Pozycjonowanie stron internetowych (WWW) w mieście Szczecin

Pozycjonowanie w Szczecinie

Pozycjonowanie stron internetowych to na chwilę obecną prawdopodobnie najbardziej popularna jak i również pożądana forma reklamy w internecie. Każdego dnia miliony polaków korzystają z Internetu, gdzie poszukują zarówno produktów jak i usług z których mogliby skorzystać. Dzięki pozycjonowaniu możemy zdobyć niezbędną widoczność, dzięki której użytkownicy znajdą w Internecie właśnie nas i naszą firmę.

Czy pozycjonowanie jest skuteczną formą reklamy?

O skuteczności procesu pozycjonowania decyduje w głównej mierze strategia, która zostanie obrana przez agencję SEO, która nas obsługuje. Poprawnie oraz starannie prowadzony proces pozycjonowania zawsze jest skuteczny i przynosi spektakularne efekty w postaci zwiększenia wartościowego ruchu na stronie www, a co za tym idzie większą ilość klientów. Należy jednak pamiętać, że pozycjonowanie to proces i w żadnym wypadku nie należy go przerywać. Jeśli po uzyskaniu satysfakcjonujących nas pozycji w wyszukiwarce Google zrezygnowalibyśmy z dalszego pozycjonowania strony, to musimy się liczyć z tym, że konkurencja w najbliższym okresie czasu po prostu nas wyprzedzi, a nasze pozycje zaczną regularnie spadać.

Wyślij zapytanie

Administratorem danych osobowych jest 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, adres: ul. Karola Libelta 1a/14, 61-706 Poznań, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 702019, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę 1stplace.pl Sp. z o.o. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i może być niezbędne do przesłania odpowiedzi na zapytanie i przygotowania oferty.
Polityka prywatności 1stplace.pl sp. z o.o. sp. k.

Jaki jest miesięczny koszt pozycjonowania?

Ceny pozycjonowania mogą być bardzo różne, aby precyzyjnie je określić należy wziąć pod uwagę wiele czynników, zaczynając od konkurencyjności branży oraz regionu na który mają być prowadzone działania po ilość zdobywanych linków i słów kluczowych. Przyjmijmy za przykład prowadzenie kancelarii adwokackiej w mieście Szczecin.

Jest to bardzo konkurencyjna branża w jednym z największych miast Polski (Szczecin to siódme pod względem populacji miasto w Polsce). Cena pozycjonowania takiej kancelarii w Szczecinie z pewnością będzie wyższa niż na przykład w mniejszych miejscowościach takich jak chociażby Koszalin czy Słupsk, natomiast niższa niż w Warszawie co spowodowane jest poziomem konkurencji w danych miastach.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Szczecinie

Słowo kluczowe Cena / m-c
dentysta Szczecin 90 zł
pranie dywanów Szczecin 40 zł
krawiec Szczecin 60 zł
dermatolog Szczecin 90 zł
kominki Szczecin 60 zł

Dlaczego 1stplace.pl?

1stplace.pl to firma z dużymi tradycjami wykonująca projekty dla największych polskich oraz zagranicznych marek, lecz również opiekująca się małymi oraz średnimi podmiotami gospodarczymi. Poniżej mogą Państwo zobaczyć próbkę naszych możliwości, jeśli chodzi o osiąganie wysokich pozycji:

Pozycjonowanie Poznań – 1
Pozycjonowanie Warszawa – 2
Pozycjonowanie lokalne Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepu internetowego Poznań – 1
Pozycjonowanie sklepów internetowych Poznań – 2
Agencja SEO Warszawa – 4

Jeśli prowadzą Państwo działalność na terenie Szczecina (lub innej miejscowości) to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam

Mapa Szczecina