Pozycjonowanie stron internetowych (WWW) w mieście Kraków

Pozycjonowanie w Krakowie

Prowadzenie działalności w Krakowie to nie lada wyzwanie, głównie ze względu na wciąż rozwijającą się konkurencję. Zarówno rynek reklamy tradycyjnej jak również internetowej powinny być w pełni wykorzystane, aby osiągnąć sukces. Jako firma z wieloletnią tradycją, wiemy, jak osiągać największą widoczność firmy w Internecie.

Dlaczego pozycjonowanie jest niezbędną formą reklamy?

Pozycjonowanie to uważany przez większość specjalistów absolutny  lider działań reklamowych w Internecie, głównie ze względu na ilość zalet z niego wynikających. Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, że w Polsce ponad 72% obywateli ma dostęp do Internetu i ~97% z nich korzysta z wyszukiwarki Google. Liczby mówią same za siebie – wyszukiwarka Google pozwala nam dotrzeć do praktycznie wszystkich osób korzystających z Internetu w Polsce. Warto mieć jednak na uwadze, że to właśnie proces pozycjonowania umożliwia nam zwiększenie widoczności naszej firmy w wyszukiwarce Google i to właśnie dzięki niemu uzyskamy znacznie zwiększony ruch na stronie Internetowej oraz nowych klientów zainteresowanych naszymi usługami / produktami. 

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.

Czy pozycjonowanie jest drogie?

Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ na wycenę usług pozycjonowania wpływa wiele różnych czynników. Jednym z najważniejszych jest obszar działania. Jeśli porównamy koszt działań obejmujących teren całej Polski, to jest on zdecydowanie większy niż lokalny proces pozycjonowania na przykład na terenie miasta Kraków. Analogicznie ma się sytuacja podczas porównania kosztów pozycjonowania dla biznesu lokalnego w mieście Słupsk, a w mieście Kraków (ze względu na znacznie większą konkurencję, pozycjonowanie będzie droższe w Krakowie). Bardzo duże znaczenie ma także sektor biznesowy w którym działamy.  Branże takie jak np. prawo, medycyna, budownictwo posiadają praktycznie zawsze, mocną konkurencję z którą trzeba się zmierzyć, dlatego też koszta rosną.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Krakowie

Słowo kluczowe Cena / m-c
dentysta Kraków 90 zł
pranie dywanów Kraków 40 zł
krawiec Kraków 60 zł
dermatolog Kraków 90 zł
kominki Kraków 60 zł

Dlaczego 1stplace.pl?

1stplace.pl to firma z dużymi tradycjami wykonująca projekty dla największych polskich oraz zagranicznych marek, lecz również opiekująca się małymi oraz średnimi podmiotami gospodarczymi. Poniżej mogą Państwo zobaczyć próbkę naszych możliwości, jeśli chodzi o osiąganie wysokich pozycji:

Pozycjonowanie Poznań – 1
Pozycjonowanie Warszawa – 2
Pozycjonowanie lokalne Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepu internetowego Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepów internetowych Poznań – 2
Agencja SEO Warszawa – 4

Jeśli prowadzą Państwo działalność na terenie Krakowa (lub innej miejscowości) to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam

1stplace.pl – Kraków