marketing internetowy

Co obejmuje kompleksowa obsługa marketingowa ?

Jako jedna z niewielu firm w Polsce przedstawiamy Państwu kompleksową ofertę marketingu internetowego. Jeżeli chcą Państwo „wycisnąć” dosłownie wszystko ze swojego serwisu, jeżeli chcą Państwo zbudować silną markę firmy to kompleksowa obsługa marketingowa jest przeznaczona właśnie dla Państwa.

Dla kogo jest marketing internetowy?

Marketing internetowy,(często nazywany e-marketingiem) to bardzo ogólne pojęcie skupiające w sobie wiele elementów składających się na reklamę w internecie. Z pewnością na dzień dzisiejszy marketing internetowy jest znacznie bardziej przystępny niż tradycyjne formy marketingu i możne z niego skorzystać dosłownie każdy!

Naturalnym zjawiskiem jest oczywiście wykorzystanie marketingu internetowego przez przedsiębiorców, zarówno tych którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, jak i przez wielkie korporacje. Spektrum działań w marketingu internetowym jest bardzo rozległe, dlatego w zależności od specyfiki danego biznesu rekomendujemy dobrane indywidualnie procesy działań.

Marketing internetowy pozwala nam dotrzeć do spersonalizowanych grup docelowych odbiorców, dlatego bez problemu możemy zwiększać wyniki finansowe przedsiębiorstw. Przed rozpoczęciem współpracy warto ustalić jaką kwotę chcielibyśmy przeznaczać na działania w internecie, a następnie skonsultować to z naszym doradcą klienta, który z pewnością przygotuje dla Państwa najbardziej korzystną propozycję współpracy.

Czy marketing internetowy to gwarancja sukcesu?

Z pewnością marketing internetowy to usługa, która w sposób bezpośredni może dostarczyć nam olbrzymi sukces, jednakże aby tak się stało należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników.

Przede wszystkim warto korzystać z usług doświadczonych agencji lub tych które realnie zarekomendowali nam znajomi. Poprawne przygotowanie strategii marketingowej oraz pakietu działań jest fundamentem udanej reklamy w internecie.

Kolejnym ważnym elementem jest analiza wszystkich prowadzonych działań w czasie rzeczywistym. Powinniśmy sprawdzać skąd dany klient do nas przybył i czy prowadzone działania marketingu internetowego przynoszą progresywny efekt.

Jakość produktów i usług w marketingu internetowym jest oczywiście kluczowa, ponieważ każdy niezadowolony klient w bardzo szybkim tempie postara się wystawić nam negatywną recenzję, co może odstraszać potencjalnych klientów.

Oferta

Przygotowaliśmy dla Państwa doskonale połączony pakiet usług e-marketingowych umożliwiających realizację zamierzonych celów. W pakiecie znajdują się usługi takie jak na przykład:

01 / Pozycjonowanie  – doskonała i przede wszystkim skalowalna metoda promocji w internecie. W dzisiejszym pozycjonowaniu liczy się jakość, a nie ilość, dlatego zapewniamy Państwu tylko najlepszej jakości odnośniki, a co za tym idzie najwyższe pozycje.

02 / Audyt Serwisu – profesjonalny audyt wykonany dla Państwa przez 2 specjalistów. Niezwykle ważne jest, aby serwis był przystosowany zarówno pod pozycjonowanie jak i UX (wrażenia użytkownika.

03 / Marketing w Blogosferze – posiadamy rozległe kontakty w blogosferze, wśród rzetelnych i popularnych blogów. O tym jak potężne mogą być efekty przemyślanej strategicznie kampanii w blogosferze może świadczyć przykład jednego z naszych klientów, który po zainwestowaniu jedynie 1000 zł otrzymał zwrot z inwestycji w wysokości 100 000 zł. Takie rzeczy naprawdę się zdarzają, należy jednak pamiętać że najważniejsza jest strategia oraz odpowiedni dobór blogów!

04 / Content Marketing – „content is king” to określenie, które w pełni oddaje swoje znaczenie. Tworzenie atrakcyjnych dla użytkownika treści ofertowych to klucz do sukcesu. Content marketing to również doskonały sposób na budowanie silnego wizerunku firmy w internecie!

05 / Analityka Internetowa – wdrożymy narzędzia analityczne dzięki czemu na bieżąco będą mogli Państwo kontrolować efekty naszych działań.

06 / Kampanie Reklamowe Google Adwords – zoptymalizujemy i skonfigurujemy Państwa konto reklamowe dzięki czemu przygotowane dla Państwa kampanie reklamowe będą w pełni skuteczne oraz przyniosą pożądany zysk!

07 / Zdejmowanie Kary Nałożonej przez Google – jeżeli Państwa serwis został ukarany przez wyszukiwarkę Google natychmiast przejdziemy do działań mających na celu zniesienie filtra.

08 / Social Media – Przygotujemy i zoptymalizujemy wszystkie wybrane przez Państwa profile social media np. Facebook, Twitter, Pinterest, Instagra, Google+ oraz wiele innych.

Naszą domeną jest jakośćdzięki której jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych i najbardziej wymagających wyzwań. Jesteśmy odpowiedzialni za sukces mnóstwa firm z całej polski jak i zagranicy, świadczą o tym chociażby listy referencyjne, które zostały nam wystawione przez naszych obecnych jak i również byłych klientów (przy jednorazowych akcjach promocyjnych).