Pozycjonowanie Łódź

Nowoczesny marketing internetowy to klucz do osiągnięcia najwyższych celów. Pozycjonowanie jako jego nieodłączna część może otworzyć nam drogę do zdobywania setek a nawet tysięcy nowych klientów, dlatego warto dokładniej przyjrzeć się temu procesowi.

Olbrzymie doświadczenie naszych specjalistów z zakresu pozycjonowania lokalnego może w dużym stopniu przyczynić się do znacznego zwiększenia widoczności Państwa strony w wyszukiwarkach internetowych. Nowoczesne i niepowtarzalne metody działań które stosujemy, dają znakomite efekty w każdej branży z którą mamy do czynienia.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Łódź

Pozycjonowanie stron, czyli SEO to cały szereg czynności, które, gdy wykonywane są w prawidłowy sposób, zwiększają widoczność strony w wyszukiwarce. Działania SEO to zarówno optymalizacja strony internetowej pod względem treści, jak i pozyskiwanie linków, działania analityczne i marketingowe. Jak wygląda proces pozycjonowania w naszej firmie?

  1. Wybór fraz kluczowych – Ważne, aby strona osiągnęła wyższe niż konkurencja pozycje dla słów kluczowych, którymi posługują się użytkownicy szukający konkretnych usług i produktów. W przypadku firm łódzkich, pozycjonujących się lokalnie, Łódź to fraza kluczowa.
  2. Bezpłatna wycena – Cena pozycjonowania? Tutaj wszystko zależy od specyfiki branży, jej konkurencyjności, liczby fraz. Po dokładnej analizie sporządzamy indywidualną, oczywiście bezpłatną wycenę usług SEO.
  3. Optymalizacja słów kluczowych – Zoptymalizowanie kodu strony pod względem szybkości jej wyświetlania, nagłówków, zgodności ze standardami W3C sprawi, że indeksujące roboty Google będą z łatwością poruszać się po niej.
  4. Proces pozycjonowania – Pozycjonowanie to czasochłonny, wciąż modyfikowany i ulepszany proces, który wymaga specjalistycznej wiedzy. Pierwsze efekty SEO widoczne są po trzech miesiącach.

 

Bezpłatna wycena SEO

Oferta 1STplace.pl

Pozycjonowanie Łódź? Zapraszamy do współpracy! Oferty szyjemy na miarę! Pracę rozpoczynamy od dokładnej analizy strony pod kątem treści i fraz kluczowych, jak również jakości linków czy szybkości ładowania się strony. Dzięki temu, wiemy, jakie działania SEO podjąć, aby pozycjonowanie strony internetowej przyniosło jak najlepszy efekt.

Sklepy internetowe

Na zakupy w sklepie internetowym decyduje się wiele osób, nasza agencja SEO zadba o to, by klienci spośród wielu ofert znaleźli właśnie Twój sklep.

Strony firmowe

Niezależnie od branży, strona firmowa musi znajdować się w TOP 10, inaczej przepadnie. Wartościowe treści i linki to podstawa skutecznego pozycjonowania.

Linki z lokalnych miejsc

Linki do Twojej strony bądź sklepu internetowego, które pojawiają się na forach dyskusyjnych, stronach internetowych partnerów, w katalogach firm itd. będą generować ruch na stronie.

Long tail (długi ogon)

Długi ogon to rozbudowane frazy kluczowe dotyczące niezbyt popularnych wyszukiwań. Long tail ma jedną, istotną zaletę – duży współczynnik konwersji.

Dlaczego 1STplace.pl?

1stplace.pl działa na Polskim rynku od wielu lat z dużymi sukcesami. Przez ten czas udało nam się wypozycjononować setki bardzo konkurencyjnych słów kluczowych na najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Pozytywne rekomendacje od naszych klientów to nie jedyne świadectwo skuteczności naszych działań, oprócz wysokich pozycji, które zajmuje strona 1stplace.pl, nigdy nie zapominamy o tym co najważniejsze – stronach naszych klientów.

Ile kosztuje pozycjonowanie (SEO)?

Koszty procesu pozycjonowania są bardzo zróżnicowane i absolutnie nie ma możliwości, aby określić je jednoznacznie. Głównymi czynnikami determinującymi ceny pozycjonowania są: obszar działania oraz konkurencyjność danej branży. Jeśli porównamy branżę prawniczą do np. branży krawieckiej to odpowiedź nasuwa się sama. Dzięki specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie sprawdzić jak wiele osób w danym okresie wyszukuje poszczególne wyrażenia kluczowe, np. adwokat Łódź, kancelaria adwokacka Łódź, prawnik Łódź, porady prawne Łódź itp.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Łodzi

Słowo kluczoweCena / m-c
dentysta Łódź120 zł
księgowość Łódź60 zł
prawnik Łódź75 zł
dermatolog Łódź90 zł
kominki Łódź10 zł

Dlaczego pozycjonowanie jest kluczowym elementem marketingu internetowego?

Głównym zadaniem pozycjonowania jest zwiększenie wartościowego ruchu na stronie internetowej, a co za tym idzie, dostarczenie nam dodatkowych klientów. Pozycjonowanie strony może odbywać się zarówno w skali całego kraju jak i danego regionu. Załóżmy, że miastem w którym prowadzimy swój biznes jest Łódź. Jest to trzecie pod względem populacji miasto w Polsce, co oznacza, że konkurencja jest względnie wysoka. Dlaczego, więc powinniśmy zdecydować się akurat na pozycjonowanie,  a nie inną formę reklamy?

Odpowiedź jest bardzo prosta – pozycjonowanie w dużej mierze nie zależy tylko od przeznaczanego na ten proces budżetu, ale również od umiejętności agencji która prowadzi dla nas ten proces. Samodzielne próby windowania swojej strony w wynikach wyszukiwania również są możliwe, jednakże jeśli prowadzimy nasz biznes w mocno konkurencyjnej branży na 99% nie uda nam się zdobyć żadnych znaczących pozycji.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 90-004, Łódź

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Dlaczego pozycjonowanie się opłaca?

Dlaczego lokalne pozycjonowanie sklepów, firm, przedsiębiorstw jest opłacalne?

Mieszkańcy Łodzi i okolicznych miejscowości będą szukać usług i produktów w Łodzi! Dzięki dobrej pozycji strony trafią właśnie na naszą ofertę.

Jak jednak tego dokonać?

Postawić na skuteczne pozycjonowanie lokalne strony internetowej. Pozycjonowanie z użyciem fraz Łódź, w Łodzi sprawi, że Twoja oferta trafi do użytkowników realnie zainteresowanych Twoimi usługami bądź produktami.

Popularne rodzaje reklam a pozycjonowanie

Pozycjonowanie to szereg działań, których celem jest uzyskanie jak najwyższej pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google.

Działania SEO przyniosą lepszy efekt, gdy wzbogacone będą o reklamę jawną, na przykład kampanie Facebook Ads oraz Google Adwords.

Za pomocą tego rodzaju reklam możemy targetować naszą ofertę , na przykład do mieszkańców Łodzi i dotrzeć do odbiorców, którzy będą realnie zainteresowani naszymi produktami i usługami.


Pytanie 3

W trakcie przygotowania…

Pytanie 4

W trakcie przygotowania…

Powiązane strony

Mazowieckie

Warszawa

Wielkopolskie

Konin
Kalisz