Pozycjonowanie stron Gdańsk

Pozycjonowanie stron Gdańsk

Pozycjonowanie stron Gdańsk polega na optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarki Google, której celem jest uzyskanie wyższego poziomu ruchu na stronie i poprawa jej widoczności. 1stplace.pl ma ponad 10 lat doświadczenia w pozycjonowaniu stron internetowych dla klientów z Gdańska oraz całej Polski. Wiemy, jak skutecznie pozycjonować Państwa stronę internetową, aby pojawiała się na pierwszych miejscach. W ten sposób Państwa potencjalni klienci w Gdańsku będą mogli łatwiej znaleźć Państwa w sieci. Pozycjonując swoją stronę internetową z 1stplace.pl, mogą być Państwo pewni, że strona będzie widoczna dla wszystkich potencjalnych klientów w Gdańsku i okolicach. 

Gdańsk to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce. Do wspomnianego miasta przybywają turyści, studenci, osoby szukające nowego zatrudnienia. W Gdańsku wciąż też powstają nowe firmy o różnej specyfice działania. Coraz większa liczba firm i sklepów to oczywiście większa konkurencja. Aby zyskać uwagę użytkowników, należy zadbać nie tylko o jakość usług i produktów, ale także o widoczność w sieci. Dziś skupimy się właśnie na tej kwestii, czyli na zwiększaniu widoczności w organicznych (bezpłatnych) wynikach wyszukiwania, dzięki usłudze jaką jest pozycjonowanie Gdańsk.

Pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk - dlaczego warto?

Pozycjonowanie w Gdańsku to droga do pomnożenia współczynnika konwersji i zdobycia nowych klientów. Warto więc jak najszybciej wprowadzić zmiany na swojej stronie www i zatroszczyć się o skuteczne SEO.

Jak wiadomo użytkownicy, czyli potencjalni klienci Twojej firmy, każdego dnia wpisują w wyszukiwarkę różnego typu zapytania. Wyniki wyszukiwania nie są przypadkowe. Google w pierwszej kolejności wyświetla strony, które uzna za najbardziej przydatne dla szukającego. Wśród czynników mających wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce znajdują się prędkość ładowania, zoptymalizowane pod kątem słów kluczowych treści, metadane, adresy URL i wiele innych.

Praktycznie wszyscy użytkownicy skupiają swoją uwagę na wynikach z TOP10, do witryn z dalszych pozycji nikt nie dociera. Biznesy na 20 czy 30 pozycji mają niewielki ruch wartościowy, a co za tym idzie, niewielkie zyski. Jeśli więc chcesz, aby z oferty Twojej firmy korzystało coraz więcej klientów, pozycjonowanie będzie pierwszym krokiem do sukcesu.

Jakie jeszcze zalety ma pozycjonowanie stron internetowych? To nie tylko wzrost współczynnika konwersji, ale także większy autorytet, wizerunek eksperta w branży, większe zaufanie wśród potencjalnych klientów.

1stplace to agencja SEO, która zadba o to, byś wyprzedził swoją konkurencję w organicznych wynikach wyszukiwania! Działamy kompleksowo – począwszy od zalecań optymalizacyjnych udzielanych podczas bezpłatnej konsultacji, po profesjonalny audyt, działania on-site i off-site. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, na co zwrócić uwagę i, jakie rozwiązania działają najlepiej. Na bieżąco monitorujemy nasze działania i optymalizujemy je.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy świetnie radzą sobie z pozycjonowaniem stron internetowych oraz sklepów internetowych w Gdańsku i innych miastach.

Pozycjonowanie stron w Gdańsku
Zostaw kontakt, oddzwonimy

Pozycjonowanie stron Gdańsk - na czym polega?

Pozycjonowanie stron internetowych Gdańsk to kilkuetapowy, czasochłonny proces obejmujący zarówno działania w obrębie witryny, jak i poza nią. Jakie działania są kluczowe?

Pierwszym krokiem jest profesjonalny audyt strony. Audyt SEO to dokładna analiza strony www, weryfikacja pod kątem wszystkich, ważnych w procesie pozycjonowania czynników.

Bardzo często wraz z audytem przeprowadza się analizę konkurencji. Warto sprawdzić, jakie pozycje w wynikach wyszukiwania Google zajmują nasi konkurenci, jakie działania prowadzą, czy ograniczają się tylko do pozycjonowania, czy wykorzystują także inne formy marketingu internetowego.

Na podstawie informacji zgromadzonych podczas audytu i analizy konkurencji przygotowywana jest strategia działań SEO.

Po opracowaniu strategii można już rozpocząć właściwe prace nad zwiększaniem widoczności biznesu w internecie. Należy zadbać o wyeliminowanie najistotniejszych błędów, usunąć duplikaty treści, przeprowadzić optymalizację techniczną witryny.

Pozycjonowanie stron Gdańsk - jak przebiega?

Zacznijmy od omówienia czynności, które należy przeprowadzić w obrębie Twojej strony.

  • Wybór słów kluczowych – słowa i frazy kluczowe powinny opisywać nasze usługi, a jednocześnie być zgodne z tym, czego szukają użytkownicy.
  • Optymalizacja prędkości ładowania – klienci oczekują, że strona, którą odwiedzają, załaduje się błyskawicznie, zacinające się witryny są bardzo szybko wyłączane.
  • Optymalizacja adresów URL – działania SEO to także optymalizacja adresów URL. Adres URL powinien zawierać słowa i frazy kluczowe opisujące daną podstronę, z linku należy usunąć przypadkowe znaki.
  • Metadane – powinny opisywać zawartość strony internetowej, a jednocześnie zachęcać użytkowników, czyli potencjalnych klientów, do odwiedzenia Twojej strony internetowej.
  • Wartościowy content – wysokiej jakości teksty to konieczność. Warto zadbać o przygotowanie opisów kategorii, produktów, usług. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest prowadzenie bloga. Treści powinny być zoptymalizowane pod względem słów i fraz kluczowych, podzielone na nagłówki (H1, H2, H3).
  • Linkowanie wewnętrzne – linkowanie wewnętrzne jest jednym z czynników rankingowych Google (pomaga w indeksowaniu strony www), ułatwia też użytkownikom poruszanie się w obrębie witryny.

Co warto wiedzieć o działaniach off-site, czyli prowadzonych poza stroną internetową?

Tutaj dużą rolę odgrywa linkowanie zewnętrzne. Są to odnośniki ze stron i portali zewnętrznych, prowadzące na naszą witrynę. Działania off-site to także optymalizacja wizytówki Google Moja Firma, wizytówki NAP, działania w mediach społecznościowych.

Pozycjonowanie w Gdańsku - co daje?

Pozycjonowanie w Gdańsku ma na celu zwiększenie widoczności witryny w lokalnych wynikach wyszukiwania. SEO lokalne nie różni się zbytnio od pozycjonowania ogólnopolskiego (także należy wykonać profesjonalny audyt SEO, konieczna jest optymalizacja strony, przeprowadzić należy działania w obrębie witryny, jak i poza nią).

Pozycjonowanie lokalne opiera się na wykorzystaniu słów kluczowych zawierających nie tylko opis usługi lub produktu, ale także lokalizację (są to tak zwane frazy lokalne). Przykładami takich fraz będą: fryzjer Wrzeszcz Dolny Gdańsk, hydraulik Piecki- Migowo Gdańsk, restauracja Śródmieście Gdańsk. Dzięki temu dotrzemy z ofertą do klientów, którzy znajdują się na terenie miasta, województwa, dzielnicy, w których świadczymy usługi.

Działając lokalnie, nie musimy docierać do ogromnej liczby potencjalnych klientów z różnych części kraju. Najważniejsi są dla nas użytkownicy, co do których istnieje największe prawdopodobieństwo, że skorzystają z naszych usług – a więc przebywających w pobliżu lokalizacji naszego biznesu.

Koniecznie należy tutaj wspomnieć o geolokalizacji Google. Adres IP lub GPS umożliwiają wyświetlanie wyników dopasowanych do miejsca, (miasta, dzielnicy, ulicy), w którym znajduje się użytkownik. Jest to możliwe nawet, jeśli użytkownik nie wpisze w okno wyszukiwania fraz związanych z lokalizacją.

SEO lokalne to dobre rozwiązanie dla firm lokalnych, chcących uzyskać jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce Google na zapytania lokalne, czyli w szczególności dla takich branż, jak: salony fryzjerskie, restauracje, hydraulicy, firmy remontowe, mechanicy samochodowi).

Pozycjonowanie to droga do sukcesu, o której powinny pomyśleć zarówno małe przedsiębiorstwa, jak i prężnie działające firmy.

Jaka jest cena pozycjonowania stron internetowych w Gdańsku?

Jaka jest cena pozycjonowania strony www lub sklepu internetowego? Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi jest bardzo trudne – miesięczny abonament może wynosić zarówno 800 zł, jak i 3000 zł. Wszystko uzależnione jest od takich kwestii, jak: konkurencyjność branży, historia domeny, liczba fraz kluczowych, zakres prac. To czy staramy się uzyskać wysokie pozycje w lokalnych wynikach wyszukiwania, czy pozycjonujemy się na całą Polskę. Wiele agencji przed zawarciem umowy sporządza indywidualną, bezpłatną wycenę.

Tanie pozycjonowanie na Gdańsk - czy to możliwe?

Pozycjonowanie stron w Gdańsku – czy może być tanie? Czy można zdobyć wysokie pozycje w rankingu Google bez inwestowania dużych środków? Czy będziesz widoczny w wynikach organicznych przy niskim budżecie?

Niewielki budżet w znacznym stopniu ogranicza działania, może na przykład być niewystarczający, aby zapłacić za publikację artykułów sponsorowanych, które są istotnym elementem link buildingu. Wyższy budżet to większe możliwości, szansa na lepsze i szybsze rezultaty. Warto więc zainwestować nieco więcej.

Pozycjonowanie strony internetowej Gdańsk - samemu czy z agencją?

Wielu przedsiębiorców decyduje się na samodzielne pozycjonowanie stron internetowych bądź e-sklepów. Czy to dobre rozwiązanie? To zależy. Jeśli mamy specjalistyczną wiedzę i doświadczenie z zakresu pozycjonowania, nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy sami wypozycjonowali swój biznes.

Jeśli jednak nie wiemy zbyt wiele na ten temat i wcześniej nie zajmowaliśmy się pozycjonowaniem, lepszym rozwiązaniem będzie zdanie się na fachowców. Miejmy na uwadze fakt, że brak umiejętności oraz wiedzy z zakresu niedozwolonych praktyk SEO, mogą sprawić, że doprowadzimy do awarii strony, a co więcej, narazimy się na nieprzyjemne konsekwencje w postaci kar od Google.

Elastyczne umowy na pozycjonowanie
Pakiet na
Start

Zaczynasz swoją przygodę z biznesem on-line? Po pierwsze: strona.

W drodze
na szczyt

Masz już stronę, ale potrzebujesz klientów? Po pierwsze: pozycjonowanie.

Alpiniści
SEO

Masz doświadczenie w SEO, ale nie widzisz efektów? Po pierwsze: dobre praktyki.

Pozycjonowanie Gdańsk - jak wygląda ten proces?
Audyt SEO

W pierwszej kolejności analizujemy stronę pod kątem wszystkich, ważnych w procesie pozycjonowania czynników.

Analiza konkurencji

Sprawdzamy, jakie działania z zakresu pozycjonowania wykonuje Twoja konkurencja i, z jakich form promocji w internecie korzysta.

Słowa kluczowe

Następnie należy wybrać słowa kluczowe oraz frazy, na które pozycjonowana będzie Twoja strona www.

Content marketing

Jak proces pozycjonowania, to oczywiście content. Unikalne, zawierające słowa i frazy kluczowe treści są ważne dla użytkowników i robotów Google.

Profil linków

Pozycjonowanie to także linkowanie wewnętrzne, które ułatwia nawigację na stronie oraz linkowanie zewnętrzne.

Wizytówka Google Moja Firma

Nasza agencja SEO zajmuje się także zakładaniem i optymalizacją wizytówki Google Moja Firma. Działania na mapach Google mają wiele zalet.

Monitoring działań

Przez cały czas monitorujemy i optymalizujemy nasze działania. Dzięki temu pozycja strony w Google jest coraz wyższa.

Kompleksowe usługi

Zajmujemy się nie tylko pozycjonowaniem, ale też kampaniami Google & Fb Ads. Taka reklama to sposób, by szybko dotrzeć do klienta.

Pozycjonowanie Gdańsk FAQ

Nie da się ukryć, że profesjonalne pozycjonowanie strony oraz pozycjonowanie sklepów internetowych pozwoli stać się Twojej firmie widocznym w sieci. Ponadto, zwiększysz sprzedaż swoich usług, a także wyprzedzisz konkurencję. Popularna strona w Google bardzo często cieszy się zaufaniem klientów.

Efekty pozycjonowania uzależnione są od kilku czynników. Przede wszystkim od pracy włożonej w sam proces optymalizacji. Nie da się ukryć, że pozycjonowanie wymaga czasu, dlatego koniecznie trzeba uzbroić się w cierpliwość. Efekty mogą być widoczne już po tygodniu, ale także dopiero miesiącu lub kilku miesiącach pracy.

Cennik pozycjonowania jest sprawą indywidualną, ponieważ wszystko zależy od działań, jakie zostaną podjęte przez naszą agencję SEO. Kontaktując się bezpośrednio z naszymi doradcami, możesz uzyskać spersonalizowaną wycenę.

Przede wszystkim do działań tych należy wliczyć linkowanie wewnętrzne, odpowiednie zoptymalizowanie grafik, adresów URL i szybkości ładowania strony. Nasza agencja SEO 1stplace podejmuje się technicznej optymalizacji stron.

Ocena strony: 5/5 - (17 głosów)

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Gdańsk

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Nasi klienci

Razem odnieśliśmy sukces