Pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie stron Kraków

Pozycjonowanie stron Kraków, to coś czego potrzebuje Twoja firma? Oczekujesz większej widoczności w internecie? Trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce. 1stplace.pl już od wielu lat dba o widoczność czołowych krakowskich firm funkcjonujących w wielu branżach. Wyszukiwarki internetowe tj. Google nie mają przed nami tajemnic. Jeśli chcesz w maksymalnym stopniu dostosować stronę do algorytmów wyszukiwarki, napisz do nas i osiągnij sukces natychmiast.

Kraków to jedno z większych i najlepiej rozwijających się miast w Polsce. Jak nietrudno się domyśleć, konkurencja jest tutaj spora. Jeśli więc prowadzisz biznes na terenie Krakowa, już dziś zadbaj o to, by dotrzeć do potencjalnych klientów. W jaki sposób? Przede wszystkim, zwiększając widoczność strony www w wyszukiwarce Google. Nasza agencja SEO chętnie Ci w tym pomoże. Pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych to konik 1stplace. Nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zadbają o to, by Twoja witryna zdobywała coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pozycjonowanie stron internetowych Kraków - dlaczego warto?

Dlaczego pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych jest tak istotne? Czy naprawdę odgrywa kluczową rolę w rozwoju biznesu i procesie pozyskiwania nowych klientów? Już wyjaśniamy!

Każdego dnia użytkownicy szukają w sieci różnego typu informacji, usług, produktów, restauracji, sklepów, salonów SPA, hoteli i tak dalej. Wpisują pytania z niemal każdej dziedziny.

Roboty Google zwracają odpowiedź w ciągu kilku sekund. W pierwszej kolejności wyświetlane są strony bądź sklepy internetowe, które uznane zostały za najbliższe intencji użytkownika. Są to strony zawierające odpowiednie zagęszczenie słów kluczowych, mające atrakcyjny profil linków, z wysoką szybkością ładowania. Lista czynników rankingowych jest długa.

Użytkownicy skupiają się wyłącznie na stronach, które zajmują wysokie pozycje, a mówiąc dokładniej, znajdujących się w TOP10. To właśnie te strony mają największą przewagę nad konkurencją, odnotowują o wiele większą sprzedaż niż domeny z 2 czy 3 strony wyszukiwarki.

Warto więc, jak najszybciej zatroszczyć się o pozycjonowanie biznesu.

Pozycjonowanie stron w Krakowie
Zostaw kontakt, oddzwonimy

SEO Kraków - na czym polega pozycjonowanie stron internetowych?

Pozycjonowanie strony to złożony proces, mający kilka etapów, długotrwały, wymagający codziennej pracy. Celem pozycjonowania jest uzyskanie jak najwyższych pozycji w organicznych, czyli bezpłatnych wynikach wyszukiwarki Google. Jak przebiegają kluczowe działania z zakresu pozycjonowania?

W pierwszej kolejności przeprowadzany jest audyt SEO. Audyt pozwala na wykrycie błędów, na przykład takich, jak duplikacja treści, umożliwia także weryfikację profilu linków, prędkości ładowania, metadanych, ogólnej funkcjonalności strony.

Weryfikacji poddawane są także działania konkurencji. To, w jaki sposób inne firmy o podobnej specyfice prowadzą marketing internetowy, jakie są ich sposoby na pozyskanie nowych klientów. Na podstawie audytu SEO przygotowywana jest strategia działań.

Aby zwiększyć widoczność strony internetowej, konieczne są działania on-site, czyli przeprowadzane bezpośrednio na stronie, oraz off-site, czyli poza obrębem strony.

Działania on-site to między innymi optymalizacja nagłówków, analiza słów kluczowych, przygotowanie wartościowych dla użytkownika treści, linkowanie wewnętrzne.

Działania off-site to przede wszystkim linkowanie zewnętrzne, a więc budowa profilu wartościowych linków pochodzących ze źródeł zewnętrznych, powiązanych tematycznie z naszą domeną. Czynniki off-site to także wizytówka Google Moja Firma, wizytówka NAP, działania w mediach społecznościowych.

Pozycjonowanie stron internetowych w Krakowie

Pozycjonowanie lokalne Kraków

Większość działań z zakresu pozycjonowania wygląda podobnie, nie ma znaczenia czy działamy na terenie całej Polski, czy na rynku lokalnym. W obu przypadkach konieczne jest prowadzenie działań na stronie www i poza nią.

Przy pozycjonowaniu lokalnym wybrane słowa kluczowe zawierają nie tylko nazwę usługi bądź produktu, lecz także lokalizację. Przykładami takich fraz są: dentysta Kraków, hydraulik Kraków, restauracja włoska Kraków, pozycjonowanie stron w Krakowie, pozycjonowanie stron Kraków.

Pozycjonowanie lokalne to doskonałe rozwiązanie dla firm, które koncentrują się na rynku lokalnym, świadczących usługi w Krakowie, w konkretnych częściach miasta, na przykład takich, jak centrum Wzgórza Krzesławickie, Nowa Huta, Ruczaj, Zwierzyniec, Stare Miasto. Pozycjonowanie lokalne to także opcja dla biznesów, których obszarem działania jest nie tylko Kraków, ale też pobliskie miejscowości, całe województwo małopolskie bądź inne części kraju.

Doskonałym wsparciem pozycjonowania lokalnego biznesów w Krakowie i innych miejscowościach będzie wizytówka Google maps.

Pozycjonowanie lokalne sprawdzi się w przypadku restauracji, salonów SPA, gabinetów lekarskich, hydraulików, mechaników, elektryków.

Dzięki działaniom z zakresu pozycjonowania oferta naszej firmy zajmie wysokie pozycje w wyszukiwarce Google na zapytania lokalne. Dotrzemy więc do klientów, którzy przebywają w miejscu, na terenie którego nasza firma świadczy usługi. A co za tym idzie, do osób, co do których istnieje prawdopodobieństwo, że skorzystają z naszych usług.

Skuteczne pozycjonowanie - zalety

Jakie zalety ma SEO Kraków? Jakich efektów powinniśmy spodziewać się przy pozycjonowaniu stron? Co możemy zyskać, dzięki pozycjonowaniu?

Podstawową korzyścią jest oczywiście zwiększenie widoczności firmy w wyszukiwarce Google. Dzięki temu dotrzemy z naszą ofertą do klienta, który, jak już wspominaliśmy powyżej, koncentruje się wyłącznie na wynikach z TOP 10.

Pozycjonowanie strony to także optymalizacja współczynnika konwersji, wzrost liczby zapytań ofertowych, zapisów na newsletter, wartościowy ruch na stronie. Kolejne zalety to wizerunek eksperta w branży, rozpoznawalność w internecie, autorytet. Wszystko to przekłada się na zyski.

Jak widać, zalet jest bardzo dużo, dobrze więc zadbać o to, by umieścić stronę jak najwyżej w wynikach Google i zostawić w tyle konkurencję.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron? W 1stplace, po wykonaniu audytu i poznaniu Twoich oczekiwań, sporządzimy bezpłatną wycenę usług. Następnie skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia oferty.

Zapraszamy do współpracy! Gwarantujemy, że nasza agencja SEO stanie na wysokości zadania.

Pozycjonowanie stron www w Krakowie

Pozycjonowanie Kraków - samodzielnie czy z agencją SEO?

Pozycjonowanie stron w Krakowie, jak i w każdej innej miejscowości lub pozycjonowanie ogólnopolskie to skomplikowany, wieloetapowy proces. Jeśli więc nie mamy specjalistycznej wiedzy, doświadczenia z zakresu optymalizacji technicznej, conetnt marketingu czy działań off-site, warto, abyśmy zdali się na pomoc agencji e-marketingowej.

Działanie na zasadzie „prób i błędów”, bez przemyślanej strategii i specjalistycznych narzędzi może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Co więcej, możemy dopuścić się nieuczciwych praktyk SEO, nawet o tym nie wiedząc, a to może narazić nas na przykre konsekwencje, na przykład wyłącznie naszej strony www z indeksowania.

Skuteczne pozycjonowanie stron Kraków - cena?

Pozycjonowanie stron Kraków – jakie koszty generuje? Ile zapłacę za obsługę SEO? To pytania, które pojawiają się bardzo często. Niestety, udzielenie jednoznacznej odpowiedzi nie jest tutaj możliwe. Cena pozycjonowania uzależniona jest od kilku czynników, są to:

  • liczba fraz kluczowych
  • rodzaj branży
  • konkurencyjność
  • historia domeny
  • aktualne pozycje, jakie strona zajmuje w rankingu Google
  • zakres prac, jakie należy wykonać.

Tanie pozycjonowanie - czy to możliwe?

Czy można zminimalizować koszty pozycjonowania strony www? Czy tanie pozycjonowanie sklepów internetowych jest możliwe? To kolejne z pytań, które często słyszymy. Jaka jest odpowiedź? Oczywiście można w maksymalnym stopinu zminimalizować budżet na pozycjonowanie. Należy jednak mieć świadomość, że mniejszy budżet ogranicza działania, a to sprawia, że efekty nie są tak dobre, jak mogłyby być, a cały proces trwa dłużej.

Elastyczne umowy na pozycjonowanie

Pakiet na
Start

Zaczynasz swoją przygodę z biznesem on-line? Po pierwsze: strona.

W drodze
na szczyt

Masz już stronę, ale potrzebujesz klientów? Po pierwsze: pozycjonowanie.

Alpiniści
SEO

Masz doświadczenie w SEO, ale nie widzisz efektów? Po pierwsze: dobre praktyki.

Pozycjonowanie stron - jak to wygląda w 1stplace?

Audyt SEO

W pierwszej kolejności analizujemy stronę pod kątem wszystkich, ważnych w procesie pozycjonowania czynników.

Analiza konkurencji

Sprawdzamy, jakie działania z zakresu pozycjonowania wykonuje Twoja konkurencja i, z jakich form promocji w internecie korzysta.

Słowa kluczowe

Następnie należy wybrać słowa kluczowe oraz frazy, na które pozycjonowana będzie Twoja strona www.

Content marketing

Jak proces pozycjonowania, to oczywiście content. Unikalne, zawierające słowa i frazy kluczowe treści są ważne dla użytkowników i robotów Google.

Profil linków

Pozycjonowanie to także linkowanie wewnętrzne, które ułatwia nawigację na stronie oraz linkowanie zewnętrzne.

Wizytówka Google Moja Firma

Nasza agencja SEO zajmuje się także zakładaniem i optymalizacją wizytówki Google Moja Firma. Działania na mapach Google mają wiele zalet.

Monitoring działań

Przez cały czas monitorujemy i optymalizujemy nasze działania. Dzięki temu pozycja strony w Google jest coraz wyższa.

Kompleksowe usługi

Zajmujemy się nie tylko pozycjonowaniem, ale też kampaniami Google & Fb Ads. Taka reklama to sposób, by szybko dotrzeć do klienta.

Pozycjonowanie Kraków FAQ

Tak, warto pozycjonować stronę internetową bądź sklep e-commerce. Dobra widoczność strony internetowej przełoży się na zwiększenie liczby klientów i większe zyski. Miejsce w TOP10 to także autorytet i wizerunek eksperta w branży.

W zależności od obszaru działania możemy zdecydować się na SEO lokalne lub globalne.

Pozycjonowanie lokalne będzie idealnym wyborem dla osób działających na konkretnym terenie, na przykład takim jak Kraków czy województwo małopolskie, chcących dotrzeć do klienta lokalnego. Pozycjonowanie ogólnopolskie to dobre rozwiązanie dla firm działających w całej Polsce.

Zarówno pozycjonowanie sklepów internetowych, jak i stron www wymaga czasu. Warto więc, byś jak najszybciej ruszył z pozycjonowaniem i dotarł ze swoją ofertą do klientów.

Na pierwsze efekty pozycjonowania należy czekać około 4 miesięcy, zadowalające rezultaty pojawiają się po około 6 miesiącach, w pełni zadowalające po około roku.

Pozycjonowanie to cały szereg czynności przeprowadzanych w obrębie witryny, jak i poza nią. W pierwszej kolejności przeprowadzany jest audyt SEO, który dostarcza wielu ważnych informacji na temat strony i jej największych konkurentów. Następnie przygotowywana jest strategia działań.

Pozycjonowanie obejmuje działania bezpośrednio na stronie, jak i poza nią. Są to takie działania, jak wybór słów kluczowych, działania w Google maps, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne.

Ocena strony: 5/5 - (18 głosów)

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Kraków

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Nasi klienci

Razem odnieśliśmy sukces