Pozycjonowanie Gliwice

Pozycjonowanie stron Gliwice

Pozycjonowanie stron Gliwice ‒ zwiększ widoczność w naturalnych wynikach wyszukiwania i dotrzyj do potencjalnych klientów. Już dziś wyprzedź konkurencję i ciesz się z coraz większych zysków. Gotowy na sukces?
Pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się od ponad 10 lat. Nasz zespół zadba to, by strona Twojego biznesu zajmowała coraz wyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Opiekun SEO będzie czuwał nad tym, by witryna działała, jak należy, a ruch był coraz większy. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zakres naszych usług obejmuje nie tylko pozycjonowanie stron, ale także pozycjonowanie sklepów internetowych i inne działania z zakresu marketingu internetowego, między innymi kampanie Google Ads. Zajmujemy się również tworzeniem stron internetowych i sklepów e-commerce.

Pozycjonowanie stron Gliwice ‒ dlaczego warto?

Dlaczego pozycjonowanie stron jest tak ważne? Dlaczego warto zdecydować się na taką inwestycję?
Liczba wyszukiwań w wyszukiwarce Google to około sześciu milionów na minutę. Użytkownicy szukają w sieci niemal wszystkiego, począwszy od informacji na różnego typu tematy, po produkty i usługi. Z internetu korzystają osoby w różnym wieku, mające różne potrzeby i zainteresowania, w tym Twoi potencjalni klienci.
Po wpisaniu zapytania roboty Google w błyskawicznym tempie wyświetlają wyniki. Zazwyczaj otrzymujemy kilkadziesiąt tysięcy propozycji. (Po wpisaniu frazy Pozycjonowanie Gliwice otrzymamy około 1 720 000 wyników). Oczywiście przejrzenie wszystkich propozycji byłoby bardzo czasochłonne, a co więcej, mija się z celem. Najbardziej wartościowe domeny, uznane za najbliższe intencji użytkownika, znajdują się w TO10 ‒ i to właśnie na tych domenach skupiają się użytkownicy.
Firmy, których nie ma w sieci lub są, lecz zajmują pozycje na szarym końcu rankingu, praktycznie nie istnieją. Takie domeny odnotowują bardzo niski współczynnik konwersji. Właśnie dlatego warto postawić na usługę pozycjonowania. To inwestycja, która się zwróci.

pozycjonowanie stron gliwice
Zostaw kontakt, oddzwonimy

Zalety pozycjonowania

Wartościowy ruch ‒ im jesteś wyżej w rankingu Google, tym masz większą szansę na to, że klienci odwiedzą Twoją stronę. Użytkownicy skupiają się wyłącznie na domenach znajdujących się na górze wyników wyszukiwania.

Większa rozpoznawalność firmy ‒ bez względu na to czy działasz na terenie całej Polski, czy w Gliwicach bądź innym mieście, widoczność w Google zwiększy Twoją rozpoznawalność.

Wzrost współczynnika konwersji ‒ jak już wspomnieliśmy wyżej, strony internetowe z TOP 10 odnotowują najwyższą konwersję. Konwersję stanowić mogą pozyskanie klientów, uzupełnienie przez użytkownika formularza kontaktowego, zakup, wysłanie zapytanie ofertowego.

strony internetowe gliwice

Pozycjonowanie Gliwice – na czym polega?

Skuteczne pozycjonowanie to długotrwały proces, składający się z kilku etapów. Warto jednak poświęcić czas, energię i środki, ponieważ jest to inwestycja, która się zwróci.
Skuteczne pozycjonowanie strony internetowej obejmuje wiele działań. Wszystkie powinny być prowadzone zgodnie z przemyślaną strategią SEO. Poniżej garść informacji na temat najistotniejszych działań on-site i off-site.
Odpowiednio dobrane słowa kluczowe ‒ dobór słów kluczowych ma bardzo duże znaczenie dla Twojego biznesu. Słowa kluczowe powinny być zgodne z oczekiwaniami klientów. Skuteczna agencja z pewnością dobierze różne rodzaje fraz ‒ tak, byś trafił do użytkowników znajdujących się na różnym etapie lejka marketingowego.

  • Wartościowe treści ‒ wdrażanie unikalnych treści to jedna z ważniejszych prac na Twojej stronie www (treści strony są ważnym czynnikiem rankingowym). Proces pozycjonowania stron, jak i sklepów e-commerce, powinien więc obejmować przygotowanie unikalnych, ciekawych artykułów blogowych oraz opisów kategorii i usług. Treści powinny być zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych oraz hierarchii nagłówków (h1, h2, h3 itd). Warto tutaj podkreślić, że liczy się nie tylko wdrażanie nowych tekstów, ale też optymalizacja treści, które już znajdują się na stronie.
  • Link building ‒ proces pozycjonowania strony musi uwzględniać linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne. Strony z wartościowymi linkami zewnętrznymi zyskują wiarygodność, a co za tym idzie, zajmują wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.
  • Optymalizacja techniczna strony ‒ jak pozycjonowanie stron internetowych to oczywiście optymalizacja techniczna. Mowa tutaj o takich pracach, jak optymalizacja prędkości ładowania, przygotowanie przyjaznych adresów url, optymalizacja metadanych, wdrożenie certyfikatu SSL.

Lokalne pozycjonowanie Twojej strony www

Pozycjonowanie lokalne to rozwiązanie dla firm działających nie w całej Polsce, ale skupiających się na rynku lokalnym, czyli na Gliwicach. Jak działa lokalne pozycjonowanie stron www?

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych, na przykład w mieście Gliwice, przebiega podobnie do pozycjonowania stron na terenie całej Polski. Skupiamy się jednak na frazach zawierających lokalizację, na przykład takich, jak elektryk Stare Gliwice, fryzjer Żwirki i Wigury, restauracja Śródmieście.

Posłużmy się przykładem. Użytkownicy wyszukują usług w konkretnej lokalizacji. Potencjalni klienci przebywający w Gliwicach będą szukać mechaników, restauracji, lekarzy z Gliwic. W zależności od potrzeb koncentrować się będą na firmach świadczących usługi na konkretnych obszarach miasta, na przykład takich, jak Bojków, Czechowice, Kopernik, Sikornik, Śródmieście, Zatorze i innych.

Pozycjonowanie lokalne ma więc na celu zwiększenie widoczności w lokalnych wynikach wyszukiwania. Takie działanie sprawi, że szybko dotrzemy do nowych klientów, przebywających w miejscu, w którym świadczymy usługi.

strony internetowe www gliwice

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gliwicach?

Jaki jest koszt pozycjonowania? Jak dużo zapłacimy za pozycjonowanie stron www? Czy proces pozycjonowania strony generuje wysokie koszty? Nie ma tutaj jednoznacznej odpowiedzi. Miesięczny abonament może wynosić zarówno 500, jak i 1000 czy 4000 zł. Wiele zależy od kondycji strony Twojej firmy, zakresu działań, jakie trzeba wykonać, a także od rodzaju i konkurencyjności branży.

Nasza agencja SEO zawsze sporządza indywidualną wycenę. Przeprowadzamy audyt SEO, analizujemy konkurencję, poznajemy oczekiwania klienta i przygotowujemy szytą na miarę ofertę.

Ile trwa pozycjonowanie strony internetowej?

Pozycjonowanie jest procesem długotrwałym. Na efekty trzeba poczekać kilka, a czasem kilkanaście miesięcy. Pierwsze rezultaty zazwyczaj pojawiają się po około czterech miesiącach, bardziej satysfakcjonujące po około roku.

Czas oczekiwania na efekty uzależniony jest od kilku czynników, między innymi od zakresu prac, jakie trzeba wykonać na stronie www lub w sklepie internetowym. Znaczenie mają także wiek i historia domeny, na przykład to, czy strona ma na koncie kary od Google.

Audyt SEO

W pierwszej kolejności analizujemy stronę pod kątem wszystkich, ważnych w procesie pozycjonowania czynników.

Analiza konkurencji

Sprawdzamy, jakie działania z zakresu pozycjonowania wykonuje Twoja konkurencja i, z jakich form promocji w internecie korzysta.

Słowa kluczowe

Następnie należy wybrać słowa kluczowe oraz frazy, na które pozycjonowana będzie Twoja strona www.

Content marketing

Jak proces pozycjonowania, to oczywiście content. Unikalne, zawierające słowa i frazy kluczowe treści są ważne dla użytkowników i robotów Google.

Profil linków

Pozycjonowanie to także linkowanie wewnętrzne, które ułatwia nawigację na stronie oraz linkowanie zewnętrzne.

Wizytówka Google Moja Firma

Nasza agencja SEO zajmuje się także zakładaniem i optymalizacją wizytówki Google Moja Firma. Działania na mapach Google mają wiele zalet.

Monitoring działań

Przez cały czas monitorujemy i optymalizujemy nasze działania. Dzięki temu pozycja strony w Google jest coraz wyższa.

Kompleksowe usługi

Zajmujemy się nie tylko pozycjonowaniem, ale też kampaniami Google & Fb Ads. Taka reklama to sposób, by szybko dotrzeć do klienta.

[nowa_mapa]

Pozycjonowanie stron internetowych w Gliwicach FAQ

Pozycjonowanie stron internetowych warto uzupełnić o inne rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Mowa między innymi o kampaniach Google Ads, działaniach w mediach społecznościowych, optymalizacji Profilu Firmy w Google (dawniej Google Moja Firma). Profil Firmy w Google daje mam wiele możliwości. Na profilu możemy umieścić zdjęcia, informacje o firmie, mini wpisy. Na koncie nie powinno też zabraknąć pozytywnych opinii Twoich klientów.

Pozycjonowanie stron internetowych warto uzupełnić o inne rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Mowa między innymi o kampaniach Google Ads, działaniach w mediach społecznościowych, optymalizacji Profilu Firmy w Google (dawniej Google Moja Firma). Profil Firmy w Google daje mam wiele możliwości. Na profilu możemy umieścić zdjęcia, informacje o firmie, mini wpisy. Na koncie nie powinno też zabraknąć pozytywnych opinii Twoich klientów.

Czy warto pozycjonować stronę internetową lokalnie? Jeśli nie działamy na terenie całej Polski i chcemy się skupić na osobach z Gliwic, pozycjonowanie lokalne będzie strzałem w dziesiątkę. Lokalne SEO strony internetowej w szczególności sprawdzi się przy takich branżach, jak: hotele i restauracji, przedszkola, sklepy stacjonarne, kwiaciarnie, salony SPA.

Czy proces pozycjonowania stron warto przeprowadzić samodzielnie? Czy lepiej, jeśli zajmie się tym agencja SEO? Już odpowiadamy! Pozycjonowanie wymaga przeprowadzania wielu prac w obrębie strony internetowej, a także poza nią. Do tego wszystkiego potrzebne są: specjalistyczna wiedza, umiejętności oraz profesjonalne narzędzia.

Co więcej, działania mające na celu poprawę widoczności strony muszą być prowadzone regularnie i zgodnie z zasadami seo. Korzystanie, nawet nieświadome, z metod black hat SEO może sprawić, że Google wyłączy stronę www z indeksowania.

Potrzebujesz dokładniejszych informacji w zakresie pozycjonowania, prac, jakie są konieczne na Twojej stronie? Wyślij zapytanie, nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i udzielą odpowiedzi na każde z pytań.

Ocena strony: 5/5 - (1 głosów)

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice:

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np. Osiedle Baildona, Bojków, Czechowice, Kopernika, Ligota Zabrska, Łabędy, Obrońców Pokoju, Ostropa, Sikornik, Sośnica, Stare Gliwice, Szobiszowice, Śródmieście, Trynek, Wilcze Gardło, Wojska Polskiego, Wójtowa Wieś, Zatorze, Żerniki.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Stoimy za sukcesami

body chief logo
hertz systems logo
studio figura logo
up fit logo
absolu clinic logo
bear lock logo
roedl partner logo
elfi logo
spektrum logo
apteka wawa logo
Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza