Sklepy internetowe Warszawa
Pozycjonowanie-stron-gdynia

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych Warszawa

Rozwój branży e-commerce zaskakuje. W dzisiejszych czasach praktycznie każdy (częściej lub rzadziej), robi zakupy za pośrednictwem internetu. Wraz z rosnącą popularnością zakupów online, wzrasta oczywiście liczba sklepów internetowych.
Pamiętajmy jednak, że sklep sklepowi nierówny, i zadbajmy o to, by nasz wyróżniał się designem, działał bez zarzutów, a zakupy w nim były prawdziwą przyjemnością.
Projektowanie sklepów internetowych to nasz konik. Projektujemy sklepy o różnej wielkości, dla branż o różnej specyfice. Zapraszamy do współpracy zarówno firmy z Warszawy, jak i z województwa mazowieckiego oraz z całej Polski.

Tworzenie nowoczesnych sklepów internetowych Warszawa

W 1stplace zajmujemy się tworzeniem sklepów internetowych, a także stron www. Co możemy Ci zaoferować? Oczywiście zbudowanie nowoczesnej, funkcjonalnej witryny dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb.

Działamy kompleksowo – począwszy od projektu, poprzez uruchomienie sklepu, jego optymalizację pod kątem SEO i inne formy promocji w internecie.

Doskonale rozumiemy, że dla wielu naszych klientów zagadnienia związane ze sklepem internetowym są czarną magią, dlatego zapewniamy pełne wsparcie. Wyjaśniamy wątpliwe kwestie, omawiamy każdy etap projektowania i budowy sklepu, odpowiadamy na pytania.

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy z Warszawy i okolic, jak i z innych części Polski.

Dedykowany sklep internetowy z 1stplace

Zanim przystąpimy do budowy sklepu internetowego, przygotujemy bezpłatną wycenę oraz ustalimy termin realizacji.

Warto podkreślić jeszcze jedną rzecz. Tworząc sklepy internetowe, wchodzimy w buty klienta. Chcemy, żeby był zadowolony z efektów naszej pracy i, aby w jego sklepie nie brakowało nowych klientów. Na bieżąco informujemy o postępie prac.

Pozycjonowanie stron w Warszawie
Zostaw kontakt, oddzwonimy

Jak przebiega tworzenie sklepu internetowego?

Proces tworzenia sklepu internetowego składa się z kilku etapów. W zależności od konkretnej agencji, wszystko przebiegać może w inny sposób. Jak ów proces wygląda w 1stplace? Poniżej omawiamy poszczególne działania.

Poznanie oczekiwań klienta i specyfiki jego branży

Tworzenie sklepów internetowych rozpoczynamy od rozmowy. (Rozmowa może odbyć się w naszym biurze, online lub telefonicznie). Chcemy poznać Twoje cele biznesowe, specyfikę Twojej branży, dowiedzieć się, jakiego efektu końcowego oczekujesz.

Makietowanie sklepu internetowego

Po ustaleniu szczegółów nasz specjalista rozpoczyna pracę.

Etap numer jeden to makietowanie sklepu internetowego. Makietowanie, inaczej prototypownie, ma na celu zaplanowanie struktury sklepu internetowego, pokazanie, w jaki sposób użytkownik będzie poruszał się po witrynie, jak będzie wyglądała interakcja.
Makieta umożliwia rozplanowanie rozmieszczenia poszczególnych elementów i mechanizmów, na jej podstawie przygotowywany jest projekt graficzny.

Ważny jest tutaj responsive web design. Na czym polega RWD? Na stworzeniu makiety sklepu, dzięki której witryna będzie poprawnie wyświetlać się nie tylko na komputerze, ale też na innych urządzeniach.

Projekt sklepu internetowego

Po zaprezentowaniu makiety możemy przejść do wykonania projektu graficznego. To etap, w którym projekt nabiera barw. Projektujemy layouty, które będą zamieszczone na stronie głównej, jak i innych podstronach sklepu, dobieramy kolory, fonty, tworzymy logo, dbamy o to, by sklep zrobił ogromne wrażenie na Twoich klientach.

Nasi specjaliści zawsze na uwadze mają User Experience (UX) i User Interface (UI), bez których nie może powstać żaden profesjonalny sklep internetowy.

Kodowanie sklepów internetowych

Programowanie, wdrożenie silnika i zaplecza, optymalizacja kodu, wdrożenie modułów zewnętrznych i wewnętrznych (na przykład listing produktów, zamówienia, wyszukiwarka, koszyk, integracja z systemem magazynowym i inne), to kolejne kroki przy tworzeniu sklepów internetowych.

Zespół 1stplace zadba także o utworzenie baz danych, dodanie grafik, animacji i obrazów oraz oczywiście, o integracje z systemami płatności i z firmami kurierskimi.

Wdrażanie treści

Gdy już powyższe kwestie są zakończone, można przejść do wdrażania treści. Wartościowe, unikalne teksty stanowią ważny czynnik rankingowy Google. Są także istotne dla użytkowników.

Jako agencja interaktywna możemy zająć się przygotowaniem contentu do Twojego sklepu www. Możesz także dostarczyć nam przygotowane przez Ciebie treści, a my je tylko wdrożymy.

Testowanie sklepu internetowego

W końcu przychodzi czas na testowanie, sprawdzanie, czy wszystko działa, jak należy. Przeprowadzamy weryfikację danych, prędkości ładowania, sprawdzamy działanie zaprojektowanych funkcjonalności. Jeśli jest taka konieczność, wprowadzamy poprawki.

Uruchomienie sklepu internetowego

Gdy mamy stuprocentową pewność, że zbudowane przez nas sklepy internetowe działają, jak należy, uruchamiamy witrynę. Od tego momentu klienci mogą już robić zakupy w Twoim sklepie www.

Profesjonalne sklepy internetowe - co warto wiedzieć?

  • Responsywne witryny to dziś konieczność – Twój sklep internetowy (tak samo, jak strona www), powinien wyświetlać się na każdym urządzeniu, nie tylko na komputerze. Wiele osób robi zakupy w sklepie internetowym, za pomocą smartfona bądź tabletu.

 

  • Intuicyjny system CMS sprawia, że właściciel sklepu ma możliwość dodawania treści, grafik, może wprowadzać nowe produkty. Nie musi mieć przy tym specjalistycznej wiedzy.

 

  • Sklep powinien być tak zaprojektowany, aby zakupy online nie stwarzały klientom najmniejszych problemów. Nawet z pozoru niewielkie utrudnienie, może zniechęcić zainteresowanego do zakupów.

 

  • Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wewnętrzna wyszukiwarka, dzięki niej klient nie będzie miał problemów ze znalezieniem wybranych produktów.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Stworzenie sklepu internetowego to dopiero połowa sukcesu. Sklep powinien być zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google – zajmować jak najwyższe pozycje w bezpłatnych, czyli organicznych wynikach wyszukiwarki Google.

Działania z zakresu pozycjonowania warto uzupełnić także o kampanie Google Ads, dzięki temu szybko dotrzemy do naszej grupy docelowej, zwiększymy rozpoznawalność firmy i pomnożymy współczynnik konwersji.

Myślisz o prowadzeniu własnego sklepu internetowego? Chcesz, aby Twój sklep e-commerce wyposażony był w nowe funkcjonalności, by jego web design zrobił wrażenie na odwiedzających, a proces zakupowy przebiegał płynnie? Służymy pomocą!

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Warszawa

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Stoimy za sukcesami

body chief logo
hertz systems logo
studio figura logo
up fit logo
absolu clinic logo
bear lock logo
roedl partner logo
elfi logo
spektrum logo
apteka wawa logo
[ssa_booking]
Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza