Pozycjonowanie Katowice

Internet od wielu lat umożliwia wszystkim podmiotom gospodarczym fantastyczne warunki reklamowe. Jedną z najskuteczniejszych o ile nie najskuteczniejszą formą reklamy jest pozycjonowanie firmowej strony internetowej. Jak powszechnie wiadomo posiadanie eleganckiej, czytelnej oraz intuicyjnej strony internetowej to dopiero mała część sukcesu.

Skuteczne pozycjonowanie firmowej strony internetowej  to przede wszystkim dostarczanie wartościowego ruchu na nasza stronę, a  co za tym idzie potencjalnych klientów. Pozycjonowanie w głównej mierze polega na dostosowaniu strony www do wytycznych wyszukiwarki Google oraz na działaniach, które odbywają się poza stroną internetową, na przykład budowanie odnośników. Profesjonalne agencje używają w tym celu własnych zaplecz linkowych oraz zaufanych witryn wpływających na zwiększenie autorytetu danej domeny. Pozycjonowanie jest procesem stałym, który powinien być wykonywany regularnie w umiarkowanym tempie, tak, aby nie narazić się na żadne kary ze strony wyszukiwarki Google.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Katowice

Niezależnie od branży, w jakiej działasz nowoczesna, responsywna strona internetowa jest priorytetem. To jednak nie wszystko, ważne również,  by potencjalni klienci mogli ją bez problemów znaleźć.

Nasza agencja SEO specjalizuje się w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych w Katowicach. Od lat pomagamy naszym klientom nie tylko zdobyć, ale także utrzymać pozycje w TOP 10. Zapraszamy do współpracy!

Co pozycjonujemy?

 1. Strony internetowe i wizytówki www ‒ skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i wizytówek www biznesów w Katowicach to nasza specjalność.  Z naszą pomocą szybko dotrzesz do klientów z województwa śląskiego, Katowic i  okolic.
 2. Sklepy internetowe (SKY SHOP, PRESTASHOP, SHOPER, WOOCOMMERCE i inne) – nasza agencja SEO zadba również o wysoką pozycje w wyszukiwarce Google Twojego sklepu internetowego. Zadbamy o to, by klienci bez trudu znaleźli Twój e-sklep i zostali w nim na dłużej.

Bezpłatna wycena SEO

Co wykonujemy dla naszych klientów?

Pozycjonujemy strony i sklepy internetowe, jak również wizytówki firm i przedsiębiorstw o różnym profilu działania. Zajmujemy się content marketingiem, prowadzeniem kampani Google i Facebook Ads. Na koncie mamy współpracę z branżą medyczną, budowlaną, spożywczą, kosmetyczną i wieloma innymi. Jak pracujemy?

Optymalizacja strony

Usuwamy błędy przekierowań i podstron, tworzymy unikalne treści, pracujemy nad znacznikami meta i prowadzimy inne działania.

Poprawa czynników SEO

Korzystamy z narzędzi analitycznych, dzięki którym możemy mierzyć efekty naszych działań i na bieżąco je optymalizować.

Zwiększenie widoczności

Działania z zakresu marketingu internetowego, na przykład Google Ads, Facebook Ads, artykuły sponsorowane, marketing szeptany to droga do zyskania wielu potencjalnych klientów.

Tworzenie wartościowych linków

Pozycjonowanie lokalne to również budowa profilu linków. Zadbamy o to, by do Twojej witryny kierowały tylko wartościowe odnośniki.

Dlaczego 1STplace.pl?

 1. Elastyczna umowa ‒ każdy z naszych klientów może w dowolnej chwili zerwać umowę, nie naliczamy kar i nie robimy żadnych problemów.
 2. Bezpłatna wycena ‒ zawsze przygotowujemy bezpłatną, indywidualną wycenę naszych usług, uwzględniając przy tym budżet, jakim dysponuje klient.
 3. Stałe wsparcie ‒ zapewniamy stałe wsparcie techników, w przypadku problemów wystarczy e-mail lub telefon, chętnie pomożemy.
 4. Raportowanie efektów – każdy z klientów otrzymuje od nas comiesięczny raport dotyczący przeprowadzonych przez nas działań i ich efektów.
 5. Kompleksowe usługi ‒ działamy kompleksowo, zajmujemy się pozycjonowaniem lokalnym i ogólnopolskim.
 6. Oferta szyta na miarę ‒ poznajemy specyfikę branży i potrzeby klienta, a następnie przygotowujemy w 100% dopasowaną ofertę.
 7. Bezpieczeństwo – korzystamy tylko z bezpiecznych metod pozycjonowania, nie narażamy naszych klientów na kary od Google’a.
 8. Działamy na rynku międzynarodowym ‒ prowadzimy również kampanie na rynku angielskim i niemieckim.
 9. Doświadczenie ‒ nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim stażem, którzy doskonale radzą sobie nawet w sytuacjach podbramkowych.
 10. Indywidualne podejście – każdego klienta traktujemy indywidualnie, do każdego zlecenia, podchodzimy z zaangażowaniem.

SEO czyli ile to kosztuje?

Ceny pozycjonowania mogą być bardzo różne i zależy to w głównej mierze od kilku czynników takich jak na przykład konkurencyjność branży, lokalizacja, obszar działania, ceny poszczególnych agencji itd. Warto pamiętać, że w przypadku tzw. pozycjonowania lokalnego istnieje prosta zasada – im większa miejscowość tym większe koszta. Jeśli za przykład posłuży nam miasto Katowice, które jest jednym z największych oraz najbardziej zaludnionych miast w Polsce, to możemy się spodziewać, że ceny pozycjonowania w Katowicach będą wyższe niż np. w Koszalinie.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Katowicach

Słowo kluczoweCena / m-c
praca Katowice30 zł
dentysta Katowice95 zł
fryzjer Katowice20 zł
hydraulik Katowice25 zł
montaż paneli podłogowych Katowice20 zł

Szerokie możliwości pozycjonowania lokalnego w Katowicach

 1. Rozwój treści – wysokie pozycje w wyszukiwarce to unikalna, wartościowa, zawierająca frazy i słowa kluczowe treść przygotowana w odniesieniu do Katowic i regionów miasta.
 2. Kompleksowy proces pozycjonowania – do pozycjonowania lokalnego podchodzimy kompleksowo, korzystamy z różnych metod, dzięki którym można dotrzeć do klientów z Katowic i okolic.
 3. Wzrost widoczności – wzrost widoczności strony internetowej bądź e-sklepu to wzrost wartościowego ruchu i przewaga nad konkurencyjnymi firmami.
 4. Optymalizacja w wyszukiwarce – opisy meta description, przyjazne adresy URL, kampanie Google Ads, Google Moja Firma, to tylko niektóre ze sposobów na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce.
 5. Analiza czynników – bieżąca analiza czynników rankingowych, mierzenie współczynnika odrzuceń, obserwacja zachowań użytkowników na stronie internetowej to kolejnie ważne czynniki.
 6. Osiągnięcie celu firmy – punktem wyjścia jest określenie celu ‒ na tej podstawie przygotowane są optymalne rozwiązania z zakresu SEO i marketingu internetowego.
 7. Kampanie marketingowe Google Ads – zależy Ci na natychmiastowych efektach i dotarciu do konkretnej grupy odbiorców? Jeśli tak, kampanie Google Ads to idealnie rozwiązanie.
 8. Pozycjonowanie sklepów internetowych – ciekawy asortyment i atrakcyjna oferta e-sklepu to nie wszystko, ważne jeszcze, aby dać się się znaleźć swoim klientom.
 9. Tworzenie marki – dobrze przygotowana strategia, działania z zakresu pozycjonowania i marketingu internetowego to droga do zbudowania silnej, cieszącej się zaufaniem marki.
 10. Pomoc w wyborze wartościowych fraz i słów kluczowych – wybór fraz i słów kluczowych, zawierających opis oferty i lokalizacji to niezmiernie istotna kwestia. Warto zdać się tutaj na prawdziwych fachowców.
 11. Analiza konkurencji i określenie strategii ‒ zarówno podczas pozycjonowania lokalnego, jak i ogólnopolskiego należy obserwować działania konkurencji i uwzględnić tę kwestię przy planowaniu kampanii.
 12. Linki – stworzenie profilu linków kierujących do pozycjonowanej domeny to zadanie, które warto powierzyć fachowcom. Linki słabej jakości mogą jedynie zaszkodzić stronie.
 13. Wzrost użytkowników na stronie oraz sprzedaży online ‒ przyjazna dla użytkowników i zoptymalizowana pod kątem SEO strona internetowa to gwarancja wartościowego ruchu i większych zysków.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 40-008, Katowice

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Pytanie 1

W trakcie przygotowania…

Pytanie 2

W trakcie przygotowania…


Pytanie 3

W trakcie przygotowania…

Pytanie 4

W trakcie przygotowania…

Powiązane strony

Wielkopolskie

Konin
Kalisz

Pomorskie

Gdańsk

Małopolskie

Kraków