Strony internetowe Łódź
Kamila Ziemba

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Łódź

Profesjonalna strona internetowa będzie wizytówką Twojej firmy, a to z pewnością pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji i pomnożyć współczynnik konwersji. Warto więc, byś jak najszybciej zadbał o responsywną, funkcjonalną stronę www.
W 1stplace od lat przygotowujemy projekty stron www dla firm o różnej wielkości i specyfice działania. Działamy kompleksowo, współpracujemy z klientami z Łodzi, jaki i z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!

Projektowanie stron internetowych Łódź

Projektowanie i tworzenie stron internetowych to złożony proces. W końcu nowoczesna strona internetowa powinna być funkcjonalna, estetyczna, zoptymalizowana pod kątem SEO – wszystko to wymaga wiedzy i czasu. Bez obaw! Nasi specjaliści zadbają o każdy szczegół.

Jak przebiega proces tworzenia stron internetowych w naszej agencji? Poniżej najistotniejsze informacje. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Omówienie celów biznesowych

Aby przygotować stronę internetową, która spełni Twoje oczekiwania, w pierwszej kolejności musimy poznać Twoje cele biznesowe oraz specyfikę prowadzonego przez Ciebie biznesu. Poznanie potrzeb klienta to dla nas pierwszy krok w stronę realizacji projektu.

Makieta

Makietowanie to nic innego, jak rozplanowanie struktury strony, rozmieszczenia każdego z elementów, drogi, którą poruszał się będzie użytkownik, czyli Twój potencjalny klient.
Struktura strony musi być tak przygotowana, aby użytkownik nie miał najmniejszych problemów z odnalezieniem informacji. Strona powinna być zaprojektowana zgodnie z zasadami UX i UI.

Przygotowanie projektu graficznego

Na podstawie makiety sporządzany jest projekt graficzny. W tym momencie strona internetowa nabiera barw – dobierane są kolory, fonty, projektowane są również elementy identyfikacji wizualnej, na przykład logo. Powstaje szata graficzna i layouty.

Programowanie, wdrażanie

Po zatwierdzeniu projektu strony internetowej możemy już przejść do kolejnego etapu, czyli do wdrażania i kodowania. Publikujemy treści, wdrażamy elementy graficzne i różnego typu funkcjonalności.
Nasi programiści optymalizują kod strony, a na koniec podwieszają stronę internetową pod daną domenę.

Testowanie, uruchomienie

Strona www przechodzi etap testów. Sprawdzamy, czy wdrożone mechanizmy działają poprawnie, optymalizujemy prędkość ładowania strony, poprawiamy ewentualne błędy.


Jeśli wszystko działa poprawnie, stworzenie strony internetowej możemy uznać za zakończone. Przechodzimy do jej uruchomienia. Od tej pory strona www jest już dostępna dla Twoich klientów.

Pozycjonowanie stron w Łodzi
Zostaw kontakt, oddzwonimy

Responsywna strona internetowa - dlaczego jest ważna?

Responsywne strony internetowe w technologii RWD to w dzisiejszych czasach konieczność. Strony www, jak i sklepy internetowe, które niepoprawnie wyświetlają się na urządzeniach mobilnych, na przykład na smartfonie, to utrata wielu klientów i mniejsza widoczność w internecie.


Większość użytkowników szuka różnego typu stron www, usług, produktów, informacji za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Jakiekolwiek problemy z wyświetleniem strony kończą się błyskawicznym zamknięciem strony i przeklikaniem do konkurencji.

Nowoczesne strony internetowe Łódź - cennik

Jaki jest koszt stron internetowych w Łodzi, jaki w innych miastach w województwie łódzkim, a jaki w jeszcze innych częściach Polski?

Koszt zaprojektowania i stworzenia strony www uzależniony jest od kilku czynników, są to:

  • wybór technologii (HTML5 + CSS3, skrypty PHP lub system zarządzania treścią CMS Joomla bądź CMS WordPress),
  • liczba zakładek do przygotowania i zakodowania,
  • rodzaj funkcjonalności (na przykład katalogi produktów, newsletter, integracja z mediami społecznościowymi, porównywarkami cen),
  • liczba grafik, przygotowanie unikalnych treści.


W naszej agencji, przed rozpoczęciem współpracy, sporządzamy bezpłatną, indywidualną wycenę.

Strony internetowe Łódź - dlaczego Agencja SEO 1stplace.pl?

Agencja SEO 1stplace.pl posiada ponad 10-letnie doświadczenie w tworzeniu oraz projektowaniu strony internetowych. Dlaczego zlecić projekt strony agencji 1stplace.pl?
 
  • Wykonanie strony internetowej od A do Z – działamy kompleksowo, wszystkie działania wykonujemy z najwyższą starannością, pomagamy naszym Klientom w wyborze domeny i hostingu, przygotowujemy treści i grafiki. Możemy zadbać także o pozycjonowanie strony i inne formy e-marketingu.
  • Strony dostosowane do potrzeb – tworzymy strony internetowe dopasowane do potrzeb klienta. Proponujemy proste strony wizytówkowe, strony klikuzakładkowe, jak i rozbudowane portale internetowe. Budujemy także sklepy internetowe.
  • Wsparcie techniczne – pomagamy naszym klientom na każdym etapie. Wspólnie szukamy optymalnych rozwiązań, nasi specjaliści służą wsparciem technicznym.
  • Obsługa po stworzeniu strony. Świadczymy usługi z zakresu marketingu internetowego.

Pozycjonowanie stron Łódź

Gdy już strona będzie uruchomiona, warto, abyśmy zadbali o jej widoczność w wyszukiwarce Google. Pozycjonowanie stron Łódź oraz sklepów internetowych, to ważna część naszych usług.
Nasz zespół zajmie się optymalizacją strony, zadbamy o wdrożenie certyfikatu SSL, profil linków, optymalizację adresów URL i każdą, inną kwestię. Wysoka pozycja w wyszukiwarce Google to sposób, by dotrzeć z ofertą do nowych klientów.
Oferujemy pozycjonowanie lokalne, na przykład biznesów działających wyłącznie w Łodzi, jak i ogólnopolskie czy na rynki zagraniczne.

Projektowanie stron www - FAQ

Każdy projekt, niezależnie od wielkości firmy i budżetu przeznaczonego na budowę strony, powinien być spójny, stworzony z zachowaniem zasad UX. Na stronie powinny znajdować się unikalne treści i estetyczne grafiki. Warto też zadbać o kwestie związane z bezpieczeństwem stron internetowych. Tutaj dużą rolę odgrywa certyfikat SSL.

Wszystko to sprawi, że wyróżnisz się na tle konkurencji, a zainteresowanie Twoją stroną www będzie coraz większe.

Zarówno w przypadku strony www, jak i sklepu internetowego, warto pomyśleć o pozycjonowaniu. Wysoka pozycja strony w wyszukiwarce internetowej to wzrost współczynnika konwersji, większa rozpoznawalność, wizerunek eksperta w branży.


W przypadku pozycjonowania lokalnego dobrym rozwiązaniem będzie landing page na konkretne miasto, na przykład Łódź. Dzięki temu dotrzesz do klientów i partnerów biznesowych, z obszaru, na którym działasz.

Jak będą przebiegać prace nad Twoją stroną internetową? Krok pierwszy to rozmowa na temat oczekiwań. Następnie przechodzimy do makietowania i przygotowania projektu graficznego. Kolejne etapy to kodowanie i testy, aż w końcu uruchomienie strony internetowej.

Większość osób decyduje się na stronę www opartą o system zarządzania treścią CMS WordPress. System CMS WordPress jest intuicyjny w obsłudze – poradzi z nią sobie nawet osoba bez wiedzy z zakresu programowania.

Szukasz agencji, która zajmie się przygotowaniem nowej strony dla Twojej firmy? A może specjalistów od sklepów internetowych? W 1stplace służy pomocą!

Ocena strony: 5/5 - (7 głosów)

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Łódź

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Stoimy za sukcesami

body chief logo
hertz systems logo
studio figura logo
up fit logo
absolu clinic logo
bear lock logo
roedl partner logo
elfi logo
spektrum logo
apteka wawa logo
Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza