Pozycjonowanie stron internetowych (WWW) w mieście Gdańsk

Pozycjonowanie w Gdańsku

Nowoczesny i skuteczny proces pozycjonowania, to w obecnych czasach absolutny “must have” dla każdej firmy, której zależy na dynamicznym rozwoju. Branża Internetowa jest w chwili obecnej najlepiej rozwijającym się medium, które ma praktycznie nieograniczone zasoby eksploatacyjne.

Jaki będzie koszt pozycjonowania strony inernetowej?

Na precyzyjną wycenę procesu pozycjonowania w danym mieście składa się bardzo wiele czynników. Z pewnością warto wspomnieć o tych najważniejszych. Pierwszy z nich jest bardzo oczywisty – populacja oraz wielkość miejscowości. Posługując się prostym eksperymentem myślowym możemy w bardzo szybki i prosty sposób określić gdzie spotkamy się z większą konkurencją. Jeśli przykładowo prowadzimy gabinet dentystyczny, to praktycznie zawsze od samego początku możemy założyć, że miasto Gdańsk (~465 000 mieszkańców)jest o wiele bardziej konkurencyjne od miasta Bełchatów (~58 000 mieszkańców), co wynika z prostych danych statystycznych. Na potwierdzenie powyższych słów, warto rzucić okiem na poniższe dane zaczerpnięte z wyszukiwarki Google.

Fraza “dentysta Gdańsk” jest wyszukiwana średnio 1900 razy w miesiącu, a średni koszt kliknięcia według systemu Google Adwords wynosi 8,86 zł.pozycjonowanie dentysta gdańsk cena

Natomiast fraza “dentysta Bełchatów”, jest wyszukiwana średnio 260 razy w miesiącu, a średni koszt za kliknięcie według systemu Google Adwords wynosi 1,16 zł.pozycjonowanie dentysta bełchatów cena

Kolejnym czynnikiem decydującym o kosztach procesu pozycjonowania jest konkurencyjność branży w której działamy. Warto mieć na uwadze, że istnieją na rynku firmy, które od wielu lat inwestują w takie formy reklamy jak pozycjonowanie. Oznacza to, że strategia pozycjonowania, którą obierzemy musi być zdecydowanie efektywniejsza i skuteczniejsza od działań konkurencji, która pracuje na swoje pozycje od wielu lat.

Wyślij zapytanie

Dlaczego pozycjonowanie?

Pozycjonowanie od bardzo długiego czasu jest działaniem bardzo pożądanym w sferze szeroko pojętej reklamy. Gwarantuje zwiększenie widoczności firmy w Internecie, większą rozpoznawalność marki oraz przypływ nowych klientów. Wzrostowa tendencja ilości firm, które korzystają z pozycjonowania z pewnością nie jest przypadkiem, a znakiem, który można interpretować tylko w jeden sposób – warto się pozycjonować.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Gdańsku

Słowo kluczowe Cena / m-c
dentysta Gdańsk 90 zł
pranie dywanów Gdańsk 40 zł
krawiec Gdańsk 60 zł
dermatolog Gdańsk 90 zł
kominki Gdańsk 60 zł

Dlaczego 1stplace.pl?

Powodów moglibyśmy wymienić całe mnóstwo, jednakże zamiast dużo mówić my wolimy pracować na Państwa wysokie pozycje, a nasze umiejętności z zakresu pozycjonowania i pozycjonowania lokalnego mogą Państwo sami ocenić na podstawie pozycji dla poniższych fraz.

Pozycjonowanie Poznań – 1
Pozycjonowanie Warszawa – 2
Pozycjonowanie lokalne Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepu internetowego Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepów internetowych Poznań – 2
Agencja SEO Warszawa – 4

Jeśli prowadzą Państwo działalność na terenie Gdańska (lub innej miejscowości) to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam