Pozycjonowanie stron internetowych (WWW) w mieście Katowice

Pozycjonowanie w Katowice

Internet od wielu lat umożliwia wszystkim podmiotom gospodarczym fantastyczne warunki reklamowe. Jedną z najskuteczniejszych o ile nie najskuteczniejszą formą reklamy jest pozycjonowanie firmowej strony internetowej. Jak powszechnie wiadomo posiadanie eleganckiej, czytelnej oraz intuicyjnej strony internetowej to dopiero mała część sukcesu. 

Dlaczego wybrać pozycjonowanie?

Skuteczne pozycjonowanie firmowej strony internetowej  to przede wszystkim dostarczanie wartościowego ruchu na nasza stronę, a  co za tym idzie potencjalnych klientów. Pozycjonowanie w głównej mierze polega na dostosowaniu strony www do wytycznych wyszukiwarki Google oraz na działaniach, które odbywają się poza stroną internetową, na przykład budowanie odnośników. Profesjonalne agencje używają w tym celu własnych zaplecz linkowych oraz zaufanych witryn wpływających na zwiększenie autorytetu danej domeny. Pozycjonowanie jest procesem stałym, który powinien być wykonywany regularnie w umiarkowanym tempie, tak, aby nie narazić się na żadne kary ze strony wyszukiwarki Google.

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.

Jaka jest cena pozycjonowania?

Ceny pozycjonowania mogą być bardzo różne i zależy to w głównej mierze od kilku czynników takich jak na przykład konkurencyjność branży, lokalizacja, obszar działania, ceny poszczególnych agencji itd. Warto pamiętać, że w przypadku tzw. pozycjonowania lokalnego istnieje prosta zasada – im większa miejscowość tym większe koszta. Jeśli za przykład posłuży nam miasto Katowice, które jest jednym z największych oraz najbardziej zaludnionych miast w Polsce, to możemy się spodziewać, że ceny pozycjonowania w Katowicach będą wyższe niż np. w Koszalinie.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Katowice

Słowo kluczowe Cena / m-c
dentysta Katowice 90 zł
pranie dywanów Katowice 40 zł
krawiec Katowice 60 zł
dermatolog Katowice 90 zł
kominki Katowice 60 zł

Dlaczego 1stplace.pl?

1stplace.pl to firma z dużymi tradycjami wykonująca projekty dla największych polskich oraz zagranicznych marek, lecz również opiekująca się małymi oraz średnimi podmiotami gospodarczymi. Poniżej mogą Państwo zobaczyć próbkę naszych możliwości, jeśli chodzi o osiąganie wysokich pozycji:

Pozycjonowanie Poznań – 1
Pozycjonowanie Warszawa – 2
Pozycjonowanie lokalne Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepu internetowego Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepów internetowych Poznań – 2
Agencja SEO Warszawa – 4

Jeśli prowadzą Państwo działalność na terenie Katowice (lub innej miejscowości) to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam

Mapa Katowic

Zobacz cennik usługi pozycjonowania w innych miastach: