Formuła SEO

Formuła SEO 1stplace

Formuła SEO 1stplace to kluczowa i najlepiej sprzedająca się usługa agencji 1stplace.pl. W Formule SEO 1stplace stawiamy na unikalną szybką indeksację, korespondującą z frazami intencyjnymi oraz autorytetem tematycznym. Jest to połączenie, które potrafi zwiększyć widoczność strony internetowej nawet 36% szybciej niż standardowe działania SEO.

formula seo 1stplace

Dlaczego Formuła SEO 1stplace?

Marketing internetowy, a wraz z nim SEO oraz pozycjonowanie nieustannie ewoluują. Nowoczesne podejście do kompleksowego pozycjonowania stron, doprowadziło nas do stworzenia unikalnego i naszym zdaniem najskuteczniejszego rozwiązania – “Formuła SEO 1stplace”. Od ponad 10 lat z wieloma sukcesami dbamy o marketing internetowy setek firm z Polski oraz całej europy. Poprzez nasze doświadczenie, a zarazem kreatywność naszego zespołu, opracowaliśmy formułę, która potrafi pozytywnie wpłynąć na wyniki sprzedażowe(za sprawą doboru fraz intencyjnych oraz autorytetu tematycznego), a także szybkość procesu pozycjonowania(autorski skrypt wpływający na szybkość indeksacji).

formuła seo

Jak to możliwe? Przecież od zawsze mówiono, że agencje SEO nie mają bezpośredniego wpływu na szybkość efektów pozycjonowania. Formuła SEO 1stplace opiera się na autorskim rozwiązaniu, które “motywuje” roboty Google do szybszej indeksacji, a co za tym idzie zauważania istotnych zmian zachodzących na pozycjonowanej stronie internetowej. Ma to również miejsce na stronach gdzie przeprowadzamy proces link building’u.

Formuła SEO 1stplace potrafi poprawić szybkość indeksacji nawet o 36% w stosunku do standardowych działań SEO – dzięki czemu efekty pozycjonowania są znacznie szybsze, a w połączeniu ze starannym doborem fraz intencyjnych oraz autorytetem tematycznym możemy uzyskać szybkie i wartościowe zwiększenie widoczności strony internetowej. Jest to unikalne rozwiązanie, którym dysponuje wyłącznie agencja 1stplace.pl. 

 

Zostaw kontakt, oddzwonimy
formula seo 1stplace

Formuła SEO 1stplace - Schemat działania

Usługę Formuła SEO 1stplace rozpoczynamy od wstępnej rozmowy podczas której badamy potrzeby Twojej firmy, aby przygotować odpowiedni plan działania. Po otrzymaniu niezbędnych informacji specjalista SEO/UX wraz z koordynatorem projektu przeprowadzają proces doboru odpowiednich fraz intencyjnych na które będziemy kierować ruch. Rozpoczynamy również analizę treści na stronie internetowej, aby dokładnie przygotować audyt SEO oraz strukturę słów kluczowych, które wykorzystamy do budowania autorytetu tematycznego.

Po wdrożeniu audytu SEO uruchamiamy nasz autorski skrypt indeksujący i przechodzimy do regularnych czynności związanych z procesem link building’u. Nieodłącznym elementem związanym z linkami jest również linkowanie wewnętrzne pomiędzy istniejącymi już stronami w obrębie Twojej domeny. Jest to niesamowicie istotne działanie, które wspomaga nawigację robotów wyszukiwarek po Twojej stronie www, a także wspiera budowanie autorytetu tematycznego.

Po przeprowadzeniu pierwszego etapu link building’u mającego na celu zwiększenie autorytetu domeny, przechodzimy do linkowania domeny ze stron zapleczowych wysokiejjakości, a także wśród naszych zaufanych wydawców, którzy posiadają zbliżoną tematykę materiałów do Twojej strony internetowej.

W całym okresie współpracy skupiamy się na publikowaniu wartościowej treści w obrębie Twojej strony internetowej, a w szczególności bloga. Najważniejsze są tutaj frazy intencyjne, które sprawiają, że użytkownicy odwiedzający stronę, znajdą dokładnie to czego szukają. Dodatkowo poprzez wysoką jakość treści możemy liczyć na rozbudowę link building’u o działania w pełni naturalne, tj. linkowanie do wpisów przez użytkowników. Wysokiej jakości treści, które pomożemy Ci stworzyć, są kluczem do sukcesu – skupiamy się na tym, aby użytkownik zawsze mógł odnaleźć to czego naprawdę szuka. Dodatkowo dla wszystkich Twoich kluczowych usług/produktów zbudujemy autorytet tematyczny, który pozwoli budować pozycję lidera w wyszukiwarce Google na długi czas.

Na koniec każdego miesiąca przesyłamy do Ciebie szczegółowy raport z wykonanych prac. Zawieramy w nim informacje dotyczące widoczności pozycjonowanych fraz, kompleksowej widoczności strony, za pomocą jakich fraz użytkownicy wyszukiwali Twoją stronę, jaki współczynnik CTR udało się uzyskać, a także jakie działania dodatkowe wykonaliśmy, aby Twoja strona mogła funkcjonować lepiej i być wyżej w wynikach wyszukiwania.

Formuła SEO 1stplace to również inne korzyści. Przez cały czas współpracy masz możliwość konsultacji zarówno ze specjalistą SEO, a także koordynatorem projektu, z którym w dowolnym momencie współpracy możesz umówić konsultację marketingową. Zależy nam na Twoim sukcesie dlatego współpraca w oparciu o usługę Formuła SEO 1stplace jest w pełni transparentna i skoncentrowana na rozwoju Twojego biznesu.

Formuła SEO 1stplace - Oferta

Formuła SEO 1stplace to opcja dla tych, którzy chcą budować swoją pozycję w wyszukiwarce na zupełnie innym, wyższym poziomie niż ich konkurencja. Nie mamy zamiaru obiecywać Ci złotych gór w najniższej cenie… – byłoby to skrajnie nieuczciwe. Formuła SEO 1stplace wymaga od nas poświęcenia sporej ilości czasu oraz zaangażowania. Przygotowanie odpowiedniego planu doboru fraz intencyjnych (edukacyjnych, angażujących oraz transakcyjnych) wymaga naprawdę dużej staranności. Stworzenie odpowiedniej struktury słów kluczowych w budowaniu autorytetu tematycznego, to systematyczne działania połączone z dogłębna analizą wyników wyszukiwania za pomocą specjalistycznych narzędzi. Konfiguracja i optymalizacja skryptu odpowiedzialnego za uzyskanie szybszej indeksacji również jest bardzo angażująca i niezbędne są tu regularne działania. Są to trzy kluczowe elementy w naszej strategii, dlatego też cena jest adekwatnie wyższa od standardowego SEO. Pamiętaj jednak, że mimo wyższych nakładów finansowych, korzystasz z usługi, która znacznie odbiega metodologią działań od standardowych działań z zakresu SEO oraz UX i może Ci zapewnić znacznie lepsze i szybsze efekty.

formuła seo 1stplace

Formuła SEO 1stplace - Cena​

Cena SEO Formuła 1, zawsze ustalana jest indywidualnie. Zależy przede wszystkim od wstępnej analizy działań, które będziemy musieli przeprowadzić, aby Twoja strona została liderem w wynikach wyszukiwania. W grę wchodzą tutaj elementy takie jak między innymi: praca z konfiguracją oraz regularną optymalizacją naszego skryptu indeksującego, ilość wybranych fraz intencyjnych, poziom konkurencji czy obszar działania. Najniższa cena od jakiej zaczynamy realizować usługę Formuła SEO 1stplace, to 2000 zł netto miesięcznie.

Media o Formule SEO 1stplace

Formuła SEO 1stplace - FAQ

Formuła SEO 1stplace jest autorskim rozwiązaniem agencji 1stplace.pl i jako jedyna ma ona wyłącznośc na jej stosowanie. 

Formuła SEO 1stplace swoje początki miała już w 2017 roku. Wtedy po raz pierwszy stworzyliśmy prototyp Formuły SEO 1stplace, wykorzystując frazy intencyjne oraz autorytet tematyczny, dzięki któremu mogliśmy walczyć o najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google nawet z potężnymi konkurencyjnymi firmami.

Jednym z trzech filarów Formuły SEO 1stplace jest autorski, unikalny skrypt indeksujący. Jest to program dzięki któremu jesteśmy w stanie mobilizować roboty wyszukiwarki Google do częstszych odwiedzin na stronie internetowej. Poprzez wykorzystanie potencjalnie szybszej indeksacji jesteśmy w stanie osiągać efekty pozycjonowania nawet 36% szybciej niż w przypadku tradycyjnego SEO.

Formuła SEO 1stplace jest usługą, którą zawsze wyceniamy indywidualnie. Minimalna szacowana kwota od której nasza agencja jest w stanie rozpocząć działania jest to 2000 zł.