Pozycjonowanie Warszawa

Warszawa jako największe i najnowocześniejsze miasto w Polsce, charakteryzuje się również najwyższym poziomem konkurencji w pozycjonowaniu stron internetowych. Jak powszechnie wiadomo najważniejszymi elementami wpływającymi na ostateczny koszt pozycjonowania są obszar działania i konkurencyjność pozycjonowanych słów kluczowych.

Nie bez znaczenia jest również zakres i poziom wykonywanych działań. Jeżeli do procesu pozycjonowania postanowimy dołączyć dodatkowe czynności w postaci content i buzz marketingu (działania świetnie korespondujące z pozycjonowaniem), to z pewnością może wzrosnąć również cena.

Warto tu jednak posłużyć się dewizą “nie stać mnie na tanie” – nie warto ufać nikomu kto oferuje błyskawiczne efekty za niesamowicie niskie kwoty, ponieważ zawsze jest to najzwyklejsze nabijanie klienta w tzw. butelkę.

Z naszej strony oferujemy Państwu profesjonalne i zaawansowane działania w procesie pozycjonowania, które przynoszą długotrwałe i stałe efekty przy bardzo rozsądnych cenach.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Warszawa

Najważniejszym i najbardziej korzystnym elementem pozycjonowania jest zwiększenie wartościowego ruchu na stronie internetowej. Zakładając, że pozycjonowana strona internetowa znajdzie się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce, siłą rzeczy osiągniemy taki efekt. Naturalnym wynikiem takiego efektu jest zwiększenie sprzedaży oraz ilości zamówień.

Oprócz zwiększenia widoczności strony w wyszukiwarce zyskamy również większą rozpoznawalność wśród naszych potencjalnych klientów i konkurencji. Należy mieć na uwadze, że użytkownicy Internetu przy wielokrotnych poszukiwaniach produktów lub usług, potrafią bardzo szybko zapamiętywać nazwy firm na które się natknęli. Następstwem takiego stanu rzeczy jest bardzo często przekazanie wiedzy swoim znajomym np. poprzez media społecznościowe, lub na spotkaniu przy kawie.

 

Bezpłatna wycena SEO

Oferta

Pozycjonowanie lokalne stron internetowych i e-sklepów w Warszawie to nasza specjalność! Jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania dostosowane do budżetu klienta ‒ rozwiązania, dzięki którym wzrośnie wartościowy ruch na stronie warszawskiego biznesu. Pozycjonowanie strony w naszym wykonaniu to wzrost liczby odwiedzin, większy autorytet firmy i większe zyski.

Analiza

Dzięki narzędziom analitycznym, na przykład Google Analytics czy Google Search Console możliwa jest  weryfikacja takich danych, jak współczynnik odrzuceń, zachowania użytkowników czy współczynnik konwersji.

Audyt

Audyt strony internetowej umożliwia weryfikację i ocenę słabych oraz mocnych stron domeny. Analizie zostają poddane widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania, profil linków, struktura i kod czy jakość treści.

Optymalizacja

Po dokładnej analizie przygotowujemy strategię i rozpoczynamy optymalizację strony. Prowadzimy działania on-page i off-page oraz inne czynności, które zwiększają widoczność domeny w wyszukiwarce Google.

Najwyższe pozycje

Długofalowe, prowadzone w prawidłowy sposób działania SEO to droga do zdobycia i utrzymania najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google, przewagi nad konkurencją i większych zysków.

Dlaczego 1STplace.pl?

1stplace.pl preferuje nowoczesne i innowacyjne rozwiązania z zakresu pozycjonowania stron internetowych oraz marketingu internetowego. Specjaliści 1stplace.pl uczestniczą we wszystkich wartościowych szkoleniach oraz konferencjach branżowych, dzięki czemu możemy stosować tylko sprawdzone i przynoszące efekty działania. Jesteśmy autorami prawdopodobnie najskuteczniejszej obecnie metody pozycjonowania w postaci “Formuły 1”, która została poprzedzona wieloma testami i doświadczeniami. Zawiera ona zbiór działań, które doskonale wkomponowują się w algorytm wyszukiwarki Google. 

Jak szybko można liczyć na efekty pozycjonowania?

Niestety nie da się w 100% precyzyjnie określić konkretnego czasu w którym uda się umieścić stronę internetową na najwyższych pozycjach w wyszukiwarce Google, aczkolwiek istnieje sposób dzięki, któremu jesteśmy w stanie dokonać wstępnych i często trafnych szacunków.

Przed rozpoczęciem współpracy przygotowana jest dla Państwa wstępna analiza opisująca obecny stan Państwa strony internetowej. Jest ona o tyle istotna, że jesteśmy w stanie stwierdzić w jakim kierunku należy podążać aby osiągnąć zadowalające efekty pozycjonowania. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważnymi aspektami dla procesu pozycjonowania są takie elementy jak wiek i historia domeny, współczynnik odrzuceń, protokół https, odpowiednie umieszczenie słów kluczowych itp.

Algorytm Google bierze pod uwagę ponad 200 czynników, które mają wpływ na pozycjonowanie strony internetowej. Specjaliści z 1stplace.pl poprzez długoletnie doświadczenie doskonale wiedzą, w jaki sposób optymalizować stronę internetową, aby maksymalnie szybko mogła ona osiągnąć spektakularne efekty.

Po przesłaniu do nas zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy, przygotujemy wstępną analizę Państwa strony internetowej wraz z informacją w jakim czasie powinniśmy osiągnąć interesujące Państwa efekty.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Warszawie

Słowo kluczoweCena / m-c
przeprowadzki Warszawa50 zł
stomatolog Warszawa90 zł
pizzeria Warszawa40 zł
laryngolog Warszawa60 zł
biuro rachunkowe Warszawa70 zł

Kompleksowe działania – wypozycjonuj swoją stronę z nami

 1. Podpięcie usług Google – zajmujemy się zakładaniem i prowadzeniem profili w Google Moja Firma i prowadzeniem kampani Google Ads ‒ takie działania pozwolą Ci dotrzeć do wielu potencjalnych klientów.
 2. Pozycjonowanie lokalne –  oferujemy pozycjonowanie na frazy związane z danym regionem, miastem bądź dzielnicą, na przykład Warszawą, województwem mazowieckim, Sadybą czy Mokotowem.
 3. Wzrost widoczności firmy – działamy zgodnie z aktualnymi wytycznymi Google, dzięki czemu widoczności strony warszawskiego biznesu jest coraz lepsza, a to przekłada się na zyski.
 4. Doświadczeni specjaliści SEO – nasz zespół tworzą specjaliści SEO, którzy usługi pozycjonowania świadczą od lat, nieustannie poszerzają wiedzę i udoskonalają umiejętności.
 5. Rozbudowa treści (content marketing) – w naszej agencji SEO tworzymy i promujemy unikalne, zoptymalizowane pod kątem słów i fraz kluczowych, a jednocześnie przyjazne dla użytkownika treści.
 6. Optymalizacja techniczna – zadbamy o łatwą indeksację strony, dobrą prędkość ładowania, wdrożenie certyfikatu SSL, unikalne treści, optymalizację danych strukturalnych i inne kwestie.
 7. Wzrost sprzedaży produktów (liczby mówią same za siebie) – pozycjonowanie stron internetowych i e-sklepów przekłada się na wzrost sprzedaży usług i produktów. Potwierdzają to statystyki ,a przecież liczby nie kłamią.
 8. Skuteczne reklamy Google Ads (Adwords) – dobrze przygotowana kampania Google Ads pozwoli Ci dotrzeć do wybranej grupy odbiorców i zwiększyć widoczność w sieci.  Efekty takiej reklamy są natychmiastowe.
 9. Kompleksowe podejście do marketingu – prowadzimy kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego. Od lat promujemy produkty i usługi, zwiększyliśmy już rozpoznawalność niejednej marki.
 10. Analiza konkurencji  – przeprowadzimy analizę konkurencji Twojego biznesu i opracujemy strategię, dzięki której wyprzedzisz swych rywali w wyścigu o miejsce w TOP 10.
 11. Świetna relacja cena/koszt/skuteczność  – minimalizujemy ceny i maksymalizujemy skuteczność naszych działań. Każdego dnia dbamy o to, by nasze działania szły w parze z atrakcyjnymi cenami.
 12. Elastyczny model współpracy – proponujemy elastyczny model współpracy. Klient może w dowolnym momencie zerwać umowę, zwiększyć lub zmniejszyć budżet i zakres naszych usług.
 13. Zwiększenie konwersji – optymalizacja konwersji to zwiększenie ROI ‒ Współczynnika Zwrotu Inwestycji, większa liczba odwiedzin, zapytań ofertowych, sprzedanych usług i produktów.
 14. Zespół pasjonatów – nasz zespół tworzą prawdziwi pasjonaci i znawcy SEO, którzy na bieżąco obserwują wszelkie zmiany i trendy w branży i wprowadzają je w życie.
 15. Wybranie odpowiednich słów kluczowych – wybieramy słowa i frazy kluczowe, które w najlepszym stopniu opisują biznes oraz lokalizację i dbamy o to, by zajęły wyższe pozycje od konkurencyjnych.
 16. Przygotowanie kompleksowej strategii – poznajemy potrzeby klienta, zgłębiamy się w specyfikę jego branży, analizujemy konkurencję i przygotowujemy kompleksową strategię działań.
 17. Realizacja celów – wspólnie z klientem wyznaczamy cele i realizujemy je. Prowadzimy długofalowe, zgodne z algorytmami Google’a działania, dzięki którym osiągamy zadowalające i długotrwałe efekty.
 18. Konwersja formularzy – przeprowadzamy konwersję formularzy, dzięki której wzrasta liczba zapytań ofertowych, a kontakt z potencjalnymi klientami jest bardzo sprawny.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

1stplace.pl – Pozycjonowanie stron Warszawa

Kod pocztowy: 00-095, Warszawa

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Błękitny Wieżowiec, plac Bankowy 2
tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Pytanie 1

W trakcie przygotowania…

Pytanie 2

W trakcie przygotowania…


Pytanie 3

W trakcie przygotowania…

Pytanie 4

W trakcie przygotowania…

Powiązane strony

Wielkopolskie

Konin
Kalisz

Pomorskie

Gdańsk