Pozycjonowanie Kraków

Prowadzenie działalności w Krakowie to nie lada wyzwanie, głównie ze względu na wciąż rozwijającą się konkurencję. Zarówno rynek reklamy tradycyjnej jak również internetowej powinny być w pełni wykorzystane, aby osiągnąć sukces. Jako firma z wieloletnią tradycją, wiemy, jak osiągać największą widoczność firmy w Internecie.

Pozycjonowanie to uważany przez większość specjalistów absolutny lider działań reklamowych w Internecie, głównie ze względu na ilość zalet z niego wynikających. Wystarczy wspomnieć chociażby o tym, że w Polsce ponad 72% obywateli ma dostęp do Internetu i ~97% z nich korzysta z wyszukiwarki Google. Liczby mówią same za siebie – wyszukiwarka Google pozwala nam dotrzeć do praktycznie wszystkich osób korzystających z Internetu w Polsce. Warto mieć jednak na uwadze, że to właśnie proces pozycjonowania umożliwia nam zwiększenie widoczności naszej firmy w wyszukiwarce Google i to właśnie dzięki niemu uzyskamy znacznie zwiększony ruch na stronie Internetowej oraz nowych klientów zainteresowanych naszymi usługami / produktami.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Kraków

Niezależnie od tego czy prowadzisz niewielki biznes, czy prężnie działające przedsiębiorstwo w Krakowie dobra widoczność w sieci to podstawa. Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google to droga do wartościowego ruchu, a co za tym idzie, do większych zysków.

Nasza agencja SEO od lat specjalizuje się w pozycjonowaniu biznesów w Krakowie. Nasz zespół pomoże Ci zdobyć i utrzymać miejsce w TOP10. Zapraszamy do współpracy!

Co pozycjonujemy?

 1. Strony internetowe – Opracujemy strategię, dzięki której zwiększy się widoczność Twojej strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania. Regularne, prowadzone w prawidłowy sposób działania SEO to klucz do sukcesu.
 2. Sklepy internetowe – Zadbamy o widoczność w sieci Twojego sklepu internetowego. Wykonamy audyt SEO,  przygotujemy opisy kategorii i przeprowadzimy inne czynności, dzięki którym potencjalni klienci szybko odnajdą Twoją ofertę.

 

 

Bezpłatna wycena SEO

Co wykonujemy dla naszych klientów?

Działamy kompleksowo, analizujemy cele naszych klientów i przygotowujemy optymalną strategię, która umożliwia skuteczną promocję krakowskiego biznesu w internecie. Długofalowe, regularne i przeprowadzone w prawidłowy sposób działania to droga do TOP 10, a co za tym idzie, do większych zysków.

Pozycjonowanie

Sprowadzone, poparte doświadczeniem metody pozycjonerskie i wciąż aktualizowana wiedza naszego zespołu to gwarancja długotrwałych efektów.

Tworzenie stron www

Nowoczesna, przyjazna dla użytkownika, responsywna strona internetowa to w dzisiejszych czasach priorytet – nasz zespół zadba to tę kwestię.

Google Ads

Dobrze przygotowana kampania sprawi, że w ekspresowym tempie dotrzesz do wybranej grupy odbiorców, na przykład do klientów z Krakowa i okolic.

Google Moja Firma

Pozycjonowanie na mapach Google sprawi, że klienci znajdą  adres, numer kontaktowy, godziny otwarcia i inne informacje o Twojej firmie.

Dlaczego 1STplace.pl?

Dlaczego warto współpracować z nasza agencją SEO? Powodów jest wiele, poniżej najważniejsze z nich:

 1. Kompleksowa oferta ‒ nasz zespół przeprowadzi audyt SEO, dobierze słowa kluczowe, przygotuje kampanie Google Ads i zajmie się szeroko pojętym marketingiem internetowym.
 2. Narzędzia analityczne ‒ korzystamy z narzędzi analitycznych, dzięki którym mierzymy efekty naszej pracy i na bieżąco optymalizujemy działania.
 3. Możliwość zerwania umowy w dowolnym momencie ‒ klient może zerwać umowę w dowolnym momencie, nie stwarzamy problemów, nie naliczamy kar.
 4. Bezpłatna wycena ‒ sporządzamy bezpłatną wycenę naszych usług, podczas przygotowania kosztorysu bierzemy pod uwagę budżet, którym dysponuje klient.
 5. Oferta szyta na miarę – zakres usług naszej agencji SEO dostosowujemy do potrzeb klienta i jego branży. Jesteśmy elastyczni.
 6. Doświadczenie ‒ usługi pozycjonowania sklepów i stron internetowych w Krakowie świadczymy od lat, możemy pochwalić się doświadczeniem, które w naszej branży jest bardzo ważne.
 7. Stałe wsparcie ‒ wszystkim naszym klientom zapewniamy stałe wsparcie techniczne, w przypadku jakichkolwiek problemów wystarczy telefon do naszego specjalisty.
 8. Międzynarodowy charakter usług ‒ działamy na rynku lokalnym, ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym ‒ prowadzimy kampanie na rynek angielski i niemiecki.
 9. Raporty ‒ raz w miesiącu wysyłamy klientowi raport z informacjami na temat naszych działań i ich efektów.
 10. Bezpieczne metody skutecznego i długotrwałego procesu pozycjonowanie stron i sklepów internetowych.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Niestety nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ na wycenę usług pozycjonowania wpływa wiele różnych czynników. Jednym z najważniejszych jest obszar działania. Jeśli porównamy koszt działań obejmujących teren całej Polski, to jest on zdecydowanie większy niż lokalny proces pozycjonowania na przykład na terenie miasta Kraków.

Analogicznie ma się sytuacja podczas porównania kosztów pozycjonowania dla biznesu lokalnego w mieście Słupsk, a w mieście Kraków (ze względu na znacznie większą konkurencję, pozycjonowanie będzie droższe w Krakowie). Bardzo duże znaczenie ma także sektor biznesowy w którym działamy. Branże takie jak np. prawo, medycyna, budownictwo posiadają praktycznie zawsze, mocną konkurencję z którą trzeba się zmierzyć, dlatego też koszta rosną.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Krakowie

Słowo kluczoweCena / m-c
dentysta Kraków150 zł
usługi budowlane Kraków60 zł
prawnik Kraków100 zł
ubezpieczenia Kraków90 zł
praca Kraków43 zł

Co wchodzi w skład pozycjonowania strony internetowej?

 1. Audyt SEO ‒ audyt SEO to analiza strony pod kątem robotów Google. Sprawdzane są takie czynniki jak kod, treść, prędkość ładowania, profil linków i inne.
 2. Działania on page ‒ czynności optymalizacyjne przeprowadzane w obrębie witryny. Celem takich działań jest wyższa pozycja w wyszukiwarce oraz zwiększenie funkcjonalności strony.
 3. Działania off page ‒ działania optymalizacyjne przeprowadzane poza daną witryną, na przykład publikacje na portalach zewnętrznych, linki i inne.
 4. Dobór słów kluczowych ‒ dobór słów i fraz kluczowych, które są najczęściej wpisywane w wyszukiwarkę przez potencjalnych klientów.
 5. Budowa profilu linków ‒ profil linków to odnośniki, które prowadzą z innych stron do danej domeny. Ważna jest zarówno ilość, jak i jakość takich odnośników.
 6. Optymalizacja kodu strony ‒ w procesie pozycjonowania ważna jest również optymalizacja kodu strony, na przykład optymalizacja kodu CSS i HTML oraz usuwanie duplikatów treści.
 7. Marketing szeptany ‒ dobrze przeprowadzone działania z zakresu marketingu szeptanego to sposób na zwiększenie rozpoznawalności marki i dotarcie do klientów.
 8. Unikalne treści ‒ na stronie muszą znajdować się unikalne, wartościowe dla użytkownika i zoptymalizowane pod względem fraz kluczowych treści.
 9. Promocja w Google Moja Firma ‒ wizytówka w mapach Google to kolejna aktywność w sieci, która może poskutkować wyższą pozycją w wynikach wyszukiwania.
 10. Kampanie Google Ads i Facebook Ads ‒ kampania Google Ads i Facebook Ads pozwolą Ci szybko dotrzeć do wybranej grupy odbiorców.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: Rynek Główny 28/1, 31-010 Kraków

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Pytanie 1

W trakcie przygotowania…

Pytanie 2

W trakcie przygotowania…


Pytanie 3

W trakcie przygotowania…

Pytanie 4

W trakcie przygotowania…

Powiązane strony

Podkarpackie

Rzeszów

Zachodniopomorskie

Szczecin

Dolnośląskie

Wrocław