derm-al.pl

Logintegra sp. z o.o.

Z firmą 1stplace.pl współpracujemy już od ponad 3 lat. W całym tym okresie firma 1stplace.pl wywiązała się ze swoich usług profesjonalnie. Działania firmy 1stplace.pl pozwoliły osiągnąć naszej spółce kilkunastoprocentowy zwrot z inwestycji. Pierwsze, bardzo istotne efekty współpracy zauważyliśmy już po 2 miesiącach od momentu podpisania umowy. W dniu dzisiejszym rozszerzamy naszą współpracę na rynek międzynarodowy.

ProctoMed s.c

LOGO proctomed

Firma, fachowość usług stawia na pierwszym miejscu. Należy pochwalić wysiłek zleceniobiorcy, by realizowane przez niego świadczenia miały dobrą markę.

Klient, korzystający z usług spółki 1Stplace, dzięki dużemu zaangażowaniu ma pewność, że zlecenie zostanie potraktowane poważnie. Widać, że firmie zależy na zadowoleniu nabywcy, dlatego od początku do końca, praca świadczona jest ze stuprocentowym poświęceniem.

Wiedza na temat rynku reprezentowana przez naszego kontrahenta jest imponująca. Fachowość przedsiębiorstwa znajduje odzwierciedlenie w działaniu w zgodzie z ustalonymi kanonami.

Potrzeby klienta są celnie zidentyfikowane. Na szczególną uwagę zwraca również wysoka jakość usług w stosunku do przystępnych cen.

proctomed referencje pozycjonowanie