Pozycjonowanie stron Wrocław

Pozycjonowanie stron Wrocław

Pozycjonowanie stron Wrocław, to działanie którego potrzebuje Twoja strona internetowa? Chcesz osiągnąć wyższe poziomy sprzedażowe? Zależy Ci na rozwoju firmy? Jesteś w dobrym miejscu, w dobrym czasie. 1stplace.pl jest renomowaną agencją marketingu internetowego, świadczącą usługi SEO oraz pozycjonowania na najwyższym poziomie. Napisz do nas i sprawdź nasze możliwości!

Wrocław jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Stolica Dolnego Śląska to miejsce przyjazne dla biznesu, prężnie działają tu firmy lokalne oraz globalne. Co więcej, do Wrocławia przyjeżdżają turyści, studenci, przedsiębiorcy, którzy szukają różnego typu usług i produktów.

Wszystko to sprawia, że wciąż powstają nowe firmy, a konkurencja jest coraz większa. Aby zyskać przewagę i dotrzeć do potencjalnych klientów, należy zadbać nie tylko o jakość usług, ale także o widoczność biznesu w wyszukiwarce Google. Działania z zakresu pozycjonowania to pierwszy krok do sukcesu.

W 1stplace wprowadzimy Cię w świat marketingu internetowego i zadbamy o to, by strona internetowa Twojego biznesu zajmowała coraz wyższe pozycje.

Pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu - dlaczego warto?

Jak wygląda proces pozycjonowania i dlaczego ma tak duże znaczenie? Zacznijmy od podstawowych informacji. Pozycjonowanie to szereg czynności przeprowadzanych w obrębie strony internetowej, jak również poza nią. Celem takich działań jest uzyskanie jak najwyższych pozycji w bezpłatnych wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google. I tutaj przechodzimy do sedna. Dlaczego osiągnięcie wysokich pozycji jest tak kluczowe?

Użytkownicy, czyli Twoi potencjalni klienci, w okno wyszukiwania wpisują różnego typu frazy, mogą to być: usługi budowlane Wrocław, fryzjer Wrocław centrum, restauracja włoska Wrocław i tak dalej. Jak wiadomo, odpowiedź pojawia się błyskawiczne.

Należy jednak pamiętać, że Google w pierwszej kolejności wyświetla strony, które uzna za najbardziej wartościowe dla użytkownika. Lista czynników wpływających na pozycje w wynikach wyszukiwania Google jest dość długa, wymienić tutaj możemy profil linków, jakość treści, przyjazne adresy URL i wiele innych.

Użytkownicy koncentrują się wyłączne na stronach, które zdobyły miejsce w TOP10. Do stron, które znajdują się na dalszych pozycjach, dociera bardzo niewiele osób. Strony www z 20 czy 30 pozycji przegrywają już na starcie.

Dobrze więc zatroszczyć się o to, by nasza witryna uzyskała wysokie miejsce w rankingu wyszukiwarki Google. Coraz więcej przedsiębiorców zdaje sobie z tego sprawę i ma świadomość, jak ważna w dzisiejszych czasach jest usługa pozycjonowania.

Pozycjonowanie stron we Wrocławiu
Zostaw kontakt, oddzwonimy

Pozycjonowanie Wrocław – na czym polega?

Jak wygląda pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych? To wieloetapowy i długotrwały proces. Pokrótce go omówimy.

W pierwszej kolejności przeprowadzany jest audyt SEO. Audyt polega na weryfikacji strony pod kątem wszystkich ważnych czynników. Sprawdzane są adresy URL, prędkość ładowania, metadane, jakość i ilość treści, profil linków i wiele innych czynników. Audyt bardzo często obejmuje również analizę konkurencji.

Szczegółowa weryfikacja dostarcza nam informacji na temat błędów, które występują na stronie www, ogólnej funkcjonalności domeny, działań, które należy wykonać w pierwszej kolejności. Przeprowadzanie audytu umożliwia przygotowanie strategii działań SEO.

Po zatwierdzeniu strategii można już rozpocząć proces pozycjonowania stron. Jak już wspominaliśmy, wyróżniamy działania bezpośrednio na stronie, czyli on-site i poza stroną – off-site. Na czym polegają wspomniane działania?

Optymalizacja strony - działania on-site

Działania on-site to między innymi unikalne treści – opisy kategorii i produktów, artykuły blogowe. Teksty powinny być zoptymalizowane pod kątem słów i fraz kluczowych, muszą być przydatne dla użytkownika.

Przeprowadzając optymalizację strony www, pamiętać też musimy o takich kwestiach, jak:

 • metadane – metadane widoczne są z poziomu wyszukiwarki, powinny zawierać słowa kluczowe i zachęcać użytkownika do odwiedzenia naszej strony,
 • słowa kluczowe – odpowiednio dobrane słowa kluczowe powinny być zgodne z tym, czego szukają użytkownicy i jednocześnie dobrze opisywać naszą ofertę,
 • przyjazne adresy URL – kolejna rzecz wpływająca na pozycję strony i zadowolenie użytkowników, adresy powinny zawierać słowa kluczowe,
 • certyfikat SSL- certyfikat SSL to bezpieczeństwo danych i transakcji,
 • linkowanie wewnętrzne – ułatwia indeksowanie strony, a co więcej, usprawnia poruszanie się w obrębie witryny,
 • optymalizacja prędkości ładowania – zbyt długo ładujące się strony www potrafią w błyskawicznym tempie zniechęcić potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie stron - działania off-site

Przy pozycjonowaniu stron internetowych konieczne jest również prowadzenie działań poza witryną. Mowa tutaj o linkowaniu zewnętrznym, czyli o odnośnikach, które prowadzą na naszą witrynę ze źródeł zewnętrznych, na przykład z portali powiązanych tematycznie z naszym biznesem czy z artykułów sponsorowanych. Wartościowe linki zewnętrzne to dla wyszukiwarek internetowych znak, że witryna jest godna zaufania.

Pozycjonowanie strony www warto uzupełnić o działania w mediach społecznościowych – publikacje wpisów, kampanie pomogą zwiększyć rozpoznawalność firmy i zbudować wokół niej społeczność.

Pozycjonowanie stron www we Wrocławiu

Pozycjonowanie lokalne Wrocław - promocja małych i dużych firm!

Lokalne pozycjonowanie stron internetowych to sposób na zwiększenie widoczności witryny w lokalnych wynikach wyszukiwania. SEO lokalne nie różni się zbytnio od pozycjonowania szerokiego – również konieczne jest przeprowadzenie takich działań, jak audyt SEO, analiza słów kluczowych, optymalizacja prędkości ładowania itd.

Frazy kluczowe powinny opisywać naszą ofertę, a jednocześnie być zgodne z tym, czego szukają użytkownicy. W przypadku pozycjonowania lokalnego we Wrocławiu (jak i innych miejscowościach), frazy powinny zawierać informacje na temat obszaru, na którym działamy, mogą wyglądać w następujący sposób: elektryk Nowy Dwór Wrocław, fryzjer Gajowice Wrocław, dentysta Muchobór Mały, restauracja Przedmieście Świdnickie.

Pozycjonowanie lokalne to sposób, by dotrzeć do klientów, którzy przebywają w miejscowości, na terenie której świadczymy usługi, na przykład we Wrocławiu czy w województwie dolnośląskim. Dzięki temu z naszą ofertą trafimy do osób, które mogą być w realny sposób zainteresowane współpracą z nami.

Proces pozycjonowania strony - ile kosztuje?

Pozycjonowanie stron internetowych we Wrocławiu, jaki i innych miejscowościach, na terenie całej Polski czy na rynkach zagranicznych generuje koszty. Jest to jednak inwestycja, która się zwróci i to z nawiązką. Z jakim wydatkiem musimy się tutaj liczyć? Przedział cenowy jest szeroki i wykosi od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Wysokość comiesięcznego abonamentu uzależniona jest od takich kwestii, jak: konkurencyjność branży, historia domeny, zakres prac, jakie należy wykonać.

Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław - czy może być tanie?

Pozycjonowanie stron Wrocław – czy wymaga dużego budżetu? Czy tanie pozycjonowanie strony internetowej jest możliwe? I tak i nie. Oczywiście, możemy ograniczyć budżet do minimum, ale decydując się na takie rozwiązanie, musimy pamiętać o tym, że liczba działań również będzie bardzo ograniczona. Co więcej, przeprowadzenie niektórych czynności okaże się niemożliwe. Wszystko to przełoży się na mniejsze efekty i dłuższy czas oczekiwana na rezultaty SEO.

Usługi pozycjonowania - samodzielnie czy z agencją SEO?

Czy pozycjonowaniem strony internetowej zająć się samodzielnie, czy lepiej zdać się na agencję SEO? Jeśli nie mamy specjalistycznej wiedzy z zakresu pozycjonowania, o wiele lepszą opcją będzie współpraca z agencją SEO. W procesie pozycjonowania stron niezbędne są umiejętności i doświadczenie – ich brak może doprowadzić do awarii strony, a nawet narazić nas na kary od Google.

Elastyczne umowy na pozycjonowanie

Pakiet na
Start

Zaczynasz swoją przygodę z biznesem on-line? Po pierwsze: strona.

W drodze
na szczyt

Masz już stronę, ale potrzebujesz klientów? Po pierwsze: pozycjonowanie.

Alpiniści
SEO

Masz doświadczenie w SEO, ale nie widzisz efektów? Po pierwsze: dobre praktyki.

Jak wygląda pozycjonowanie z 1stplace?

Audyt SEO

W pierwszej kolejności analizujemy stronę pod kątem wszystkich, ważnych w procesie pozycjonowania czynników.

Analiza konkurencji

Sprawdzamy, jakie działania z zakresu pozycjonowania wykonuje Twoja konkurencja i, z jakich form promocji w internecie korzysta.

Słowa kluczowe

Następnie należy wybrać słowa kluczowe oraz frazy, na które pozycjonowana będzie Twoja strona www.

Content marketing

Jak proces pozycjonowania, to oczywiście content. Unikalne, zawierające słowa i frazy kluczowe treści są ważne dla użytkowników i robotów Google.

Profil linków

Pozycjonowanie to także linkowanie wewnętrzne, które ułatwia nawigację na stronie oraz linkowanie zewnętrzne.

Wizytówka Google Moja Firma

Nasza agencja SEO zajmuje się także zakładaniem i optymalizacją wizytówki Google Moja Firma. Działania na mapach Google mają wiele zalet.

Monitoring działań

Przez cały czas monitorujemy i optymalizujemy nasze działania. Dzięki temu pozycja strony w Google jest coraz wyższa.

Kompleksowe usługi

Zajmujemy się nie tylko pozycjonowaniem, ale też kampaniami Google & Fb Ads. Taka reklama to sposób, by szybko dotrzeć do klienta.

Pytania i odpowiedzi

Optymalizacja witryny pod wyszukiwarki internetowe jest podstawowym działaniem, dzięki któremu można wdrożyć konkretne pozycjonowanie stron. Coraz więcej osób szuka różnorodnych towarów, usług, czy zwykłych informacji w wyszukiwarce Google. Zbyt niska pozycja w rankingu Google będzie generować straty finansowe, gdyż przewagę zyskuje wtedy konkurencja. Warto zdecydować się zatem na współpracę z nami! Marketing internetowy to nasza specjalność.

Decydując się na pozycjonowanie lokalne, bądź ogólnopolskie, musimy pamiętać, że SEO to proces długotrwały i musi minąć trochę czasu zanim nasza strona uzyska topowe pozycje w wyszukiwarce Google, a statystyki odwiedzin będą zadowalające. Pierwsze efekty pozycjonowania mogą być widoczne już po kilku dniach. Przede wszystkim naprawiamy najpierw błędy na stronie, poprawiamy nawigację, usuwamy zbędne informacje, grafiki. Jeśli chodzi o poprawę pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania, pierwsze efekty mogą być widoczne po tygodniu lub dopiero po miesiącu.

Główną przeszkodą jest przestarzała strona internetowa, która ma starszy, trudny do edycji szablon. Ponadto, bardzo częstą przeszkodą, przez którą nie można skutecznie wdrożyć odpowiednich czynności optymalizacyjnych, jest niechęć klienta do zaproponowanych zmian. Pozycjonowanie stron jest  czynnością, która wymaga czasu, niekiedy efekty prac widoczne są dopiero po kilku miesiącach, warto zatem uzbroić się w cierpliwość.

Nasza agencja SEO oferuje zarówno pozycjonowanie lokalne, jak i pozycjonowanie szerokie. Pozycjonowanie sklepów internetowych oraz stron www to nasz konik. Nawiązując z nami współpracę, przede wszystkim możesz liczyć na:

 • Przygotowanie spersonalizowanej oferty,
 • Profesjonalnie opracowaną strategię pozycjonowania,
 • Stałe wsparcie specjalistów SEO,
 • Regularny monitoring pozycjonowanych fraz kluczowych,
 • Zabezpieczenie witryny internetowej,
 • Monitoring prawidłowego działania serwisu,
 • Działania na mapach Google
 • Nieograniczoną możliwość dodawania kolejnych fraz kluczowych.

Zwiększanie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwarki Google to dopiero część naszej oferty. Proponujemy też inne działania, na przykład kampanie Google & Fb Ads czy tworzenie stron internetowych.

Ocena strony: 4.9/5 - (18 głosów)

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Wrocław

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Nasi klienci

Razem odnieśliśmy sukces