Pozycjonowanie Szczecin

Pozycjonowanie stron internetowych www to na chwilę obecną prawdopodobnie najbardziej popularna jak i również pożądana forma reklamy w internecie. Każdego dnia miliony polaków korzystają z Internetu, gdzie poszukują zarówno produktów jak i usług z których mogliby skorzystać. Dzięki pozycjonowaniu możemy zdobyć niezbędną widoczność, dzięki której użytkownicy znajdą w Internecie właśnie nas i naszą firmę.

Mają Państwo pytania?

kontakt@1stplace.pl

Biuro

tel. 733 831 633

Pozycjonowanie stron Szczecin

O skuteczności procesu pozycjonowania decyduje w głównej mierze strategia, która zostanie obrana przez agencję SEO, która nas obsługuje. Poprawnie oraz starannie prowadzony proces pozycjonowania zawsze jest skuteczny i przynosi spektakularne efekty w postaci zwiększenia wartościowego ruchu na stronie www, a co za tym idzie większą ilość klientów.

Proces pozycjonowania

Należy jednak pamiętać, że pozycjonowanie to proces i w żadnym wypadku nie należy go przerywać. Jeśli po uzyskaniu satysfakcjonujących nas pozycji w wyszukiwarce Google zrezygnowalibyśmy z dalszego pozycjonowania strony, to musimy się liczyć z tym, że konkurencja w najbliższym okresie czasu po prostu nas wyprzedzi, a nasze pozycje zaczną regularnie spadać.

 

Bezpłatna wycena SEO

Co wykonujemy dla naszych klientów?

Dokładnie analizujemy cele i potrzeby klienta oraz jego szczecińskiego biznesu, szukamy optymalnych rozwiązań, przygotowujemy strategię i realizujemy ją z pełnym zaangażowaniem. Pozycjonujemy strony i sklepy internetowe firm i przedsiębiorstw o różnej wielkości i o różnym profilu działania. Jak pracujemy?

Audyt SEO

To analiza strony pod kątem robotów Google’a. Podczas audytu sprawdzane są jakość treści, profil linków, kod oraz struktura strony internetowej.

Dobór słów kluczowych

Odpowiednie rozplanowanie i zagęszczenie słów kluczowych to istotny czynnik wpływający na pozycję strony w organicznych wynikach wyszukiwania.

Darmowa wycena

Na koszt pozycjonowania wpływa kilka czynników, np. historia domeny i specyfika branży. W naszej agencji SEO sporządzamy bezpłatną, indywidualną wycenę.

Google Moja Firma

Google Moja Firma to sposób, by dotrzeć do potencjalnych klientów. W wizytówce umieścić można informacje na temat usług, produktów czy godzin pracy.

Dlaczego 1STplace.pl?

1stplace.pl to firma z dużymi tradycjami wykonująca projekty dla największych polskich oraz zagranicznych marek, lecz również opiekująca się małymi oraz średnimi podmiotami gospodarczymi.

Jeśli prowadzą Państwo działalność na terenie Szczecina (lub innej miejscowości) to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Ile kosztuje pozycjonowanie www?

Ceny pozycjonowania mogą być bardzo różne, aby precyzyjnie je określić należy wziąć pod uwagę wiele czynników, zaczynając od konkurencyjności branży oraz regionu na który mają być prowadzone działania po ilość zdobywanych linków i słów kluczowych. Przyjmijmy za przykład prowadzenie kancelarii adwokackiej w mieście Szczecin. Jest to bardzo konkurencyjna branża w jednym z największych miast Polski (Szczecin to siódme pod względem populacji miasto w Polsce).

Cena pozycjonowania takiej kancelarii w Szczecinie z pewnością będzie wyższa niż na przykład w mniejszych miejscowościach takich jak chociażby Koszalin czy Słupsk, natomiast niższa niż w Warszawie co spowodowane jest poziomem konkurencji w danych miastach.

Przykładowy cennik pozycjonowania w Szczecinie

Słowo kluczoweCena / m-c
dentysta Szczecin90 zł
pranie dywanów Szczecin40 zł
krawiec Szczecin60 zł
dermatolog Szczecin90 zł
kominki Szczecin60 zł

Pozycjonowanie to skuteczna reklama Twojej firmy

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych to wieloetapowy proces, który choć  wymaga czasu, zaangażowania oraz specjalistycznej, nieustanne aktualizowanej wiedzy, przynosi znakomite efekty. Prawidłowo zaplanowane i dobrze zrealizowane działania SEO to droga do zdobycia i utrzymania pozycji w TOP 10.

Zalety inwestycji w pozycjonowanie

  1. Wzrost sprzedaży – Dobra widoczność w wyszukiwarce Google to klucz do zwiększenia wartościowego ruchu na stronie, a co za tym idzie, większej sprzedaży.
  2. Nowy klient – Nowoczesna, responsywna i widoczna w internecie strona internetowa pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów.
  3. Pokonanie konkurencji – Wyścig, w którym wygraną jest miejsce w TOP 10 trwa! Skuteczne pozycjonowanie sprawi, że wyprzedzisz konkurencję i zyskasz nad nią przewagę.
  4. Atrakcyjna cena – Inwestycja w działania SEO szybko się zwróci ‒ Twój biznes w Szczecinie zyska większy autorytet w sieci, a Twoje zyski wzrosną.

Zaufali nam

Poznaj naszych stałych klientów

Kod pocztowy: 70-015, Szczecin

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

tel. +48 733 831 633

Pytania i odpowiedzi

Co warto wiedzieć na początku współpracy z naszą firmą


Pytanie 1

W trakcie przygotowania…

Pytanie 2

W trakcie przygotowania…


Pytanie 3

W trakcie przygotowania…

Pytanie 4

W trakcie przygotowania…

Powiązane strony

Wielkopolskie

Konin
Kalisz

Pomorskie

Gdańsk

Śląskie

Katowice