Strony internetowe Wrocław

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Wrocław

Nowoczesna strona internetowa to w dzisiejszych czasach podstawa. Biznesy, których nie ma w internecie, praktycznie nie istnieją. To właśnie w sieci użytkownicy szukają różnego rodzaju usług i informacji.
Strona jest więc wizytówką firmy i może zachęcić użytkownika do skorzystania z naszych usług. Ważne więc, by była dopracowana w każdym szczególe.


W 1stplace projektujemy strony internetowe dla małych, średnich i dużych firm, o różnej specyfice działania. Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwala na dobór rozwiązań, które działają, skutkują wartościowym ruchem i wysokim współczynnikiem konwersji.
Zapraszamy do współpracy klientów z Wrocławia, jak i z całej Polski.

Strony internetowe Wrocław

Tworzenie i projektowanie stron www to nasz konik. Jakie strony internetowe budujemy?

Strony wizytówkowe – wizytówkowa strona www to doskonałe rozwiązanie dla niewielkich firm, które nie mają rozbudowanej oferty. Najczęściej na tego typu stronach znajdują się zakładki: O nas, Oferta, Kontakt.

Strony z kilkoma zakładkami – to strony internetowe dla średnich i dużych firm, urzędów, instytucji państwowych. Na takich stronach, oprócz trzech podstawowych zakładek, znajdują się także kategorie produktowe, blog, referencje, galeria i inne.

Portale internetowe – zajmujemy się także budową portali internetowych. Portale to opcja dla dużych, prężnie działających przedsiębiorstw o szerokim zakresie usług.
Profesjonalne strony internetowe to dopiero część naszej oferty. Zajmujemy się budową sklepów internetowych, stron typu landing page, aplikacji mobilnych i webowych.

Jak tworzymy strony www w 1stplace?

 • Przemyślana struktura – zarówno strony www, jak i sklepy internetowe, muszą mieć przemyślaną strukturę, tak, aby użytkownik mógł bez najmniejszego problemu znaleźć wszystkie, potrzebne informacje. Strona powinna być zaprojektowana zgodnie z UX i UI. Tylko wtedy zostanie doceniona przez roboty Google, jak i przez użytkowników.

 

 • Web design – web design, czyli szata graficzna strony internetowej, kolorystyka, layout na stronę główną i pozostałe podstrony, logo i inne elementy graficzne. Dbamy o to, by projekty stron internetowych były spójne i miłe dla oka. Zależy nam na tym, by design strony był dopasowany do specyfiki branży.

 

 • Wdrażanie treści i grafik – kolejny etap tworzenia stron internetowych to wdrażanie treści, grafik, funkcjonalności.

 

 • Optymalizacja pod kątem SEO – przy projektowaniu stron internetowych, koncentrujemy się na tym, by witryna była zoptymalizowana pod kątem seo.

 

 • Kodowanie – przystępujemy do kodowania strony. Wdrażamy system zarządzania treścią CMS, bazy danych, funkcje, moduły. Przeprowadzana jest także walidacja i optymalizacja kodu źródłowego.

 

 • Funkcjonalności – wdrażamy funkcjonalności, najczęściej są to integracja z mediami społecznościowymi, porównywarkami cen, newsletter, zgodności z wytycznymi RODO i WCAG 2.1, (strony internetowe zgodne z WCAG 2.1 to przede wszystkim strony urzędów, gmin, instytucji publicznych), formularz kontaktowy, różne wersje językowe.

 

 • Testy i uruchomienie strony – w końcu przychodzi czas na przeprowadzanie testów, sprawdzenie poprawności działania wdrożonych mechanizmów, wprowadzenie ostatecznych poprawek. Podwieszamy stronę internetową pod docelową domenę. Jeśli wszystko działa, jak należy, możemy uruchomić stronę internetową.
Pozycjonowanie stron we Wrocławiu
Zostaw kontakt, oddzwonimy

Responsywne strony internetowe - co to?

Strona www powinna bez problemów wyświetlać się nie tylko na ekranie komputera, ale także na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach. Responsive i Adaptive Web Design (RWD i AWD) są dziś koniecznością. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać co do tego, że użytkownicy szukają usług za pomocą urządzeń mobilnych – strony i sklepy internetowe, które nie wyświetlają się poprawnie, są od razu wyłączane. W 1stplace tworzymy wyłącznie responsywne i adaptywne strony www.

Tworzenie stron www z 1stplace

Zapewniamy:


Kompleksową obsługę – w naszej agencji SEO działamy kompleksowo – wspólnie z klientem ustalamy cele biznesowe, tworzymy projekt graficzny, unikalne treści. Dbamy też o takie kwestie, jak rejestracja domeny czy wybór hostingu. Koncentrujemy się na tym, by prace nad stroną internetową przebiegały sprawnie.
Indywidualne podejście – budowę strony internetowej rozpoczynamy od rozmowy, chcemy poznać oczekiwania i preferencje klienta. Uzgadniamy każdy szczegół, poznajemy specyfikę branży. Na tej podstawie przygotowujemy ofertę dostosowaną do potrzeb oraz bezpłatną wycenę. Jeśli wszystko jest uzgodnione, rozpoczynamy pracę nad stroną www.

Zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu!

Pozycjonowanie strony

Stworzenie strony internetowej to dopiero pierwszy krok do sukcesu. Nawet najlepsza strona internetowa nie przyniesie oczekiwanych zysków, jeśli nie zadbamy o jej widoczność w wyszukiwarce Google. Pamiętaj, że Twoich potencjalnych klientów interesują wyłącznie domeny z TOP 10 i zadbaj o pozycjonowanie witryny.
Pozycjonowanie to wieloetapowy proces, obejmujący działania w obrębie strony, na przykład optymalizację treści i grafik, adresów URL, meta danych, jak i poza stroną – linkowanie zewnętrzne. Regularne prace i monitoring działań to sposób, by zajmować coraz wyższe pozycje w rankingu Google.

Jak zwiększyć widoczność stron www - Wrocław

Jakie są inne sposoby zwiększania widoczności strony www? Wśród dostępnych rozwiązań wymienić możemy takie, jak:

 • Reklama Google ADS – dzięki takim kampaniom szybko dotrzemy do grupy docelowej, a co za tym idzie, zwiększymy współczynnik konwersji. Konwersję stanowić mogą: zwiększenie liczby połączeń telefonicznych, wartościowy ruch na stronie, zwiększenie sprzedaży.

 

 • Publikacja wpisów w mediach społecznościowych – działania w mediach społecznościowych to sposób na budowę relacji z klientami, zwiększenie rozpoznawalności firmy.

Projektowanie stron internetowych Wrocław - postaw na 1stplace

Jakie są inne sposoby zwiększania widoczności strony www? Wśród dostępnych rozwiązań wymienić możemy takie, jak:

 • Reklama Google ADS – dzięki takim kampaniom szybko dotrzemy do grupy docelowej, a co za tym idzie, zwiększymy współczynnik konwersji. Konwersję stanowić mogą: zwiększenie liczby połączeń telefonicznych, wartościowy ruch na stronie, zwiększenie sprzedaży.

 

 • Publikacja wpisów w mediach społecznościowych – działania w mediach społecznościowych to sposób na budowę relacji z klientami, zwiększenie rozpoznawalności firmy.

Projektowanie stron na miarę

Tworzenie strony internetowej rozpoczynamy od poznania Twoich oczekiwań. Kreujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb.

Strony www w pełni responsywne

Zadbamy, by Twoja strona internetowa poprawnie wyświetlała się na urządzeniach mobilnych ‒ tabletach i smartfonach.

Witryny zgodnie z zasadami SEO

Pamiętamy o optymalizacji pod kątem SEO. Dzięki temu strony www są przygotowane do działań z zakresu pozycjonowania.

CMS WordPress

Strony internetowe tworzymy w oparciu o intuicyjny system CMS WordPress. Zarządzanie i rozbudowa strony nie będą dla Ciebie problemem.

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Wrocław

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Stoimy za sukcesami

body chief logo
hertz systems logo
studio figura logo
up fit logo
absolu clinic logo
bear lock logo
roedl partner logo
elfi logo
spektrum logo
apteka wawa logo
[ssa_booking]
Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza