Sklepy internetowe Kraków
pozycjonowanie

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych Kraków

Własny sklep internetowy to doskonały sposób na biznes. Trzeba jednak mieć na uwadze jedną rzecz – sklep e-commerce musi wyróżniać się designem, być nowoczesny i funkcjonalny, a ponadto, widoczny w sieci (pozycjonowanie to w dzisiejszych czasach konieczność). Tylko wtedy zyskamy zainteresowanie klientów i odnotujemy wzrost sprzedaży.

Właśnie taki sklep zbudujemy dla Ciebie w 1stplace. Projektowanie sklepów internetowych oraz stron www to nasz konik. Na koncie mamy zarówno niewielkie, jak i bardzo rozbudowane sklepy internetowe, dla branż o różnej specyfice działania.

Współpracujemy zarówno z klientami z Krakowa oraz z województwa małopolskiego, jak i z całej Polski.
Poznaj naszą ofertę i zacznij zarabiać w sieci!

System CMS

Od lat tworzymy responsywne sklepy www z systemem CMS. Sklepy internetowe oparte o system cms są intuicyjne w obsłudze ‒ właściciel może bez problemu dodawać nowe produkty, publikować treści, umieszczać grafiki. Może każdego dnia rozwijać swój sklep.

Do dyspozycji mamy też wiele zarówno bezpłatnych, jak i płatnych wtyczek, które są bardzo pomocne podczas pozycjonowania, a także zwiększania funkcjonalności sklepu.

Funkcjonalności

Koncentrujemy się na tym, by nasze sklepy internetowe były nowoczesne i intuicyjne w obsłudze, dbamy także o web design. W jakie funkcjonalności możemy wyposażyć Twój sklep internetowy?

 • integracja z porównywarkami cen
 • podpięcie Social Mediów, na przykład profilu na Facebooku
 • integracja z Allegro
 • newsletter
 • informacja o plikach cookies
 • regulamin sklepu,
 • polityka prywatności
 • możliwość zakupów z rejestracją i bez rejestracji
 • formularz kontaktowy
 • galeria
 • i inne, które zaspokoją potrzeby klienta.
Pozycjonowanie stron w Krakowie
Zostaw kontakt, oddzwonimy

Etapy tworzenia sklepu internetowego

Jak przebiega proces projektowania i tworzenia sklepów internetowych w naszej firmie? Poniżej kilka informacji na ten temat.

Sklep internetowy - rozmowa i brief

Krok numer jeden to rozmowa i przygotowanie briefu. Przeprowadzenie analizy potrzeb i celów biznesowych klienta jest dla nas bardzo ważne. Dostarcza nam wielu informacji na temat oczekiwań danej osoby oraz specyfiki branży, w której działa. Umożliwia to zaplanowanie działań związanych z budową sklepu e-commerce, przygotowanie specyfikacji technicznej i funkcjonalnej.

Makiety sklepów www

Makietowanie, czyli prototypowanie, pokazuje, jak sklep będzie wyglądał i, w jaki sposób będzie działał. Na tym etapie planowane jest rozmieszczenie różnych elementów, sposobu interakcji użytkownika, drogi, jaką będzie poruszał się po sklepie. Makietę określić możemy jako strukturę sklepów internetowych, podstawę do stworzenia projektu graficznego.

Makieta powinna być tak zaprojektowana, aby sklep dobrze wyświetlał się nie tylko na ekranie komputera, ale również na urządzeniach mobilnych, na przykład smartfonach. Technologia RWD jest koniecznością.

Projekt graficzny

Na podstawie makiety przygotowywany jest projekt graficzny. Projektujemy layout strony głównej oraz pozostałych podstron serwisu, elementy identyfikacji wizualnej, dobieramy kolorystykę, fonty.

Wszystkie działania wykonujemy z uwzględnieniem zasad UX, czyli User Experience oraz UI, czyli User Interface. Dbamy o to, by w jak najlepszy sposób wyeksponować sprzedawane produkty, a także o to, by zakupy online przebiegały sprawnie i bez najmniejszych problemów.

Kodowanie

Przechodzimy do kodowania. Na tym etapie wykonywane są takie prace, jak programowanie i wdrożenie silnika oraz zaplecza sklepu www, optymalizacja kodu źródłowego. Przygotowywane są formularze, bazy danych, moduły zewnętrzne i wewnętrzne, na przykład takie, jak listing produktów, wyszukiwarka wewnętrzna, koszyk, integracja z systemem magazynowym. W zależności od potrzeb klienta, wdrażamy moduł zakupów hurtowych, moduł rabatów itd.

W przypadku sklepów internetowych konieczna jest także integracja z systemami płatności, na przykład PayU, oraz z firmami kurierskimi, między innymi DHL, UPS, DPD.

Wdrażanie treści

Sklep internetowy (tak samo, jak strony www), nie może obejść się bez treści. Ważne są treści na stronie głównej, w zakładce o nas, informacje na temat konkretnego produktu. Teksty powinny więc być ciekawe oraz zoptymalizowane pod kątem słów i fraz kluczowych.

Unikalny, wartościowy content stanowi ważny czynnik rankingowy, ma więc wpływ na pozycję sklepu w wyszukiwarce Google. Co więcej, ciekawe opisy i przydatne informacje z pewnością zostaną docenione przez użytkowników, czyli Twoich potencjalnych klientów.

Testy sklepu internetowego

Gdy już wszystkie prace są zakończone, przechodzimy do testowania sklepu internetowego. Sprawdzamy, czy wdrożone przez nas rozwiązania działają, jak należy, weryfikujemy prędkość ładowania sklepu, poprawność wprowadzonych przez nas danych. Wprowadzamy ostateczne poprawki i przechodzimy do kolejnego etapu.

Uruchomienie sklepu

Ostateczny etap to oczywiście uruchomienie sklepu. Od tego momentu sklepy www dostępne są już dla wszystkich klientów. To dobry moment, żeby rozpocząć prace nad promocją sklepu w internecie. Dobra widoczność w sieci to w dzisiejszych czasach podstawa.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy także wsparcie techniczne – zarówno, jeśli chodzi o sklepy, jak i o strony www. W razie jakichkolwiek problemów, zespół naszych specjalistów służy pomocą. Zajmujemy się także pozycjonowaniem, weryfikujemy skuteczność sklepu.

Sklepy internetowe z 1stplace

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wszystkie działania wykonujemy z pełnym zaangażowaniem.

Wiemy, że dla wielu naszych klientów proces tworzenia stron www, identyfikacja wizualna, działanie stron i sklepów internetowych jest czarną magią. Właśnie dlatego dokładnie tłumaczymy każdy z etapów realizacji, odpowiadamy na pytania i jesteśmy w stałym kontakcie.

Ofertę i zakres prac dostosowujemy do potrzeb klienta, zawsze też sporządzamy indywidualną wycenę. Wieloletnie doświadczenie i liczne projekty sprawiają, że wiemy, jakie rozwiązania dobrze się sprawdzają, jakie funkcjonalności zdają egzamin i przyczyniają się do wzrostu sprzedaży.

Sklep www a SEO - pozycjonowanie Kraków

Jako agencja SEO, oferujemy nie tylko projektowanie sklepów internetowych, ale również projektowanie i tworzenie stron www. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że budowa strony internetowej bądź e-sklepu to połowa sukcesu. Trzeba jeszcze dać znaleźć się swoim klientom, zadbać o to, by nie mieli problemów ze znalezieniem naszej oferty. Działania SEO są więc koniecznością.

Nasze usługi to także pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych w bezpłatnych, czyli organicznych, wynikach wyszukiwania.

Oferujemy pozycjonowanie lokalne,( na przykład w Krakowie), na terenie całego kraju, a także na rynki zagraniczne. Ponadto, prowadzimy działania w mediach społecznościowych, optymalizujemy kampanie Google & Facebook Ads.

Chcesz prowadzić własny sklep internetowy? Prowadzisz już sklep stacjonarny w Krakowie i chcesz rozszerzyć działalność? A może zależy Ci na tym, aby Twoja strona www znalazła się wyżej w wynikach wyszukiwania? Służymy pomocą!

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Kraków

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Stoimy za sukcesami

body chief logo
hertz systems logo
studio figura logo
up fit logo
absolu clinic logo
bear lock logo
roedl partner logo
elfi logo
spektrum logo
apteka wawa logo
[ssa_booking]
Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza