marketing internetowy

Co obejmuje kompleksowa obsługa marketingowa ?

Jako jedna z niewielu firm w Polsce przedstawiamy Państwu kompleksową ofertę marketingu internetowego. Jeżeli chcą Państwo „wycisnąć” dosłownie wszystko ze swojego serwisu, jeżeli chcą Państwo zbudować silną markę firmy to kompleksowa obsługa marketingowa jest przeznaczona właśnie dla Państwa.

Przygotowaliśmy dla Państwa doskonale połączony pakiet usług e-marketingowych umożliwiających realizację zamierzonych celów. W pakiecie znajdują się usługi takie jak na przykład:

01 / Pozycjonowanie  – doskonała i przede wszystkim skalowalna metoda promocji w internecie. W dzisiejszym pozycjonowaniu liczy się jakość, a nie ilość, dlatego zapewniamy Państwu tylko najlepszej jakości odnośniki, a co za tym idzie najwyższe pozycje.

02 / Audyt Serwisu – profesjonalny audyt wykonany dla Państwa przez 2 specjalistów. Niezwykle ważne jest, aby serwis był przystosowany zarówno pod pozycjonowanie jak i UX (wrażenia użytkownika.

03 / Marketing w Blogosferze – posiadamy rozległe kontakty w blogosferze, wśród rzetelnych i popularnych blogów. O tym jak potężne mogą być efekty przemyślanej strategicznie kampanii w blogosferze może świadczyć przykład jednego z naszych klientów, który po zainwestowaniu jedynie 1000 zł otrzymał zwrot z inwestycji w wysokości 100 000 zł. Takie rzeczy naprawdę się zdarzają, należy jednak pamiętać że najważniejsza jest strategia oraz odpowiedni dobór blogów!

04 / Content Marketing – „content is king” to określenie, które w pełni oddaje swoje znaczenie. Tworzenie atrakcyjnych dla użytkownika treści ofertowych to klucz do sukcesu. Content marketing to również doskonały sposób na budowanie silnego wizerunku firmy w internecie!

05 / Analityka Internetowa – wdrożymy narzędzia analityczne dzięki czemu na bieżąco będą mogli Państwo kontrolować efekty naszych działań.

06 / Kampanie Reklamowe Google Adwords – zoptymalizujemy i skonfigurujemy Państwa konto reklamowe dzięki czemu przygotowane dla Państwa kampanie reklamowe będą w pełni skuteczne oraz przyniosą pożądany zysk!

07 / Zdejmowanie Kary Nałożonej przez Google – jeżeli Państwa serwis został ukarany przez wyszukiwarkę Google natychmiast przejdziemy do działań mających na celu zniesienie filtra.

08 / Social Media – Przygotujemy i zoptymalizujemy wszystkie wybrane przez Państwa profile social media np. Facebook, Twitter, Pinterest, Instagra, Google+ oraz wiele innych.

Naszą domeną jest jakośćdzięki której jesteśmy w stanie podjąć się najtrudniejszych i najbardziej wymagających wyzwań. Jesteśmy odpowiedzialni za sukces mnóstwa firm z całej polski jak i zagranicy, świadczą o tym chociażby listy referencyjne, które zostały nam wystawione przez naszych obecnych jak i również byłych klientów (przy jednorazowych akcjach promocyjnych).

Zaufali nam

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.