Pozycjonowanie Chorzów

Nowoczesna, widoczna w sieci strona internetowa to kwestia, o którą powinna dbać każda z firm w Chorzowie. Strony i sklepy internetowe znajdujące się w TOP 10 w wyszukiwarce Google to sposób na zwiększenie rozpoznawalności firmy, budowę jej autorytetu i pozytywnego wizerunku, a w końcu do wyprzedzenia konkurencji, poszerzenia grona potencjalnych klientów i większych zysków.

Niezależnie więc od tego czy prowadzisz niewielki biznes, czy prężnie działające przedsiębiorstwo skuteczne pozycjonowanie to inwestycja warta uwagi, inwestycja, która się zwróci.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Chorzów – koszty

Na koszt pozycjonowania strony internetowej bądź e-sklepu wpływa kilka czynników, między innymi są to: specyfika branży, konkurencyjność, lokalizacja biznesu czy historia domeny. Kolejny istotny czynnik stanowi zakres prac, jakie należy wykonać, by strona znalazła się w TOP 10 ‒ właśnie dlatego stworzenie sztywnego cennika jest bardzo trudne. W naszej agencji SEO zawsze przygotowujemy indywidualną, bezpłatną wycenę.

Bezpłatna wycena SEO

Co wykonujemy dla naszych klientów?

Oferty szyjemy na miarę potrzeb klienta i jego branży. Analizujemy szereg kwestii, przeprowadzamy burzę mózgów i przygotowujemy skuteczną strategię działań.

Audyt SEO

Przeprowadzamy kompleksowy audyt ‒ audyt dostarcza nam istotnych informacji na temat ważnych pod kątem pozycjonowania parametrów strony, na przykład jej budowy, profilu linków, prędkości działania, słów i fraz kluczowych czy mobilności strony.

Optymalizacja strony

Po zebraniu informacji na temat mocnych i słabych stron domeny klienta, układamy długofalową, przemyślaną strategię działań SEO i przystępujemy do działań optymalizacyjnych, dzięki którym strona będzie coraz wyżej w wynikach wyszukiwania.

SEO-copywriting

Unikalne, zoptymalizowane pod kątem słów i fraz kluczowych, a jednocześnie przyjazne dla użytkownika treści na stronie internetowej to priorytet. Dobrze przemyślany content zostanie doceniony zarówno przez użytkowników, jak i przez Google.

Link building

Budowa profilu wartościowych linków to droga do uzyskania stabilnej, wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Do często wykorzystywanych źródeł linków zaliczamy wizytówki NAP, katalogi czy fora internetowe. Nasza agencja SEO zadba również o wysokiej jakości linki.

Dlaczego warto zaufać 1stplace?

  1. Raport działań – każdy z klientów otrzymuje od nas comiesięczny raport. W raporcie znajdują się informacje na temat przeprowadzonych przez nasz zespół działań SEO oraz ich efektów.
  2. Specjalistyczne narzędzia – korzystamy ze specjalistycznych narzędzi, dzięki którym możemy przeprowadzić analizę strony klienta i jego konkurencji, udoskonalać nasze działania oraz mierzyć ich efekty.
  3. Doświadczenie – pozycjonowaniem stron internetowych firm o różnym profilu działania zajmujemy się od lat, każda osoba z naszego zespołu może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i licznymi realizacjami.
  4. Kompleksowe działania – prowadzimy również działania z zakresu marketingu internetowego, które wspomagają pozycjonowanie strony bądź e-sklepu, mowa tutaj o kampanii Google Ads – dawniej Adwords, reklamach w mediach społecznościowych czy marketingu szeptanym.
  5. Oferty szyte na miarę – naszą ofertę dostosowujemy do specyfiki danej branży, preferencji i budżetu klienta.
  6. Stały kontakt z klientem – jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym z naszymi klientami. W razie jakichkolwiek pytań, problemów bądź wątpliwości nasz zespół służy pomocą.
  7. Poszerzanie wiedzy – każdego dnia poszerzamy naszą wiedzę z zakresu algorytmów Google i udoskonalamy umiejętności.
  8. Bezpieczne metody – korzystamy wyłącznie z bezpiecznych, zgodnych z zasadami Google’a metod, dzięki czemu pozycjonowane strony utrzymują swoją pozycję w TOP 10.

Przykładowy cennik pozycjonowania stron internetowych w Chorzowie?

Na koszt pozycjonowania strony internetowej wpływ ma również lokalizacja biznesu ‒ cena pozycjonowania stron w Chorzowie różni się od stron firm warszawskich czy poznańskich. Poniżej przedstawiamy cennik pozycjonowania poszczególnych fraz w Chorzowie.

Pozycjonowanie Chorzów – przykładowy cennik

Słowo kluczoweCena / m-c
Stomatolog Chorzów90 zł
Weterynarz Chorzów80 zł
Tynkarz Chorzów60 zł
Szklarz Chorzów70 zł
Fotobudka na wesele chorzów50 zł

Pozycjonowanie lokalne – zyskaj więcej

Dzięki odpowiedniemu pozycjonowaniu lokalnym firma ma szanse na dotarcie do większego grona klientów w danym regionie. Skuteczne pozycjonowanie stron w lokalnych wynikach wyszukiwania pozwala na konkurowanie z większymi firmami oraz budżetami w okolicy danej firmy. Jeśli Twoja firma świadczy usługi w Chorzowie o i okolicy warto zwrócić szczególną uwagę właśnie na pozycjonowanie lokalne. 

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 41-500, Chorzów

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą
Czy dajecie gwarancję wyniku?

Żadna z agencji SEO nie może zagwarantować wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Firmy zajmujące się pozycjonowaniem mogą jedynie wykonać szereg działań, które są konieczne, aby strona internetowa zdobyła jak najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Specjalista nie jest w stanie przewidzieć działań konkurencji bądź zmian w algorytmach.

Jaki jest okres podpisania umowy?

W zależności od preferencji klienta umowę możemy podpisać na 12 miesięcy, 18 miesięcy bądź na czas nieokreślony. Warto tutaj podkreślić, że umowę można zerwać w dowolnym momencie ‒ nie naliczamy za to kar i nie robimy najmniejszych problemów.


Na co przeznaczany jest budżet z pozycjonowania?

W zależności od przypadku budżet, jaki klient chce przeznaczyć na pozycjonowanie strony internetowej przeznaczamy na: publikację artykułów sponsorowanych i eksperckich na cieszących się autorytetem portalach, prowadzenie działań z zakresu marketingu internetowego, na przykład kampanii Google Ads i Facebook Ad, link building.

Ile trwa pozycjonowanie - kiedy i jakie efekty osiągnę?

Tutaj nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wiele zależy od historii domeny, jej mocnych i słabych stron oraz zakresu działań, jakie należy wykonać, najczęściej jednak na pierwsze efekty należy poczekać około 3 miesięcy, na efekty widoczne około 6 miesięcy, a na w pełni zadowalający efekt około roku.

Powiązane strony

Warmińsko-mazurskie

Olsztyn

Dolnośląskie

Wrocław