Pozycjonowanie Wrocław

Pozycjonowanie – usługa która intryguje każdego właściciela firmy, który dąży do jej maksymalnego rozwoju. Jest to nieustanny proces (o ile ma być w pełni skuteczny), który dostarcza całą gamę pozytywnych skutków dla danej firmy, wystarczy tu wymienić chociażby zwiększenie ruchu na stronie internetowej, większe zyski ze sprzedaży czy korzyści wizerunkowe.

Z pewnością marketing internetowy na dzień dzisiejszy oferuje nam cały szereg ciekawych rozwiązań reklamowych, jednakże pozycjonowanie od wielu lat jest ich zdecydowanym liderem. Sam fakt, że ponad 72% mieszkańców naszego kraju korzysta z internetu oraz wyszukiwarek internetowych jest absolutnie wystarczający, aby tak twierdzić. W Polsce wyszukiwarka Google wiedzie absolutny prym i jest zdecydowanie najlepszym miejscem do pozyskiwania nowych klientów.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Wrocław

Agencji SEO we Wrocławiu jest wiele, na którą więc warto się zdecydować? Podpowiadamy, że należy dobrze przemyśleć wybór firmy, która wykona dla nas usługę pozycjonowania. Na co zwrócić uwagę? Tutaj dużą rolę odgrywa doświadczenie zespołu. Kolejną kwestią jest oferta firmy, dobrze, gdy dana agencja SEO w swojej ofercie ma również prowadzenie kampanii Adwords, reklamę na Facebooku, Google Maps czy marketing szeptany.

Proces pozycjonowania

Warto uświadomić sobie, że działania SEO to długi, skomplikowany proces, wymagający specjalistycznej wiedzy, nieustannych analiz i ciągłej optymalizacji strony pod kątem bieżących i skomplikowanych algorytmów Google’a. Pierwszych efektów możemy spodziewać się po trzech miesiącach, wyraźnych i znaczących – po roku. Warto jednak poświęcić czas i pieniądze, aby znaleźć się w upragnionym TOP 10.

 

Bezpłatna wycena SEO

Co wykonujemy dla naszych klientów?

Sprawdź co możemy Ci zaoferować, oczywiście to tylko część naszych możliwości.

Analiza strony klienta

Dokładna analiza strony klienta dostarcza informacji na temat jakości treści i linków, a to jest niezbędne, by zaplanować optymalne działania SEO.

Wybór fraz kluczowych

Dobre frazy kluczowe to postawa, muszą one przekazywać informacje o naszej firmie oraz uzyskać wyższe pozycje niż frazy konkurencji.

Bezpłatna wycena

Pozycjonowanie-cena? Cena działań SEO zależy od wielu czynników, dlatego agencje SEO zazwyczaj sporządzają indywidualne wyceny.

Optymalizacja kodu strony

Prawidłowa optymalizacja kodu strony ułatwi robotom poruszanie się po niej, dzięki temu strona będzie szybciej wyszukiwana.

Dlaczego 1STplace.pl?

1stplace.pl od wielu lat obsługuje zarówno duże jak i małe oraz średnie podmioty gospodarcze. Zakres usług zawsze jest indywidualnie dostosowany do potrzeb klienta. Skuteczność naszych działań została docenione w Polsce jak i poza jej granicami. Zaufanie wśród naszych klientów budujemy również w pełni profesjonalnym podejściem do samych siebie, dzięki czemu właśnie znaleźli nas Państwo.

Jeśli prowadzą Państwo działalność na terenie Wrocławia (lub innej miejscowości) to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jak dużo będzie kosztowało pozycjonowanie? Cennik

Precyzyjny koszt usługi pozycjonowania można określić dopiero po zapoznaniu się ze wstępnymi informacjami dotyczącymi obszaru oraz zakresu działań danej firmy. Posłużmy się przykładem firmy funkcjonującej we Wrocławiu. Jeśli prowadzimy gabinet stomatologiczny z pewnością będą nas interesowały frazy takie jak na przykład: stomatolog Wrocław, dentysta Wrocław, gabinet stomatologiczny Wrocław, gabinet dentystyczny Wrocław itp. Jako że branża stomatologiczna w tak dużym mieście jak Wrocław jest bardzo konkurencyjna, musimy się liczyć z kosztami rozpoczynającymi się od ~800 zł/mc.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Wrocławiu

Słowo kluczoweCena / m-c
dentysta Wrocław90 zł
pranie dywanów Wrocław40 zł
krawiec Wrocław60 zł
dermatolog Wrocław90 zł
kominki Wrocław60 zł

Pozycjonowanie to skuteczna reklama Twojej firmy

Niezależnie od tego, w jakiej branży się specjalizujemy, pozycjonowanie firmy we Wrocławiu pomoże nam wypromować biznes. Dodamy, że potencjalni klienci skupiają się tylko na 10 pierwszych stronach pierwszej strony wyszukiwarki, warto więc się tam znaleźć.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 50-015, Wrocław

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Pytanie 1

W trakcie przygotowania…

Pytanie 2

W trakcie przygotowania…


Pytanie 3

W trakcie przygotowania…

Pytanie 4

W trakcie przygotowania…

Powiązane strony

Małopolskie

Kraków

Łódzkie

Łódź

Podkarpackie

Rzeszów