Pozycjonowanie Sosnowiec
Pozycjonowanie-sosnowiec

Pozycjonowanie stron Sosnowiec

Pozycjonowanie Sosnowiec ‒ albo jesteś widoczny w internecie, albo tracisz klientów. Co wybierasz? Odpowiedź jest oczywista! W dzisiejszych czasach wysokie pozycje w rankingu Google to podstawa. Właśnie dlatego warto o nie zadbać, i to jak najszybciej. Miejsce w TOP10 sprawi, że zmartwienia o niską konwersję i niewielki ruch na stronie odejdą w niepamięć. Klienci z Sosnowca (i nie tylko), znajdą Twoją stronę www i będą mogli skorzystać z Twojej oferty, a to pierwszy krok do sukcesu.

W 1stplace zadbamy o to, by inne witryny zazdrościły Twojej. Pozycjonowanie stron internetowych, jak również sklepów e-commerce, to nasz konik. Współpracujemy zarówno z firmami z Sosnowca, jak i z innych części Polski, działamy lokalnie i globalnie. Dostosujemy Twoją witrynę do najnowszych standardów Google, a to poskutkuje wysoką pozycją w wyszukiwarce i pozytywnie wpłynie na rozwój marki.

Jak pracujemy? Przygotowujemy ofertę dopasowaną do potrzeb i specyfiki Twojego biznesu. Regularnie dostarczamy szczegółowe raporty, dzięki czemu możesz śledzić postępy naszych działań. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zakres naszych usług obejmuje nie tylko pozycjonowanie, ale też inne działania marketingowe, na przykład kampanie Google Ads, Profil Firmy w Google (dawniej wizytówki Google Moja Firma), działania w mediach społecznościowych.

Sosnowiec pozycjonowanie stron – dlaczego warto?

Prowadzisz biznes w Sosnowcu? Zastanawiasz się, czy pozycjonowanie to rozwiązanie dla Ciebie? Spieszymy z odpowiedzią!

Czy wiesz, że użytkownicy szukający różnego rodzaju usług i produktów zaczynają właśnie od wyszukiwarki Google? Posłużmy się przykładem.

Użytkownik szuka firmy remontowej w Sosnowcu. Wpisuje więc w okno wyszukiwarki frazy związane z interesującym go tematem, czyli: remonty, remonty Sosnowiec, firma remontowa w Sosnowcu. W ułamku sekundy otrzymuje około 439 000 wyników. Oczywiście nie przegląda wszystkich, a skupia się wyłącznie na domenach z TOP10.

W TOP 10 znajdują się strony uznane przez roboty Google za najbardziej wartościowe dla użytkownika. (I to właśnie te witryny odnotowują najwyższe zyski). Na strony zajmujące 20 czy 40 pozycję nikt nie zagląda.

Pozycjonowanie jest więc doskonałą inwestycją, która przyniesie Ci wiele korzyści.
Niski ruch na stronie www? Postaw na pozycjonowanie, zwiększ widoczność w sieci i ciesz się zyskami.

strony www sosnowiec
Zostaw kontakt, oddzwonimy

Skuteczne pozycjonowanie stron- jak wygląda?

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych to pozycjonowanie zgodne z wytycznymi Google, prowadzone w przemyślany sposób, na podstawie strategii SEO. Jak, krok po kroku, przebiegają prace mające na celu zwiększenie widoczności w wyszukiwarce Google?

 • Strategia SEO ‒ przygotowanie strategii SEO to krok numer jeden. Strategia powinna być przygotowana po audycie SEO i analizie konkurencji.
 • Struktura strony układy podstron ‒ po opracowaniu strategii można zająć się pozycjonowaniem stron. Bardzo ważne jest, aby strona Twojej firmy miała przemyślaną strukturę, dzięki temu będzie intuicyjna w obsłudze, a użytkownicy (czyli Twoi potencjalni klienci), bez problemu znają potrzebne informacje.
 • Słowa kluczowe ‒ zarówno przy pozycjonowaniu strony www, jak i sklepu internetowego bardzo ważna jest szczegółowa analiza słów kluczowych. Najlepiej zdecydować się zarówno na frazy produktowe, jak i informacyjne, generyczne czy brandowe
 • Optymalizacja techniczna ‒ dobrze przeprowadzona optymalizacja techniczna również przyczyni się do uzyskania wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Na optymalizację techniczną składają się przyjazne adresy URL, optymalizacja prędkości ładowania, unikalne meta dane, optymalizacja kodu i inne.
 • Content ‒ bez względu na to czy prowadzisz sklep internetowy, czy firmę usługową, na Twojej witrynie nie może zabraknąć wartościowych treści. Teksty powinny stanowić odpowiedź na zapytania związane z danym tematem, opisywać usługi i produkty. Ważne, by zawierały najczęściej wyszukiwane frazy przez Twoich użytkowników.
 • Analiza ‒ konieczna jest także bieżąca analiza efektów. Za pomocą specjalistycznych narzędzi, na przykład takich, jak Google Search Console, Google Analytics, Ahrefs, możemy zweryfikować, jakie pozycje zajmuje strona www, sprawdzić zachowanie użytkowników, źródła ruchu, linkowanie i inne, istotne parametry. Uzyskane informacje będą bardzo przydatne przy optymalizacji działań.
strony internetowe www sosnowiec

Pozycjonowanie lokalne Sosnowiec

Proces lokalnego pozycjonowania stron internetowych (lokalne SEO), przebiega podobnie do pozycjonowania ogólnopolskiego. Różnica polega na tym, że wykorzystujemy tutaj frazy zawierające lokalizację, w naszym przypadku Sosnowiec. Przykładowe frazy kluczowe mogłyby więc brzmieć: elektryk Ostrowy Górnicze, restauracja Bór, fryzjer Niwka, Sosnowiec Pozycjonowanie stron, elektryk Pogoń, pogotowie krawieckie Dębowa Górna, SEO Sosnowiec itp.

Lokalne pozycjonowanie ma na celu zwiększenie widoczności strony www w lokalnych wynikach wyszukiwania. Takie działania pozwalają na dotarcie do klientów z Sosnowca, a nawet do osób przebywających w konkretnych częściach miasta.

Usługi pozycjonowania lokalnego są dobrym rozwiązaniem dla firm, które działają lokalnie, w całym Sosnowcu bądź w konkretnych częściach miasta. Mowa tutaj o takich branżach, jak:

 • salony SPA
 • hotele, pensjonaty
 • bary, restauracje, kawiarnie
 • kwiaciarnie
 • gabinety lekarskie i dentystyczne
 • warsztaty samochodowe
 • elektrycy, hydraulicy
 • żłobki, przedszkola, szkoły.

Pozycjonowanie stron internetowych w Sosnowcu? W 1stplace służymy pomocą!

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Sosnowcu?

Pozycjonowanie stron internetowych Sosnowiec, czy jest drogie? Ile kosztuje skuteczne pozycjonowanie stron www? Pozycjonowanie stron Sosnowiec ‒ cena? Takich pytań nie brakuje. Jak brzmi odpowiedź?

Zarówno pozycjonowanie lokalne, jak i ogólnopolskie, związane jest z kosztami. (Warto, już na samym początku, mieć to na uwadze). W zależności od rodzaju branży, aktualnej kondycji strony www i pozycji, które zajmuje, miesięczny abonament wynosić może zarówno 500, jak i 1000 czy 5000 zł.

Pozycjonowanie strony internetowej jest jednak inwestycją, która przyczyni się do rozwoju marki, biznesu, zwiększenia zysków.

Jak widać, cennik pozycjonowania jest bardzo szeroki. W naszej agencji, po analizie strony www i poznaniu oczekiwań klienta, sporządzamy dokładną wycenę.

pozycjonowanie stron sosnowiec

Efekty pozycjonowania – jak długo trzeba czekać?

Pozycjonowanie to długofalowy proces. Jak długo będziemy musieli czekać, aż nasza strona pojawi się w wynikach wyszukiwania? Wiele zależy od danej branży, konkurencyjności, aktualnych pozycji strony, zakresu prac, które są konieczne.

Warto też podkreślić, że roboty Google także muszą mieć czas na indeksację zmian. Indeksacja nie odbywa się z dnia na dzień.

Orientacyjnie możemy przyjąć, że pierwsze efekty widoczne będą po czterech miesiącach, satysfakcjonujące po mniej więcej dwunastu, czternastu miesiącach.

Audyt SEO

W pierwszej kolejności analizujemy stronę pod kątem wszystkich, ważnych w procesie pozycjonowania czynników.

Analiza konkurencji

Sprawdzamy, jakie działania z zakresu pozycjonowania wykonuje Twoja konkurencja i, z jakich form promocji w internecie korzysta.

Słowa kluczowe

Następnie należy wybrać słowa kluczowe oraz frazy, na które pozycjonowana będzie Twoja strona www.

Content marketing

Jak proces pozycjonowania, to oczywiście content. Unikalne, zawierające słowa i frazy kluczowe treści są ważne dla użytkowników i robotów Google.

Profil linków

Pozycjonowanie to także linkowanie wewnętrzne, które ułatwia nawigację na stronie oraz linkowanie zewnętrzne.

Wizytówka Google Moja Firma

Nasza agencja SEO zajmuje się także zakładaniem i optymalizacją wizytówki Google Moja Firma. Działania na mapach Google mają wiele zalet.

Monitoring działań

Przez cały czas monitorujemy i optymalizujemy nasze działania. Dzięki temu pozycja strony w Google jest coraz wyższa.

Kompleksowe usługi

Zajmujemy się nie tylko pozycjonowaniem, ale też kampaniami Google & Fb Ads. Taka reklama to sposób, by szybko dotrzeć do klienta.

[nowa_mapa]

Pozycjonowanie stron internetowych Sosnowiec -FAQ

O jakich działaniach należy pamiętać, optymalizując stronę internetową? Przede wszystkim o optymalizacji nagłówków, poprawie struktury strony, kompresji grafik, wdrożeniu unikalnych treści. W naszej agencji optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się już ponad 10 lat. Zadbamy także o kondycję i widoczność Twojej strony. Zapraszamy do współpracy!

O jakich działaniach należy pamiętać, optymalizując stronę internetową? Przede wszystkim o optymalizacji nagłówków, poprawie struktury strony, kompresji grafik, wdrożeniu unikalnych treści. W naszej agencji optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się już ponad 10 lat. Zadbamy także o kondycję i widoczność Twojej strony. Zapraszamy do współpracy!

Pozycjonowanie stron internetowych przebiega bardzo podobnie do pozycjonowania sklepów internetowych. W przypadku sklepów e-commerce mamy jednak więcej zakładek, a to związane jest między innymi z przygotowaniem większej ilości treści.
Potrzebujesz szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie! Nasi wykwalifikowani eksperci odpowiedzą na każde z pytań. Spotkajmy się na jednej stronie.

Tak. Pozycjonowanie to bardzo opłacalna inwestycja. Cały proces wymaga czasu, zaangażowania i odpowiednich środków, ale przynosi wiele korzyści. Wśród najistotniejszych zalet wymienić możemy takie, jak: widoczność firmy w internecie, budowa rozpoznawalności, zyskanie pozycji eksperta w branży. Wszystko to pozytywnie wpłynie na rozwój biznesu i przyczyni się do większych zysków.

Ocena strony: 5/5 - (1 głosów)

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Sosnowiec

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np. Nowe Zawodzie, Zagórze, Dańdówka, Feliks, Ostrowy Górnicze, Klimontów, Mec, Stare Zawodzie, Bór, Modrzejów, Porąbka, Maczki, Pogoń, Juliusz, Niwka, Sielec, Kolonia Przyszłość, Dębowa Góra, Józefów, Kazimierz.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Stoimy za sukcesami

body chief logo
hertz systems logo
studio figura logo
up fit logo
absolu clinic logo
bear lock logo
roedl partner logo
elfi logo
spektrum logo
apteka wawa logo
Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza