Wiosenna promocja

Obniżamy abonamenty nawet o 50%

Zadbamy o to, żeby Twój biznes rozkwitnął na wiosnę! Pomożemy Ci wybić się ponad konkurencję, zapewnimy jak najlepsze warunki wzrostu, a na końcu skupimy się na pielęgnacji. Minimalizujemy koszty, maksymalizujemy działania.

Kiełkowanie ‒ początkowy etap to pokonywanie przeszkód, wypędzenie mrozów, które nastały w biznesie. Tutaj bardzo ważne są przemyślana strategia działań, analiza konkurencji, weryfikacja największych błędów na stronie www.

Wzrost ‒ wyrywanie chwastów, podlewanie, nawożenie. W przypadku witryny internetowej oznacza to usuwanie błędów, optymalizację techniczną, przygotowywanie unikalnych, nasyconych słowami i frazami kluczowymi treści.

Pielęgnacja ‒ doglądanie, cieszenie się z efektów, usuwanie suchych listków. Zdobycie miejsca w TOP 10 wyszukiwarki Google to nie wszystko. Trzeba jeszcze to miejsce utrzymać. Cały czas należy aktualizować treści, dbać o profil linków czy o funkcjonalność strony.

Im dłużej z nami jesteś, tym więcej zyskujesz. Nasz zespół ma więcej czasu na prowadzenie działań, (pamiętajmy, że pozycjonowanie to wieloetapowy, długotrwały proces), efekty są jeszcze lepsze, a Twoje oszczędności rosną.

Nasi klienci

Razem odnieśliśmy sukces

Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza