Pozycjonowanie stron internetowych (WWW) w mieście Bydgoszcz

Pozycjonowanie w Bydgoszczy

Pozycjonowanie strony firmowej w internecie to w dzisiejszych czasach absolutna konieczność. Każdego dnia agencje SEO na całym świecie robią wszystko co ich mocy(przynajmniej mocno w to wierzymy), aby osiągać dla swoich klientów jak najwyższe pozycje, które zagwarantują im znaczny przypływ klientów.

Pozycjonowanie, a wybór odpowiedniej agencji SEO?

Wymagania klienta względem firmy SEO zazwyczaj bywają mocno zróżnicowane, jednakże zawsze sprowadzają się do jednego – osiągnięcia jak najwyższych pozycji w wyszukiwarkach. Jeśli mieszkamy przykładowo w Bydgoszczy, to jedną z podstawowych czynności podczas wyboru odpowiedniej agencji powinno być sprawdzenie wyników lokalnych dotyczących właśnie pozycjonowania. W oknie wyszukiwarki wpiszmy frazę kluczową np. “pozycjonowanie Bydgoszcz“, a ukaże nam się pierwszych 10 agencji zajmującym się tego typu usługami. Dlaczego taka metoda może być skuteczna? – dlatego, że firmy, które znajdują się w pierwszych dziesięciu wynikach wyszukiwania prawdopodobnie “znają się na rzeczy” i dbają o swój wizerunek. Wniosek nasuwa się sam, jeśli potrafią osiągać pozycje dla samych siebie, dla mnie również będą mogli. 

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.

Co pozycjonujemy?

Prowadzisz sklep internetowy, niewielki rodzinny biznes, a może prężnie działającą firmę? Niezależnie od rodzaju branży i tego czy działasz lokalnie, w całej Polsce, a nawet zagranicą, dobra widoczność firmy w Internecie to podstawa. Warto zatroszczyć się o to, by klienci mogli bez problemów dotrzeć do Twojej oferty.

Sklepy internetowe

sklepy internetowe

Chcesz zwiększyć wartościowy ruch w swoim sklepie internetowym? W takim przypadku pozycjonowanie na słowa kluczowe i frazy dotyczące Twojego asortymentu, a co za tym idzie, zdobycie wysokich pozycji w wyszukiwarce to podstawa.

Strony firmowe

strony firmowe

Strona internetowa firmy musi znaleźć się w TOP 10 w wynikach wyszukiwania – użytkownicy bardzo, bardzo rzadko zaglądają na drugą stronę wyszukiwarki. Jeśli chcemy, by zapoznali się z naszą ofertą musimy zadbać o dobrą widoczność.

Wizytówki biznesowe

wizytówki biznesowe

Wizytówka biznesowa w Internecie to sposób, by skuteczne i niskim kosztem przedstawić swoją ofertę oraz zwiększyć widoczność i wiarygodność swojego biznesu. To kolejny sposób na dobrą widoczność firmy i większe zyski.

Google Moja Firma

Google Moja Firma

To narzędzie umożliwiające prezentację firmy, sklepu internetowego bądź instytucji w wyszukiwarce Google, jak również w Google Maps. Dzięki Google Moja Firma można na bieżąco aktualizować informacje i docierać do nowych klientów.

Co wchodzi w skład pozycjonowania strony www

oferta dla Bydgoszczan

Pozycjonowanie strony internetowej to proces składający się z szeregu działań wymagających odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Regularnie prowadzone działania SEO przynoszą zaskakujące efekty i sprawiają, że strona firmy bądź sklep internetowy znajdują się w TOP 10. Inwestycja w SEO z pewnością się zwróci.

Analiza słów kluczowych

analiza słów kluczowych

Dobrze wykonana analiza słów kluczowych to podstawa. Wybór słów kluczowych ma wpływ na zwiększenie wartościowego ruchu na stronie. Wyróżniamy słowa brandowe, ogólne oraz long-tail.

Optymalizacja kodu strony

optymalizacja kodu strony

Dostosowanie kodu strony pod roboty indeksujące Google to kolejny krok do TOP 10. Wyróżniamy tutaj takie działania jak wykrycie duplikatów treści, optymalizacja kodu CSS i HTML.

Analiza profilu linków

analiza profilu linków

Dzięki analizie profilu linków uzyskujemy informacje na temat działań konkurencji, zyskujemy pomysły na frazy do pozycjonowania strony, możemy też ocenić jakość strategii link buildingowych.

Dostosowanie strony do wersji mobilnej

wersja mobilna

Użytkownicy coraz częściej szukają produktów i usług za pomocą urządzeń mobilnych. Responsywna wersja strony Twojej firmy sprawi, że z jej ofertą zapozna się więcej osób.

Promocja wizytówki w Google Moja Firma

Google Moja Firma

Wizytówka w internecie umieszczona w wyszukiwarce i na mapach to dobry sposób na lokalne pozycjonowanie firmy w internecie i dotarcie do szerokiego grona realnych odbiorców w Twojej okolicy.

Optymalizacja czasu ładowania strony

czas ładowania

Dzisiaj nikt nie ma czasu, również użytkownicy Internetu. Oczekiwanie na załadowanie się strony nie wchodzi w grę. Strona musi działać ekspresowo, inaczej nasz klient szybko zamknie zakładkę.

Dostosowanie do wytycznych Google Webmasters

wytyczne google webmaster

Prowadzenie działań dostosowanych do bieżących wytycznych Google Webmasters sprawi, że strona znajdzie się wyżej w wynikach wyszukiwania.

Aktualizacja treści

aktualizacja treści

Każda ze składowych stron wymaga aktualizacji, w szczególności treść. Zasada jest prosta – im częściej pojawia się nowa, wartościowa treść, tym lepiej i to zarówno dla Google’a, jak i dla użytkowników.

Jak kształtuje się koszt pozycjonowania?

Cennik pozycjonowania nigdy nie jest jednakowy. Wynika to z faktu, że na cenę pozycjonowania składa się wiele ważnych elementów takich jak na przykład lokalizacja, branża w której działamy, ilość pozycjonowanych słów kluczowych, zakres działań itp. Jeśli w dalszym ciągu będziemy kierować się przykładem miasta Bydgoszcz to musimy mieć na uwadze, że jest to jedno z największych miast w Polsce i konkurencja z pewnością będzie większa niż w mniejszych miejscowościach., 

Przykładowy cennik pozycjonowania w Bydgoszczy

Słowo kluczowe Cena / m-c
dentysta Bydgoszcz 90 zł
pranie dywanów Bydgoszcz 40 zł
krawiec Bydgoszcz 60 zł
dermatolog Bydgoszcz 90 zł
kominki Bydgoszcz 60 zł

Dlaczego 1stplace.pl?

1stplace.pl to firma z dużymi tradycjami wykonująca projekty dla największych polskich oraz zagranicznych marek, lecz również opiekująca się małymi oraz średnimi podmiotami gospodarczymi. Poniżej mogą Państwo zobaczyć próbkę naszych możliwości, jeśli chodzi o osiąganie wysokich pozycji:

Pozycjonowanie Poznań – 1
Pozycjonowanie Warszawa – 2
Pozycjonowanie lokalne Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepu internetowego Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepów internetowych Poznań – 2
Agencja SEO Warszawa – 4

Jeśli prowadzą Państwo działalność na terenie Bydgoszczy (lub innej miejscowości) to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Strona w TOP 10 – o czym warto pamiętać?

Na jakie kwestie należy zwrócić uwagę, aby osiągnąć cel i znaleźć się w TOP 10, a co za tym idzie, zwiększyć wartościowy ruch na stronie i czerpać zsypie za swojego biznesu w Bydgoszczy? Poniżej kilka najważniejszych kwestii.

Treść

check ok

Treść musi być wartościowa dla użytkowników Twojej strony. Co więcej, jeśli pozycjonujemy stronę w Bydgoszczy, dobrze jest użyć takich fraz jak: kosmetyczka w Bydgoszczy, zakład mechaniczny w Bydgoszczy, dzięki temu mieszkający w Bydgoszczy bądź w pobliskich miejscowościach klienci będą mogli nas znaleźć.

Działania "on-page"

check ok

Kolejną kwestią, która ma duży wpływ na widoczność strony w wynikach wyszukiwarki są działania on-page. Czym są takie działania? Możemy je zdefiniować, jako ulepszanie strony pod kątem wyszukiwarki – odpowiednie meta opisy, wersja responsywna strony, duża szybkość ładowania strony.

Kampania Adwords

check ok

Dzięki wykorzystaniu kampanii Adwords trafimy z naszą ofertą dokładnie do tych osób, na których nam najbardziej zależy, na przykład do osób mieszkających w konkretniej dzielnicy Bydgoszczy.

Marketing szeptany

check ok

Większość klientów zanim decyduje się skorzystać z usług firmy w Bydgoszczy sprawdza w Internecie opinie na jej temat. Warto więc zadbać o pozytywna komentarza na portalach takich jak Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin.

Działania SEO w Bydgoszczy

Działania SEO należy prowadzić regularnie i w fachowy sposób. Bez ciągłej optymalizacji strony pod kątem bieżących algorytmów Google niewiele zdziałamy. Co więcej, źle i nieuczciwie wykonywane działania SEO mogą doprowadzić do zbanowania strony naszej firmy, a wtedy żaden klient nas nie odnajdzie. Warto więc zaufać specjalistom w tej branży i uzbroić się w odrobinę cierpliwości, a efekty będą zaskakujące.

Pozycjonowanie strony w Bydgoszczy – dlaczego to takie ważne?

W Bydgoszczy, jak również w innych dużych miastach konkurencja jest ogromna. Co za tym idzie, aby zdobyć klientów zarówno niewielkie firmy, jak i prężnie działające przedsiębiorstwa muszą zadbać o swoją widoczność w Internecie.

Pozycjonowanie strony internetowej jest tutaj absolutnie niezbędne. Prawidłowe działania SEO zwiększą widoczność Twojej firmy w wynikach wyszukiwania i sprawią, że potencjalni klienci będą mogli Cię znaleźć.

Zaufali nam

Mapa Bydgoszczy

85-081 Bydgoszcz, ul. 20 Stycznia 1920