Strony internetowe Poznań
Pozycjonowanie-stron-gdynia

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Poznań

W dzisiejszych czasach nowoczesna, zoptymalizowana pod kątem SEO strona internetowa to podstawa. Użytkownicy szukają w sieci różnego rodzaju usług, informacji, produktów – i co ważne, odwiedzają tylko te strony, które zajmują miejsce w TOP10, szybko się ładują i są przyjazne dla odbiorcy. Warto mieć to na uwadze i jak najszybciej zająć się promocją biznesu w sieci. Służymy pomocą!

Agencja SEO 1stplace.pl zadba o to, by Twoja strona firmowa wciąż przyciągała nowych Klientów, a współczynnik konwersji wzrastał.

Zapraszamy do współpracy firmy z Poznania, z innych miejscowości na terenie województwa wielkopolskiego, jak i z całej Polski. Poniżej szczegółowe informacje na temat stron www od 1stplace.pl!

Strony internetowe Poznań

Tworzenie stron www to nasza specjalność. Oferujemy zarówno proste strony wizytówkowe, jaki i strony firmowe z kilkoma zakładkami oraz rozbudowane portale internetowe. To nie koniec naszej oferty, budujemy również sklepy internetowe, a także aplikacje mobilne i webowe.

Od lat tworzymy strony dla niewielkich firm, jak i dla prężnie działających przedsiębiorstw, z branż o różnej specyfice.

Podczas projektowania stron internetowych, portali internetowych czy sklepów www stawiamy na indywidualne podejście. Dokładnie analizujemy cele biznesowe klienta, jego preferencje odnośnie do estetyki strony, liczby zakładek i wszystkich innych kwestii.

Jakie strony internetowe budujemy?

Jakie strony internetowe projektujemy? Przede wszystkim dostosowane do specyfiki biznesu klienta. Inna strona www sprawdzi się w przypadku ekskluzywnego salonu SPA, inna w przypadku kancelarii prawnej, a jeszcze inna będzie odpowiednia dla agencji kreatywnej.

Strona www jest wizytówką firmy, powinna więc w 100% odzwierciedlać misję i filozofię biznesu oraz być dostosowana do grupy docelowej.

pozycjonowanie stron w poznaniu
Zostaw kontakt, oddzwonimy

Responsywne strony www

Wykonujemy projekty graficzne stron w oparciu o Responsive Web Design. Poprawne wyświetlanie strony www na różnych urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach), to podstawa. Dzięki temu użytkownicy mobilni, (których jest coraz więcej), będą mogli zapoznać się z Twoją ofertą w każdym miejscu, na każdym urządzeniu.


Responsywna wersja strony jest ważna także pod kątem pozycjonowania. Roboty Google w pierwszej kolejności indeksują właśnie wersję mobilną.

Projektowanie stron www

Web Design

Wygląd strony www jest niezmiernie ważny – może zachęcić potencjalnego klienta do konwersji lub przeciwne, sprawić, że szybko przeklika się do konkurencji. Właśnie dlatego projekt graficzny witryny musi być dokładnie przemyślany, spójny i zgodny z założeniami UX i UI.


Nowoczesne strony internetowe powinny wyróżniać się pod kątem estetyki, ale też być funkcjonalne, intuicyjne w obsłudze, przyjazne dla użytkownika. Bardzo ważne jest rozplanowanie struktury strony www, rozmieszczenie elementów graficznych, zaplanowanie sposobu interakcji użytkowników. Klienci nie powinni mieć żadnych problemów z odnalezieniem informacji na temat konkretnej usługi, formularza kontaktowego czy bloga.


Tak zaprojektowane strony internetowe gwarantują zadowolenie użytkowników, pomagają zbudować pozytywny wizerunek biznesu, są doceniane przez roboty Google.

Łatwa obsługa (CMS)

Nasi klienci mają możliwość wyboru technologii wykonania strony. W zależności od potrzeb i preferencji mogą to być HTML5 + CSS3, skrypty PHP lub system zarządzania treścią CMS Joomla bądź CMS WordPress.


Coraz większą popularnością cieszy się system CMS WordPress. To intuicyjne w obsłudze oprogramowanie – właściciel może bez problemów rozwijać stronę internetową, dodawać treści, grafiki informacje – nie musi mieć wiedzy z zakresu programowania.

Testy stron www i uruchomienie

Czuwamy także nad kwestiami technicznymi. Kodujemy stronę, wdrażamy moduły wewnętrzne i zewnętrzne, sprawdzamy prędkość ładowania i poprawność działania wdrożonych mechanizmów. Zapewniamy wsparcie w wyborze domeny i hostingu.


Jeśli wszystko działa poprawnie, a strona internetowa spełnia oczekiwania klienta, finalizujemy cały proces i uruchamiamy witrynę.

Funkcjonalności strony internetowej

Dobra strona internetowa to także taka, na której wdrożone zostały różnego typu funkcjonalności. Wśród wspomnianych funkcjonalności wymienić możemy takie, jak:

  • Integracja z mediami społecznościowymi – jednym kliknięciem potencjalny klient przeniesie się ze strony www na profil na Facebooku czy You tube.
  • Formularz kontaktowy – daje możliwość szybkiego kontaktu. Użytkownik może bez problemów przesłać zapytanie ofertowe z poziomu strony internetowej.
  • Newsletter – idealne rozwiązanie, jeśli chcemy na bieżąco informować klientów o zmianach w ofercie, promocjach, wydarzeniach itd. Klienci będą doskonale poinformowani, nawet jeśli akurat nie wejdą na naszą stronę www.
  • Interaktywna mapka dojazdu – z poziomu strony internetowej użytkownik może sprawdzić lokalizację naszej firmy.


A oprócz tego informacje o cookies, upload plików do pobrania, inne wersje językowe.

Profesjonalne strony internetowe - postaw na 1stplace.pl

Nie tylko tworzymy strony internetowe i dbamy o ich sprawne działanie, ale też zajmujemy się zwiększaniem widoczności w wyszukiwarce Google poprzez ich pozycjonowanie oraz kampanie Google Ads w Poznaniu. Widoczność w wynikach wyszukiwania to w dzisiejszych czasach priorytet. Firmy, które nie optymalizują strony pod kątem SEO, nie budują profilu linków, nie mają szans, by zyskać miejsce w TOP10. Jak wiadomo, użytkownicy, czyli Twoi potencjalny klienci, klikają wyłącznie w strony internetowe z pierwszej strony wyszukiwarki. Witryny na dalszych pozycjach wiele tracą.

Skuteczne strony internetowe FAQ

Stworzenie strony internetowej składa się z kilku etapów. Krok pierwszy to poznanie oczekiwań klienta i sporządzenie briefa. Następnie sporządzana jest makieta strony, na jej podstawie specjaliści wykonują projekt graficzny. Następne etapy to kodowanie, testowanie i – jeśli strona działa, jak należy, uruchomienie.
Zaraz po uruchomieniu, dobrze zadbać o widoczność witryny w internecie, w bezpłatnych wynikach wyszukiwania, czyli o pozycjonowanie. Oprócz pozycjonowania znaczenie mają także pozytywne opinie klientów, regularnie prowadzone działania w mediach społecznościowych, kampanie Google Ads.

Pozycjonowanie lokalne to zwiększanie widoczności stron www w wynikach organicznych na zapytania lokalne. Jest to doskonałe rozwiązanie dla firm działających na terenie konkretnego obszaru, na przykład w Poznaniu.

Strona to wizytówka firmy, właśnie dlatego jej budowa to odpowiedzialne zadanie. Należy zadbać o takie kwestie, jak struktura, dzięki której potencjalni klienci będą mogli bez problemów poruszać się w obrębie witryny, identyfikacja wizualna, funkcjonalności.
Nawet drobne niedociągnięcia na stronie www Twojego biznesu mogą poskutkować utratą klientów, zmniejszeniem wartościowego ruchu na stronie i mniejszymi zyskami.
Jeśli więc nie jesteśmy w 100% pewni swoich umiejętności, lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług agencji SEO. Porządne agencje stawiają na indywidualne podejście, dbają o design i poprawność działania strony.

Na co powinieneś zwrócić uwagę, podczas budowy strony www dla Twojej firmy? Nowoczesne strony internetowe to witryny przyjazne dla użytkownika, intuicyjne w obsłudze, z licznymi funkcjonalnościami. W dzisiejszych czasach znaczenie mają przede wszystkim responsywne strony internetowe – czyli takie, które dobrze wyświetlają się nie tylko na komputerze, ale też na urządzeniach mobilnych.

Ocena strony: 5/5 - (7 głosów)

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Poznań

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Stoimy za sukcesami

body chief logo
hertz systems logo
studio figura logo
up fit logo
absolu clinic logo
bear lock logo
roedl partner logo
elfi logo
spektrum logo
apteka wawa logo
[ssa_booking]
Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza