Pozycjonowanie stron internetowych (WWW) w mieście Gdańsk

Pozycjonowanie w Gdańsku

Nowoczesny i skuteczny proces pozycjonowania, to w obecnych czasach absolutny “must have” dla każdej firmy, której zależy na dynamicznym rozwoju. Branża Internetowa jest w chwili obecnej najlepiej rozwijającym się medium, które ma praktycznie nieograniczone zasoby eksploatacyjne.

Przez wiele lat pracowaliśmy, aby maksymalnie zgłębić tajniki algorytmów wyszukiwarki Google odpowiedzialnych za tzw. pozycjonowanie lokalne. Poprzez wykonywane przez nas działania Twoja strona internetowa może stać się najbardziej widocznym punktem w wynikach wyszukiwania co owocować będzie sporymi profitami wynikającymi z pozyskiwania nowych klientów.

Pierwszą analizę widoczności oraz potencjału strony internetowej jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa w ciągu 24h. Po wstępnej analizie będziemy już doskonale wiedzieć jakie działania są niezbędne, aby strona internetowa mogła być rozpoznawana oraz widoczna w Internecie.

W celu wykonania bezpłatnej wstępnej analizy wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się po prawej stronie.

 

Jaki będzie koszt pozycjonowania strony inernetowej?

Na precyzyjną wycenę procesu pozycjonowania w danym mieście składa się bardzo wiele czynników. Z pewnością warto wspomnieć o tych najważniejszych. Pierwszy z nich jest bardzo oczywisty – populacja oraz wielkość miejscowości. Posługując się prostym eksperymentem myślowym możemy w bardzo szybki i prosty sposób określić gdzie spotkamy się z większą konkurencją. Jeśli przykładowo prowadzimy gabinet dentystyczny, to praktycznie zawsze od samego początku możemy założyć, że miasto Gdańsk (~465 000 mieszkańców)jest o wiele bardziej konkurencyjne od miasta Bełchatów (~58 000 mieszkańców), co wynika z prostych danych statystycznych. Na potwierdzenie powyższych słów, warto rzucić okiem na poniższe dane zaczerpnięte z wyszukiwarki Google.

Fraza “dentysta Gdańsk” jest wyszukiwana średnio 1900 razy w miesiącu, a średni koszt kliknięcia według systemu Google Adwords wynosi 8,86 zł.pozycjonowanie dentysta gdańsk cena

Natomiast fraza “dentysta Bełchatów”, jest wyszukiwana średnio 260 razy w miesiącu, a średni koszt za kliknięcie według systemu Google Adwords wynosi 1,16 zł.pozycjonowanie dentysta bełchatów cena

Kolejnym czynnikiem decydującym o kosztach procesu pozycjonowania jest konkurencyjność branży w której działamy. Warto mieć na uwadze, że istnieją na rynku firmy, które od wielu lat inwestują w takie formy reklamy jak pozycjonowanie. Oznacza to, że strategia pozycjonowania, którą obierzemy musi być zdecydowanie efektywniejsza i skuteczniejsza od działań konkurencji, która pracuje na swoje pozycje od wielu lat.

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.

Dlaczego pozycjonowanie?

Pozycjonowanie od bardzo długiego czasu jest działaniem bardzo pożądanym w sferze szeroko pojętej reklamy. Gwarantuje zwiększenie widoczności firmy w Internecie, większą rozpoznawalność marki oraz przypływ nowych klientów. Wzrostowa tendencja ilości firm, które korzystają z pozycjonowania z pewnością nie jest przypadkiem, a znakiem, który można interpretować tylko w jeden sposób – warto się pozycjonować.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Gdańsku

Słowo kluczowe Cena / m-c
dentysta Gdańsk 90 zł
pranie dywanów Gdańsk 40 zł
krawiec Gdańsk 60 zł
dermatolog Gdańsk 90 zł
kominki Gdańsk 60 zł

Dlaczego 1stplace.pl?

Powodów moglibyśmy wymienić całe mnóstwo, jednakże zamiast dużo pisać my wolimy pracować na Państwa wysokie pozycje, a nasze umiejętności z zakresu pozycjonowania i pozycjonowania lokalnego mogą Państwo sami ocenić na podstawie jednego z naszych klientów:

Dentysta Gdańsk – 1
Stomatolog Gdańsk – 2
Gabinet Stomatologiczny Gdańsk – 1
Wybielanie Zębów Gdańsk – 1
Aparat na Zęby Gdańsk – 2
Implanty Gdańsk – 4

Jeśli prowadzą Państwo działalność na terenie Gdańska (lub innej ościennej miejscowości) to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam

Mapa Gdańska