Pozycjonowanie Katowice

Internet od wielu lat umożliwia wszystkim podmiotom gospodarczym fantastyczne warunki reklamowe. Jedną z najskuteczniejszych o ile nie najskuteczniejszą formą reklamy jest pozycjonowanie firmowej strony internetowej. Jak powszechnie wiadomo posiadanie eleganckiej, czytelnej oraz intuicyjnej strony internetowej to dopiero mała część sukcesu.

Skuteczne pozycjonowanie firmowej strony internetowej  to przede wszystkim dostarczanie wartościowego ruchu na nasza stronę, a  co za tym idzie potencjalnych klientów. Pozycjonowanie w głównej mierze polega na dostosowaniu strony www do wytycznych wyszukiwarki Google oraz na działaniach, które odbywają się poza stroną internetową, na przykład budowanie odnośników. Profesjonalne agencje używają w tym celu własnych zaplecz linkowych oraz zaufanych witryn wpływających na zwiększenie autorytetu danej domeny. Pozycjonowanie jest procesem stałym, który powinien być wykonywany regularnie w umiarkowanym tempie, tak, aby nie narazić się na żadne kary ze strony wyszukiwarki Google.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Katowice

Niezależnie od branży, w jakiej działasz nowoczesna, responsywna strona internetowa jest priorytetem. To jednak nie wszystko, ważne również,  by potencjalni klienci mogli ją bez problemów znaleźć.

Nasza agencja SEO specjalizuje się w pozycjonowaniu stron i sklepów internetowych w Katowicach. Od lat pomagamy naszym klientom nie tylko zdobyć, ale także utrzymać pozycje w TOP 10. Zapraszamy do współpracy!

Co pozycjonujemy?

 1. Strony internetowe i wizytówki www ‒ skuteczne pozycjonowanie stron internetowych i wizytówek www biznesów w Katowicach to nasza specjalność.  Z naszą pomocą szybko dotrzesz do klientów z województwa śląskiego, Katowic i  okolic.
 2. Sklepy internetowe (SKY SHOP, PRESTASHOP, SHOPER, WOOCOMMERCE i inne) – nasza agencja SEO zadba również o wysoką pozycje w wyszukiwarce Google Twojego sklepu internetowego. Zadbamy o to, by klienci bez trudu znaleźli Twój e-sklep i zostali w nim na dłużej.

Bezpłatna wycena SEO

Co wykonujemy dla naszych klientów?

Pozycjonujemy strony i sklepy internetowe, jak również wizytówki firm i przedsiębiorstw o różnym profilu działania. Zajmujemy się content marketingiem, prowadzeniem kampani Google i Facebook Ads. Na koncie mamy współpracę z branżą medyczną, budowlaną, spożywczą, kosmetyczną i wieloma innymi. Jak pracujemy?

Optymalizacja strony

Usuwamy błędy przekierowań i podstron, tworzymy unikalne treści, pracujemy nad znacznikami meta i prowadzimy inne działania.

Poprawa czynników SEO

Korzystamy z narzędzi analitycznych, dzięki którym możemy mierzyć efekty naszych działań i na bieżąco je optymalizować.

Zwiększenie widoczności

Działania z zakresu marketingu internetowego, na przykład Google Ads, Facebook Ads, artykuły sponsorowane, marketing szeptany to droga do zyskania wielu potencjalnych klientów.

Tworzenie wartościowych linków

Pozycjonowanie lokalne to również budowa profilu linków. Zadbamy o to, by do Twojej witryny kierowały tylko wartościowe odnośniki.

Dlaczego 1STplace.pl?

 1. Elastyczna umowa ‒ każdy z naszych klientów może w dowolnej chwili zerwać umowę, nie naliczamy kar i nie robimy żadnych problemów.
 2. Bezpłatna wycena ‒ zawsze przygotowujemy bezpłatną, indywidualną wycenę naszych usług, uwzględniając przy tym budżet, jakim dysponuje klient.
 3. Stałe wsparcie ‒ zapewniamy stałe wsparcie techników, w przypadku problemów wystarczy e-mail lub telefon, chętnie pomożemy.
 4. Raportowanie efektów – każdy z klientów otrzymuje od nas comiesięczny raport dotyczący przeprowadzonych przez nas działań i ich efektów.
 5. Kompleksowe usługi ‒ działamy kompleksowo, zajmujemy się pozycjonowaniem lokalnym i ogólnopolskim.
 6. Oferta szyta na miarę ‒ poznajemy specyfikę branży i potrzeby klienta, a następnie przygotowujemy w 100% dopasowaną ofertę.
 7. Bezpieczeństwo – korzystamy tylko z bezpiecznych metod pozycjonowania, nie narażamy naszych klientów na kary od Google’a.
 8. Działamy na rynku międzynarodowym ‒ prowadzimy również kampanie na rynku angielskim i niemieckim.
 9. Doświadczenie ‒ nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim stażem, którzy doskonale radzą sobie nawet w sytuacjach podbramkowych.
 10. Indywidualne podejście – każdego klienta traktujemy indywidualnie, do każdego zlecenia, podchodzimy z zaangażowaniem.

SEO czyli ile to kosztuje?

Ceny pozycjonowania mogą być bardzo różne i zależy to w głównej mierze od kilku czynników takich jak na przykład konkurencyjność branży, lokalizacja, obszar działania, ceny poszczególnych agencji itd. Warto pamiętać, że w przypadku tzw. pozycjonowania lokalnego istnieje prosta zasada – im większa miejscowość tym większe koszta. Jeśli za przykład posłuży nam miasto Katowice, które jest jednym z największych oraz najbardziej zaludnionych miast w Polsce, to możemy się spodziewać, że ceny pozycjonowania w Katowicach będą wyższe niż np. w Koszalinie.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Katowicach

Słowo kluczoweCena / m-c
praca Katowice30 zł
dentysta Katowice95 zł
fryzjer Katowice20 zł
hydraulik Katowice25 zł
montaż paneli podłogowych Katowice20 zł

Szerokie możliwości pozycjonowania lokalnego w Katowicach

 1. Rozwój treści – wysokie pozycje w wyszukiwarce to unikalna, wartościowa, zawierająca frazy i słowa kluczowe treść przygotowana w odniesieniu do Katowic i regionów miasta.
 2. Kompleksowy proces pozycjonowania – do pozycjonowania lokalnego podchodzimy kompleksowo, korzystamy z różnych metod, dzięki którym można dotrzeć do klientów z Katowic i okolic.
 3. Wzrost widoczności – wzrost widoczności strony internetowej bądź e-sklepu to wzrost wartościowego ruchu i przewaga nad konkurencyjnymi firmami.
 4. Optymalizacja w wyszukiwarce – opisy meta description, przyjazne adresy URL, kampanie Google Ads, Google Moja Firma, to tylko niektóre ze sposobów na zwiększenie widoczności w wyszukiwarce.
 5. Analiza czynników – bieżąca analiza czynników rankingowych, mierzenie współczynnika odrzuceń, obserwacja zachowań użytkowników na stronie internetowej to kolejnie ważne czynniki.
 6. Osiągnięcie celu firmy – punktem wyjścia jest określenie celu ‒ na tej podstawie przygotowane są optymalne rozwiązania z zakresu SEO i marketingu internetowego.
 7. Kampanie marketingowe Google Ads – zależy Ci na natychmiastowych efektach i dotarciu do konkretnej grupy odbiorców? Jeśli tak, kampanie Google Ads to idealnie rozwiązanie.
 8. Pozycjonowanie sklepów internetowych – ciekawy asortyment i atrakcyjna oferta e-sklepu to nie wszystko, ważne jeszcze, aby dać się się znaleźć swoim klientom.
 9. Tworzenie marki – dobrze przygotowana strategia, działania z zakresu pozycjonowania i marketingu internetowego to droga do zbudowania silnej, cieszącej się zaufaniem marki.
 10. Pomoc w wyborze wartościowych fraz i słów kluczowych – wybór fraz i słów kluczowych, zawierających opis oferty i lokalizacji to niezmiernie istotna kwestia. Warto zdać się tutaj na prawdziwych fachowców.
 11. Analiza konkurencji i określenie strategii ‒ zarówno podczas pozycjonowania lokalnego, jak i ogólnopolskiego należy obserwować działania konkurencji i uwzględnić tę kwestię przy planowaniu kampanii.
 12. Linki – stworzenie profilu linków kierujących do pozycjonowanej domeny to zadanie, które warto powierzyć fachowcom. Linki słabej jakości mogą jedynie zaszkodzić stronie.
 13. Wzrost użytkowników na stronie oraz sprzedaży online ‒ przyjazna dla użytkowników i zoptymalizowana pod kątem SEO strona internetowa to gwarancja wartościowego ruchu i większych zysków.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 40-008, Katowice

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Co dodatkowo zapewniamy naszym klientom?

Nasza agencja SEO oprócz samego pozycjonowania lokalnego oraz ogólnopolskiego stron i sklepów internetowych wykonuje szereg działań wspomagających.

Zakres naszych usług obejmuje: google ads (dawniej google adwords), kampanie w mediach społecznościowych, przygotowanie zoptymalizowanych pod kątem słów kluczowych artykułów, optymalizację znajdujących się na stronie klienta treści, comiesięczne raporty z informacjami na temat wykonanych działań i ich efektów.

Czy reklama w wyszukiwarce Google jest skuteczna?

Jeśli tylko reklama w wyszukiwarce Google, czyli Google Ads, jest w prawidłowy sposób zoptymalizowana, jest bardzo skuteczna. Zarówno reklamy tekstowe w wyszukiwarce, jak i reklamy produktowe czy reklamy graficzne i remarketing umożliwiają dotarcie do szerokiego grona interesujących nas odbiorców, a co za tym idzie, zwiększają wartościowy ruch na stronie i sprawiają, że zyski rosną.


Jak szybko zdobyć potencjalnych nowych klientów?

SEO przynosi bardzo dobre efekty, jest jednak procesem długotrwałym. W przypadku osób, którym zależy na szybkim pozyskaniu nowych klientów dobrym rozwiązaniem jest SEM czyli połączenie SEO i PPC. Prawidłowo przeprowadzona kampania linków sponsorowanych, czyli Google Ads, to sposób, by szybko znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google i dotrzeć do grona potencjalnych klientów.

Pamiętajmy jednak, że w momencie, gdy wykończy nam się budżem reklama Google Ads przestanie być wyświetlana, działania SEO dają natomiast długotrwałe efekty. Dobrze więc połączyć oba te rozwiązania.

Jak wygląda współpraca w naszą agencją SEO?

Współpraca z naszą agencją rozpoczyna się od analizy branży klienta i jego potrzeb. Następnie przeprowadzamy audyt SEO, który dostarcza nam wielu informacji z zakresu ważnych pod kątem SEO parametrów, na przykład profilu linkowego, kodu, jakości treści.

Kolejny krok to dobór słów i fraz kluczowych oraz opracowanie strategii działań on-site, off-site oraz działań wspomagających seo.

Jeśli chodzi o kwestie formalne, które również są ważne dla naszych klientów, to:

 1. Po ustaleniu szczegółów dotyczących pozycjonowania sporządzamy indywidualną wycenę.
 2. W zależności od preferencji zainteresowanego umowę możemy podpisać na 12 miesięcy, 18 miesięcy lub na czas nieokreślony.
 3. Umowę można zerwać w dowolnym momencie.

Powiązane strony

Wielkopolskie

Konin
Kalisz

Pomorskie

Gdańsk

Małopolskie

Kraków