Pozycjonowanie Bydgoszcz

Pozycjonowanie strony firmowej w internecie to w dzisiejszych czasach absolutna konieczność. Każdego dnia agencje SEO na całym świecie robią wszystko co ich mocy(przynajmniej mocno w to wierzymy), aby osiągać dla swoich klientów jak najwyższe pozycje, które zagwarantują im znaczny przypływ klientów.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Bydgoszcz

Wymagania klienta względem firmy SEO zazwyczaj bywają mocno zróżnicowane, jednakże zawsze sprowadzają się do jednego – osiągnięcia jak najwyższych pozycji w wyszukiwarkach. Jeśli mieszkamy przykładowo w Bydgoszczy, to jedną z podstawowych czynności podczas wyboru odpowiedniej agencji powinno być sprawdzenie wyników lokalnych dotyczących właśnie pozycjonowania. W oknie wyszukiwarki wpiszmy frazę kluczową np. “pozycjonowanie Bydgoszcz“, a ukaże nam się pierwszych 10 agencji zajmującym się tego typu usługami.

Dlaczego taka metoda może być skuteczna? – dlatego, że firmy, które znajdują się w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania prawdopodobnie “znają się na rzeczy” i dbają o swój wizerunek. Wniosek nasuwa się sam, jeśli potrafią osiągać pozycje dla samych siebie, dla mnie również będą mogli.

Bezpłatna wycena SEO

Nasza oferta

Prowadzisz sklep internetowy, niewielki rodzinny biznes, a może prężnie działającą firmę? Niezależnie od rodzaju branży i tego czy działasz lokalnie, w całej Polsce, a nawet zagranicą, dobra widoczność firmy w Internecie to podstawa. Warto zatroszczyć się o to, by klienci mogli bez problemów dotrzeć do Twojej oferty.

Sklepy internetowe

Chcesz zwiększyć wartościowy ruch w swoim sklepie internetowym? W takim przypadku pozycjonowanie na słowa kluczowe i frazy dotyczące Twojego asortymentu, a co za tym idzie, zdobycie wysokich pozycji w wyszukiwarce to podstawa.

Strony firmowe

Strona internetowa firmy musi znaleźć się w TOP 10 w wynikach wyszukiwania – użytkownicy bardzo, bardzo rzadko zaglądają na drugą stronę wyszukiwarki. Jeśli chcemy, by zapoznali się z naszą ofertą musimy zadbać o dobrą widoczność.

Wizytówki biznesowe

Wizytówka biznesowa w Internecie to sposób, by skuteczne i niskim kosztem przedstawić swoją ofertę oraz zwiększyć widoczność i wiarygodność swojego biznesu. To kolejny sposób na dobrą widoczność firmy i większe zyski.

Google Moja Firma

To narzędzie umożliwiające prezentację firmy, sklepu internetowego bądź instytucji w wyszukiwarce Google, jak również w Google Maps. Dzięki Google Moja Firma można na bieżąco aktualizować informacje i docierać do nowych klientów.

Strona w TOP 10 – o czym warto pamiętać?

Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę, aby osiągnąć cel i znaleźć się w TOP 10, a co za tym idzie, zwiększyć wartościowy ruch na stronie i czerpać zsypie za swojego biznesu w Bydgoszczy? Poniżej kilka najważniejszych kwestii.

 1. Treść – Treść musi być wartościowa dla użytkowników Twojej strony. Co więcej, jeśli pozycjonujemy stronę w Bydgoszczy, dobrze jest użyć takich fraz jak: kosmetyczka w Bydgoszczy, zakład mechaniczny w Bydgoszczy, dzięki temu mieszkający w Bydgoszczy bądź w pobliskich miejscowościach klienci będą mogli nas znaleźć.
 2. Działania “On-page” – Kolejną kwestią, która ma duży wpływ na widoczność strony w wynikach wyszukiwarki są działania on-page. Czym są takie działania? Możemy je zdefiniować, jako ulepszanie strony pod kątem wyszukiwarki – odpowiednie meta opisy, wersja responsywna strony, duża szybkość ładowania strony.
 3. Kampania Google Ads – Dzięki wykorzystaniu kampanii Adwords trafimy z naszą ofertą dokładnie do tych osób, na których nam najbardziej zależy, na przykład do osób mieszkających w konkretniej dzielnicy Bydgoszczy.
 4. Marketing szeptany – Większość klientów zanim decyduje się skorzystać z usług firmy w Bydgoszczy sprawdza w Internecie opinie na jej temat. Warto więc zadbać o pozytywna komentarza na portalach takich jak Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Cennik pozycjonowania nigdy nie jest jednakowy. Wynika to z faktu, że na cenę pozycjonowania składa się wiele ważnych elementów takich jak na przykład lokalizacja, branża w której działamy, ilość pozycjonowanych słów kluczowych, zakres działań itp. Jeśli w dalszym ciągu będziemy kierować się przykładem miasta Bydgoszcz to musimy mieć na uwadze, że jest to jedno z największych miast w Polsce i konkurencja z pewnością będzie większa niż w mniejszych miejscowościach.,

Przykładowy cennik pozycjonowania w Bydgoszczy

Słowo kluczoweCena / m-c
dentysta Bydgoszcz90 zł
pranie dywanów Bydgoszcz49 zł
krawiec Bydgoszcz10 zł
dermatolog Bydgoszcz75 zł
kominki Bydgoszcz19 zł

Co wchodzi w skład pozycjonowania strony internetowej?

Pozycjonowanie strony internetowej to proces składający się z szeregu działań wymagających odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Regularnie prowadzone działania SEO przynoszą zaskakujące efekty i sprawiają, że strona firmy bądź sklep internetowy znajdują się w TOP 10. Inwestycja w SEO z pewnością się zwróci.

 1. Analiza słów kluczowych – Dobrze wykonana analiza słów kluczowych to podstawa. Wybór słów kluczowych ma wpływ na zwiększenie wartościowego ruchu na stronie. Wyróżniamy słowa brandowe, ogólne oraz long-tail.
 2. Optymalizacja kodu strony – Dostosowanie kodu strony pod roboty indeksujące Google to kolejny krok do TOP 10. Wyróżniamy tutaj takie działania jak wykrycie duplikatów treści, optymalizacja kodu CSS i HTML.
 3. Analiza profilu linków – Dzięki analizie profilu linków uzyskujemy informacje na temat działań konkurencji, zyskujemy pomysły na frazy do pozycjonowania strony, możemy też ocenić jakość strategii link buildingowych.
 4. Dostosowanie strony do wersji mobilnej – Użytkownicy coraz częściej szukają produktów i usług za pomocą urządzeń mobilnych. Responsywna wersja strony Twojej firmy sprawi, że z jej ofertą zapozna się więcej osób.
 5. Promocja wizytówki w Google Moja Firma – Wizytówka w internecie umieszczona w wyszukiwarce i na mapach to dobry sposób na lokalne pozycjonowanie firmy w internecie i dotarcie do szerokiego grona realnych odbiorców w Twojej okolicy.
 6. Optymalizacja czasu ładowania strony – Dzisiaj nikt nie ma czasu, również użytkownicy Internetu. Oczekiwanie na załadowanie się strony nie wchodzi w grę. Strona musi działać ekspresowo, inaczej nasz klient szybko zamknie zakładkę.
 7. Dostosowanie do wytycznych Google Webmasters – Prowadzenie działań dostosowanych do bieżących wytycznych Google Webmasters sprawi, że strona znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania.
 8. Aktualizacja treści – Każda ze składowych stron wymaga aktualizacji, w szczególności treść. Zasada jest prosta – im częściej pojawia się nowa, wartościowa treść, tym lepiej i to zarówno dla Google’a, jak i dla użytkowników.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 85-081, Bydgoszcz

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Pytanie 1

W trakcie przygotowania…

Pytanie 2

W trakcie przygotowania…


Pytanie 3

W trakcie przygotowania…

Pytanie 4

W trakcie przygotowania…

Powiązane strony

Łódzkie

Łódź

Podkarpackie

Rzeszów

Zachodniopomorskie

Szczecin