pozycjonowanie - cennik

Ile kosztuje pozycjonowanie ?

Jeszcze kilka lat temu pozycjonowanie opierało się w głównej mierze na zdobywaniu linków do swojej strony, a dokładniej na ich ilości. Jakiś czas później branża SEO  doświadczyła aktualizacji algorytmu wyszukiwarki Google,(Pingwin, Panda) które w znacznym stopniu zmieniły oblicze pozycjonowania. 

Dziś nie można skupić się już tylko na ilości linków, najważniejsza jest ich jakość oraz dywersyfikacja. Trzeba również pamiętać o naturalnym „wizerunku” zdobywanych linków. Dzisiejsze pozycjonowanie wymaga przede wszystkim czasu, który należy poświęcić na wysokiej jakości działania promocyjne i linki. 

Co otrzymujesz w ramach kompleksowej obsługi marketingowej?

01 / Stałą opiekę doświadczonego specjalisty SEO, który przygotuje strategię pozycjonowania, dokona dokładnej analizy Twojej strony internetowej oraz branży w której działasz.

02 / Prosty model rozliczenia – opłata za wykonywane działania ustalana jest podczas rozpoczęcia współpracy, a co za tym idzie możesz dokładnie zaplanować wydatki na długi okres czasu.

03 / Pełny audyt strony – dokładna analiza Twojej strony wraz z wyeliminowaniem potencjalnie istniejących błędów to podstawa w drodze do sukcesu.

04 / Dobór oraz propozycję słów kluczowych – przygotujemy dla Ciebie zestawienie słów kluczowych, które mogą przyciągnąć jak największą ilość potencjalnych klientów na Twoja stronę internetową.

05 / Promocję marki – poprzez działania wykonywane na płaszczyznach zarówno PR jak i pozycjonowania Twoja marka zacznie być bardziej rozpoznawalna.

06 / Comiesięczne raporty – każdego miesiąca otrzymujesz od nas raport wykonanych działań.

Dlaczego wybrać 1stplace.pl ?

 • Skuteczność

  Odzwierciedlają to nasze wyniki oraz pozycje naszych klientów.

 • Efektywna Współpraca

  Ponad 90% klientów jest już z nami ponad rok.

 • Indywidualna Oferta

  Otrzymujesz indywidualnie dobraną ofertę specjalnie dla Twojego serwisu.

 • Bezpieczeństwo

  Stosujemy tylko dozwolone techniki pozycjonowania (White Hat SEO).

 • Bezpośredni Kontakt

  Dostajesz bezpośredni numer telefonu do opiekuna Twojej strony.

Zaufali nam

Wyślij zapytanie