Pozycjonowanie Toruń

Każdej z toruńskich firm –  niezależnie od branży i wielkości, zależy na dotarciu  do szerokiego grona potencjalnych klientów, którzy mogą być realnie zainteresowani nawiązaniem współpracy.

Warto podkreślić, że większość użytkowników planujących kupno usługi, artykułu bądź produktu wielkie poszukiwania rozpoczyna w internecie. Praktycznie wszyscy koncentrują się tylko na dziesięciu wynikach pierwszej strony wyszukiwarki. Strony toruńskich firm, które nie zdobyły miejsca w TOP 10 przegrywają już na starcie. Dobra widoczność strony w internecie jest więc priorytetem.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Toruń

Nasz zespół zadba o to, by strona internetowa Twojego biznesu w Toruniu zdobyła wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania i utrzymała ją. Zapraszamy do współpracy!

Pozycjonowanie a wybór odpowiedniej agencji seo

Skuteczne pozycjonowanie na frazy zawierające informacje o usługach oraz lokalizacji firmy pozwolą dotrzeć do  potencjalnych klientów z Torunia i okolic, a nawet z całego województwa kujawsko-pomorskiego. To nie koniec korzyści ‒ pozycjonowanie i SEO to:

 1. Większa sprzedaż
 2. Zwiększenie zysków
 3. Przewaga nad  konkurencją
 4. Pozytywny wizerunek firmy
 5. Większa rozpoznawalność

 

Bezpłatna wycena SEO

Co pozycjonujemy?

Nasza agencja marketingu internetowego od lat dba o widoczność w sieci toruńskich biznesów. Pozycjonujemy strony internetowe firm o różnym profilu działania oraz sklepy internetowe o każdej wielkości. Oprócz działań SEO oferujemy również inne usługi, które mają pozytywny wpływ na widoczność w wyszukiwarce, na przykład kampanie Google Ads czy kampanie w mediach społecznościowych.

Sklepy internetowe

Sklep internetowy powinien być przyjazny dla użytkownika, intuicyjny w obsłudze, a przede wszystkim widoczny w internecie. Zadbamy o wszystkie te kwestie.

Strony firmowe

Skuteczne  pozycjonowanie stron internetowych w Toruniu? Nasza agencja SEO stanie na wysokości zadania! Pozycjonujemy strony firm o różnym profilu działania.

Wizytówki biznesowe

Zoptymalizowana wizytówka biznesowa dostarczy klientom wielu informacji na temat Twojego toruńskiego biznesu, np. takich jak adres i oferta firmy.

Google Moja Firma

Profil w Google Moja Firma to ważny czynniki w procesie pozycjonowania lokalnego. Wizytówka pozwoli Ci dotrzeć do klientów z Torunia i okolic.

Dlaczego jeszcze warto współpracować z naszą agencją?

 1. Kompleksowa oferta – Zadbaliśmy o to, by oferta pozycjonowania przygotowana przez naszą agencję SEO była kompleksowa. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych, a także marketingiem internetowym, tworzeniem stron internetowych czy  kampaniami Google Ads.
 2. Specjalistyczne narzędzia – Wciąż obserwujemy zmiany w algorytmach Google’a, wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia, dzięki którym każdego dnia opracowujemy optymalne rozwiązania z zakresu pozycjonowania strony w Toruniu i mierzymy efekty naszych działań.
 3. Stałe wsparcie – Zapewniamy naszym klientom stałe wsparcie techniczne specjalistów SEO. W przypadku jakichkolwiek problemów bądź wątpliwości wystarczy zadzwonić lub napisać e-maila, jesteśmy do usług!
 4. Wieloletnie doświadczenie – Mamy na koncie liczne projekty i wiele realizacji. Od lat pozycjonujemy strony i sklepy internetowe, pomagamy również firmom, na których domeny Google nałożyło ban lub filtr.

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Ile kosztuje pozycjonowanie strony w Toruniu? Ceny różnią się w zależności od branży i konkurencyjności fraz.

Lokalne pozycjonowanie firm z Torunia to nasza specjalność. Zapraszamy do współpracy!

Przykładowy cennik pozycjonowania w Toruniu

Słowo kluczoweCena / m-c
dentysta Toruń100 zł
pranie dywanów Toruń10 zł
krawiec Toruń30 zł
dermatolog Toruń50 zł
kominki Toruń40 zł

Pozycjonowanie to skuteczna reklama Twojej firmy

Pozycjonowanie to niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe. Organiczne wyniki wyszukiwania cieszą się zaufaniem użytkowników, a firmy i e-sklepy zajmujące miejsce w TOP10 uważane są za godne zaufania. Domeny, które zajmują dalsze pozycje przegrywają na starcie i są ignorowane przez użytkowników.

Już dziś rozpocznij wyścig o miejsce na pierwszej stronie wyszukiwarki Google, rozpoznawalność firmy i większe zyski. Prawidłowo prowadzone działania SEO to skuteczna, długotrwała i przynosząca efekty reklama w sieci.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 87-118, Toruń

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Jak pozycjonować stronę internetową w Toruniu?

Pozycjonowanie lokale strony internetowej w Toruniu i okolicach czy też stron firm działających na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego nie różni się zbytnio od pozycjonowania ogólnego, z tą różnicą, że nacisk położony jest na lokalizację, na przykład konkretne miasto, ulicę czy dzielnicę ‒ Toruń, Rubinkowo, Złote Tarasy, Kochanowskiego, Wrzosy, centrum itd.

Przeprowadzane są tutaj takie działania, jak audyt SEO, optymalizacja nagłówków i meta opisów, przygotowywanie treści zoptymalizowanych pod względem słów i fraz kluczowych, budowanie profilu linków.

Czy oferujemy pozycjonowanie szerokie tzn. Longa Tail?

Tak, nasza agencja SEO zajmuje się również pozycjonowaniem szerokim czyli pozycjonowaniem na długi ogon ‒ long tail. Takie działania polegają na pozycjonowanieu strony bądź sklepu internetowego z wykorzystaniem trzy-, czterowyrazowych słów kluczowych, których konkurencyjność jest dość niska.

Takie frazy są łatwiejsze do wypozycjonowania, umożliwiają jednak dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów i mają wysoki współczynnik konwersji.


Na jakie czynniki stawiamy w trakcie współpracy?

Nasza agencja SEO podczas współpracy z klientem koncentruje się na takich czynnikach, jak:

 • dobry kontakt z klientem
 • stałe wsparcie fachowców
 • regularne prace, dzięki którym wzrasta widoczność strony www bądź e-sklepu w Google
 • działania wspomagające pozycjonowanie, na przykład Google ads, kampanie w mediach społecznościowych
 • research w zakresie działań konkurencji
 • przejrzysty cennik usług

Czy tanie i skuteczne pozycjonowanie lokalne jest możliwe?

Działania z zakresu SEO lokalnego generują pewne koszty, aby osiągnąć wyznaczone cele trzeba więc liczyć się z wydatkiem. Uspokajamy jednak, że nie są to bardzo wysokie koszty, a w naszej agencji SEO podczas planowania strategii działań zawsze uwzględniamy budżet klienta.

Powiązane strony

Podkarpackie

Rzeszów

Zachodniopomorskie

Szczecin

Dolnośląskie

Wrocław