Strony internetowe Kraków

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Kraków

Projektowanie stron www to nasza specjalność. Wieloletnie doświadczenie i praktyczne umiejętności sprawiają, że potrafimy wykreować najlepsze w danym przypadku rozwiązania – dostosowane do potrzeb klienta i specyfiki jego branży. Od lat współpracujemy z firmami o różnej wielkości, zarówno z Krakowa czy z województwa małopolskiego, jak i z całej Polski.

Strony internetowe Kraków

Jakie strony internetowe projektujemy?

Wizytówkowe strony www

Wizytówkowe strony www to idealne rozwiązanie dla małych firm, które nie mają rozbudowanej oferty. Na takiej witrynie najczęściej znajdują się: strona główna, zakładka o firmie, oferta, kontakt.

Rozbudowane strony www

To oparte o CMS strony www budowane w przypadku firm i instytucji z szerszym zakresem usług. Na takich stronach, oprócz podstawowych zakładek, znajdują się galeria, referencje, kategorie produktowe, statystyki itd.

Portale internetowe

Oferujemy także tworzenie portali internetowych, czyli rozbudowanych, wielozakładkowych witryn. Takie strony tworzone są głównie dla dużych przedsiębiorstw, a także dla urzędów i instytucji.

Sklepy internetowe

Tworzenie sklepów internetowych, (a także ich pozycjonowanie) to kolejna część naszych usług. Nasza agencja SEO interaktywna zbuduje dla Ciebie zarówno niewielki, jak i bardzo rozbudowany sklep www.

Oferujemy także aplikacje webowe, aplikacje mobilne, strony typu landing page.

Projektowanie stron internetowych Kraków - jak działamy w 1stplace.pl?

Jak przebiega proces tworzenia strony www w naszej agencji SEO? Zadbaliśmy o to, by realizacja przebiegała sprawnie, a klient mógł jak najszybciej cieszyć się ze strony internetowej swojego biznesu.

Pozycjonowanie stron w Krakowie

Indywidualne podejście

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, strona budowana jest zgodnie z wizją klienta. Stawiamy na jak najlepsze, dopasowane do specyfiki branży rozwiązania, analizujemy cele biznesowe, dbamy o każdy szczegół. Po uzgodnieniu wszystkich kwestii sporządzamy bezpłatną wycenę. Jeśli Klient akceptuje warunki, przechodzimy do podpisania i realizacji umowy.

Tworzenie stron www - makietowanie

Projektując stronę internetową, bardzo dużą uwagę zwracamy na rozmieszczenie poszczególnych elementów, strukturę witryny, sposób, w jaki użytkownik będzie się po niej poruszał.

Nowoczesny projekt graficzny

Po zakończeniu makietowania przechodzimy do web designu. Projektujemy elementy identyfikacji wizualnej, dobieramy kolorystykę, fonty. Wdrażamy grafiki oraz zdjęcia i dbamy o to, by strona prezentowała się jak najlepiej. Ważne jest dla nas, by witryna była funkcjonalna i miła dla oka. Pamiętamy o zasadach UX.

Kodowanie i uruchomienie strony www

Po zakończeniu makietowania i projektowania przychodzi czas na programowanie. Wdrażamy treści, grafiki, funkcjonalności. Sprawdzamy, czy wszystko działa, jak należy, weryfikujemy prędkość działania strony, wprowadzamy ewentualne poprawki i uruchamiamy stronę www.

Zostaw kontakt, oddzwonimy

Strony internetowe Kraków

Różne technologie budowy strony internetowej

Nasi klienci mają możliwość wyboru technologii wykonania strony. Mogą to być HTML5 + CSS3, skrypty PHP bądź bardzo popularny system zarządzania treścią CMS – CMS WordPress bądź Joomla. (Joomla jest coraz rzadszym wyborem).

Hosting i administracja

Stworzymy dla Ciebie profesjonalną stronę, ale też zajmiemy się hostingiem i wyborem domeny.

Responsywne strony internetowe

Strona internetowa powinna w prawidłowy sposób wyświetlać się nie tylko na ekranie komputera, ale także na urządzeniach mobilnych, na przykład smartfonie. Witryny w technologii RWD to konieczność.

Funkcjonalności

Nowoczesna strona internetowa powinna być wyposażona w różnego rodzaju funkcjonalności, między innymi, takie, jak:

  • integracja z porównywarkami cen
  • formularz kontaktowy, za pomocą którego klient będzie mógł wysłać zapytanie ofertowe
  • integracja z profilami w mediach społecznościowych
  • integracja z Allegro
  • interaktywna mapka dojazdu
  • zgodność z RODO i WCAG 2.1 (strony internetowe urzędów, gmin, instytucji).

Unikalne treści

Każda strona internetowa musi zawierać unikalne treści. W naszej agencji przygotujemy zarówno treści na stronę główną, jak i opis konkretnego produktu, poradniki czy artykuły blogowe.

Działania SEO

Pozycjonowanie Kraków? Służymy pomocą! Oferujemy nie tylko profesjonalne projektowanie stron internetowych, ważną częścią naszej oferty jest także pozycjonowanie. Widoczność strony lub sklepu w wyszukiwarce Google jest bardzo ważna – witryny, które nie znajdują się w TOP10, są bardzo rzadko odwiedzane, mają niski współczynnik konwersji.

Jakie jeszcze usługi świadczy nasza agencja SEO?

Oferujemy również kampanie Google Ads – reklama Google Ads Kraków to sposób, by szybko dotrzeć do wybranej przez nas grupy docelowej. Kampanie reklamowe działają niemal od razu po uruchomieniu.

Reklama płatna to dobre rozwiązanie zarówno dla strony www, jak i dla sklepu internetowego.

Prowadzimy też działania w social mediach – regularna publikacja wpisów zwiększy rozpoznawalność firmy, pomoże w budowaniu relacji z klientami.

Projektowanie stron www Kraków - FAQ

Pozycjonowanie lokalne to zwiększanie widoczności w wyszukiwarce Google na zapytania lokalne. To bardzo dobre rozwiązanie w przypadku stron www biznesów działających na określonym obszarze, na przykład w Krakowie.

W przypadku pozycjonowania lokalnego dążymy do tego, by strona www Twojej firmy wyświetlała się użytkownikom szukającym usług w mieście, na terenie którego świadczysz usługi.

Nowoczesne strony, jak i sklepy internetowe, to witryny funkcjonalne, przyjazne dla oka, oparte o intuicyjny w obsłudze systemem CMS. Takie strony powstają z uwzględnieniem zasad UX i UI.

Agencje interaktywne zapewniają kompleksową obsługę. A to duży plus. Oferują zarówno tworzenie stron internetowych oraz sklepów internetowych, jak i pozycjonowanie. Agencja interaktywna często oferuje też inne formy marketingu internetowego.

Mamy wiele możliwości. Oczywiście krok numer jeden to nowoczesna strona internetowa bądź, jeśli tego wymaga nasza branża, sklep internetowy. Następnie należy zadbać o widoczność w internecie, czyli pozycjonowanie. Zdecydować się również możemy na kampanie Google ads i działania w mediach społecznościowych.

Ocena strony: 5/5 - (12 głosów)

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Kraków

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Stoimy za sukcesami

body chief logo
hertz systems logo
studio figura logo
up fit logo
absolu clinic logo
bear lock logo
roedl partner logo
elfi logo
spektrum logo
apteka wawa logo

Po zakończeniu makietowania i projektowania przychodzi czas na programowanie. Wdrażamy treści, grafiki, funkcjonalności. Sprawdzamy, czy wszystko działa, jak należy, weryfikujemy prędkość działania strony, wprowadzamy ewentualne poprawki i uruchamiamy stronę www.

[ssa_booking]
Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza