Pozycjonowanie stron internetowych (WWW) w mieście Gdańsk

Rodzaje pozycjonowania

Pozycjonowanie lokalne

pozycjonowanie lokalne Gdańsk

Biznes lokalny w Gdańsku? W takim przypadku pozycjonowanie lokalne to podstawa. Celem pozycjonowanie lokalnego jest zwiększenie widoczności firmy z użyciem fraz kluczowych dotyczących określonego regionu bądź miasta, na przykład Gdańska czy województwa pomorskiego.

Pozycjonowanie sklepów

pozycjonowanie sklepów www

Proces pozycjonowania sklepów internetowych wymaga prowadzenia wielu działań zgodnych z wciąż zmieniającym się i skomplikowanym algorytmem Google’a. To jednak istotne działania prowadzące do TOP 10.

Pozycjonowanie mobilne

pozycjonowanie mobile

Wiele osób za pomocą urządzeń mobilnych szuka określonych usług i produktów. Właśnie dlatego, tak istotne jest pozycjonowanie stron mobilnych. Działania SEO wykonane w tym zakresie sprawią, że ofertę firmy będzie e można wyszukać na przykład na telefonie.

Pozycjonowanie długi ogon

pozycjonowanie długi ogon (long tail)

Osoby zdecydowane na zakup konkretnych produktów bądź usług zazwyczaj wpisują w wyszukiwarkę bardziej rozbudowane frazy. Pozycjonując firmę na długi ogon wykorzystujemy szczegółowe a przez co mniej konkurencyjne frazy, dzięki temu możemy spodziewać się wyższej konwersji.

Jak wygląda proces pozycjonowania strony?

Cel pozycjonowania stron internetowych? Uzyskanie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce i utrzymanie jej. Strona zoptymalizowana pod względem treści i linków, działania SEO zgodne z bieżącymi algorytmami Google to klucz do zwiększenia wartościowego ruchu na stronie, a co za tym idzie, większych zysków.

Wybór fraz kluczowych

wybór fraz kluczowych np. pozycjonowanie gdańsk

Wybór fraz kluczowych to pierwszy etap działań SEO. Frazy kluczowe powinny dostarczać istotnych informacji na temat profilu działania firmy i uzyskać wyższe pozycje od fraz konkurencji.

Bezpłatna wycena

bezpłatna wycena

Nie mamy sztywnego cennika. Zawsze sporządzamy indywidualną, bezpłatną wycenę pozycjonowania. Na koszt naszych usług SEO wpływają specyfika i konkurencyjność danej branży oraz liczba słów kluczowych.

Optymalizacja kodu strony

optymalizacja seo gdańsk

Optymalizację kodu strony pod roboty indeksujące Google znacznie ułatwi im poruszanie się po naszej stronie i zrozumienie zawartych na niej treści – tak zoptymalizowana strona będzie szybciej wyszukiwania.

Proces pozycjonowania

proces pozycjonowania w Gdańsku

Analiza strony klienta, optymalizacja treści i linków, nieustanna obserwacja zmian w algorytmach Google, śledzenie działań konkurencji – wszystko to sprawia, że SEO przynosi oczekiwane efekty.

Pozycjonowanie w Gdańsku

Nowoczesny i skuteczny proces pozycjonowania, to w obecnych czasach absolutny “must have” dla każdej firmy, której zależy na dynamicznym rozwoju. Branża Internetowa jest w chwili obecnej najlepiej rozwijającym się medium, które ma praktycznie nieograniczone zasoby eksploatacyjne.

Przez wiele lat pracowaliśmy, aby maksymalnie zgłębić tajniki algorytmów wyszukiwarki Google odpowiedzialnych za tzw. pozycjonowanie lokalne. Poprzez wykonywane przez nas działania Twoja strona internetowa może stać się najbardziej widocznym punktem w wynikach wyszukiwania co owocować będzie sporymi profitami wynikającymi z pozyskiwania nowych klientów.

Pierwszą analizę widoczności oraz potencjału strony internetowej jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa w ciągu 24h. Po wstępnej analizie będziemy już doskonale wiedzieć jakie działania są niezbędne, aby strona internetowa mogła być rozpoznawana oraz widoczna w Internecie.

W celu wykonania bezpłatnej wstępnej analizy wystarczy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się po prawej stronie.

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.

Czynniki wpływające na lepsze pozycje lokalnych fraz w Gdańsku

Pozycjonowanie lokalne to coraz bardziej popularna forma działań SEO. Dlaczego?

Pozycjonowanie strony internetowej firmy zlokalizowanej w Gdańsku, która działa na terenie wymienionego miasta i okolic z wykorzystaniem fraz Gdańsk i z Gdańska sprawi, że ofertę znajdą przede wszystkim osoby z Gdańska, które są realnymi klientami.

Istnieją marne szanse, że pani z Krakowa przybędzie do naszego gdańskiego salonu fryzjerskiego na podcięcie końcówek. Właśnie dlatego warto postawić na pozycjonowanie lokalne i zadbać o to, by firma znalazła się na pierwszych pozycjach dla wyszukiwań firm zlokalizowanych w Gdańsku.

Linkbuilding seo

LINKBUILDING SEO

Linkbuilding, czyli pozyskiwanie wartościowych, lepszych niż konkurencja linków to nie lada sztuka. Zapewniamy jednak, że taki wysiłek zaprocentuje wysokimi pozycjami w wyszukiwarce.

Google Moja Firma

GOOGLE MOJA FIRMA

NAP, czyli Name, Address, Phone Number – takie dane umieszczone w różnych miejscach w sieci, na przykład w katalogach firm, zwiększą wiarygodność firmy zarówno w oczach klientów, jak również Google’a

Optymalizacja Gdańsk

optymalizacja strony gdańsk

Masz firmę w Gdańsku? A może prowadzisz sklep internetowy i swoją ofertę kierujesz głównie do mieszkańców okolicznych miejscowości? Pozycjonowanie pod daną miejscowość to klucz do TOP 10

Long tail

długi ogon

Długi ogon, czyli dokładne, rozbudowane frazy kluczowe umożliwiają szybkie dotarcie do grupy osób, które mają już sprecyzowane oczekiwania i wiedzą jakich dokładnie usług i produktów szukają.

Jaki będzie koszt pozycjonowania strony inernetowej?

Dlaczego pozycjonowanie?

Na precyzyjną wycenę procesu pozycjonowania w danym mieście składa się bardzo wiele czynników. Z pewnością warto wspomnieć o tych najważniejszych. Pierwszy z nich jest bardzo oczywisty – populacja oraz wielkość miejscowości. Posługując się prostym eksperymentem myślowym możemy w bardzo szybki i prosty sposób określić gdzie spotkamy się z większą konkurencją. Jeśli przykładowo prowadzimy gabinet dentystyczny, to praktycznie zawsze od samego początku możemy założyć, że miasto Gdańsk (~465 000 mieszkańców)jest o wiele bardziej konkurencyjne od miasta Bełchatów (~58 000 mieszkańców), co wynika z prostych danych statystycznych. Na potwierdzenie powyższych słów, warto rzucić okiem na poniższe dane zaczerpnięte z wyszukiwarki Google.

Fraza “dentysta Gdańsk” jest wyszukiwana średnio 1900 razy w miesiącu, a średni koszt kliknięcia według systemu Google Adwords wynosi 8,86 zł.pozycjonowanie dentysta gdańsk cena

Natomiast fraza “dentysta Bełchatów”, jest wyszukiwana średnio 260 razy w miesiącu, a średni koszt za kliknięcie według systemu Google Adwords wynosi 1,16 zł.pozycjonowanie dentysta bełchatów cena

Kolejnym czynnikiem decydującym o kosztach procesu pozycjonowania jest konkurencyjność branży w której działamy. Warto mieć na uwadze, że istnieją na rynku firmy, które od wielu lat inwestują w takie formy reklamy jak pozycjonowanie. Oznacza to, że strategia pozycjonowania, którą obierzemy musi być zdecydowanie efektywniejsza i skuteczniejsza od działań konkurencji, która pracuje na swoje pozycje od wielu lat.

Pozycjonowanie od bardzo długiego czasu jest działaniem bardzo pożądanym w sferze szeroko pojętej reklamy. Gwarantuje zwiększenie widoczności firmy w Internecie, większą rozpoznawalność marki oraz przypływ nowych klientów. Wzrostowa tendencja ilości firm, które korzystają z pozycjonowania z pewnością nie jest przypadkiem, a znakiem, który można interpretować tylko w jeden sposób – warto się pozycjonować.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Gdańsku

Słowo kluczowe Cena / m-c
dentysta Gdańsk 90 zł
pranie dywanów Gdańsk 40 zł
krawiec Gdańsk 60 zł
dermatolog Gdańsk 90 zł
kominki Gdańsk 60 zł

Dlaczego 1stplace.pl?

Powodów moglibyśmy wymienić całe mnóstwo, jednakże zamiast dużo pisać my wolimy pracować na Państwa wysokie pozycje, a nasze umiejętności z zakresu pozycjonowania i pozycjonowania lokalnego mogą Państwo sami ocenić na podstawie jednego z naszych klientów:

Dentysta Gdańsk – 1
Stomatolog Gdańsk – 2
Gabinet Stomatologiczny Gdańsk – 1
Wybielanie Zębów Gdańsk – 1
Aparat na Zęby Gdańsk – 2
Implanty Gdańsk – 4

Jeśli prowadzą Państwo działalność na terenie Gdańska (lub innej ościennej miejscowości) to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam

Mapa Gdańska

80-298 Gdańsk; ul. Astronautów

AGENCJA SEO GDAŃSK – WSPÓŁPRACA W ZAKRESIE POZYCJONOWANIA STRON WWW

Pozycjonowanie stron internetowych to specjalność naszej agencji SEO. Ważnym obszarem naszych usług jest pozycjonowanie lokalne firm i sklepów internetowych w Gdańsku. Nasz zespół zadba o to, by Twoja firma znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwania. Przeprowadzimy dokładna analizę, dobierzemy słowa kluczowe, zadbamy o wartościowe linki i uruchomimy proces skutecznego pozycjonowania.