Pozycjonowanie stron internetowych (WWW) w mieście Łódź

Pozycjonowanie w Łodzi

Nowoczesny marketing internetowy to klucz do osiągnięcia najwyższych celów. Pozycjonowanie jako jego nieodłączna część może otworzyć nam drogę do zdobywania setek a nawet tysięcy nowych klientów, dlatego warto dokładniej przyjrzeć się temu procesowi.

Dlaczego pozycjonowanie jest kluczowym elementem marketingu internetowego?

Głównym zadaniem pozycjonowania jest zwiększenie wartościowego ruchu na stronie internetowej, a co za tym idzie, dostarczenie nam dodatkowych klientów. Pozycjonowanie strony może odbywać się zarówno w skali całego kraju jak i danego regionu. Załóżmy, że miastem w którym prowadzimy swój biznes jest Łódź. Jest to trzecie pod względem populacji miasto w Polsce, co oznacza, że konkurencja jest względnie wysoka. Dlaczego, więc powinniśmy zdecydować się akurat na pozycjonowanie,  a nie inną formę reklamy? Odpowiedź jest bardzo prosta – pozycjonowanie w dużej mierze nie zależy tylko od przeznaczanego na ten proces budżetu, ale również od umiejętności agencji która prowadzi dla nas ten proces. Samodzielne próby windowania swojej strony w wynikach wyszukiwania również są możliwe, jednakże jeśli prowadzimy nasz biznes w mocno konkurencyjnej branży na 99% nie uda nam się zdobyć żadnych znaczących pozycji.

Wyślij zapytanie

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Koszty procesu pozycjonowania są bardzo zróżnicowane i absolutnie nie ma możliwości, aby określić je jednoznacznie. Głównymi czynnikami determinującymi ceny pozycjonowania są: obszar działania oraz konkurencyjność danej branży. Jeśli porównamy branżę prawniczą do np. branży krawieckiej to odpowiedź nasuwa się sama. Dzięki specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie sprawdzić jak wiele osób w danym okresie wyszukuje poszczególne wyrażenia kluczowe, np. adwokat Łódź, kancelaria adwokacka Łódź, prawnik Łódź, porady prawne Łódź itp.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Łodzi

Słowo kluczowe Cena / m-c
dentysta Łódź 90 zł
pranie dywanów Łódź 40 zł
krawiec Łódź 60 zł
dermatolog Łódź 90 zł
kominki Łódź 60 zł

Dlaczego 1stplace.pl?

1stplace.pl działa na Polskim rynku od wielu lat z dużymi sukcesami. Przez ten czas udało nam się wypozycjononować setki bardzo konkurencyjnych słów kluczowych na najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Pozytywne rekomendacje od naszych klientów to nie jedyne świadectwo skuteczności naszych działań, oprócz pozycji, które wypracowaliśmy dla naszych klientów, nie zapomnieliśmy również o sobie – poniżej klika przykładowych słów kluczowych na, które mogą Państwo znaleźć naszą firmę:

Pozycjonowanie Poznań – 1
Pozycjonowanie Warszawa – 2
Pozycjonowanie lokalne Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepu internetowego Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepów internetowych Poznań – 2
Agencja SEO Warszawa – 4

Jeśli prowadzą Państwo działalność na terenie Łódź (lub innej miejscowości) to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam