Strony internetowe Warszawa

Projektowanie i tworzenie stron internetowych Warszawa

Strona internetowa to wizytówka biznesu. Firmowa witryna powinna więc wyróżniać się designem, być intuicyjna w obsłudze, działać bez najmniejszych awarii. Warto też pamiętać o optymalizacji pod kątem SEO – dzięki temu uzyskamy widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania.
Wszystko to sprawi, że wyróżnimy się na tle konkurencji, pomnożymy współczynnik konwersji i zwiększymy zyski.
W 1stplace.pl zapewniamy specjalistyczną pomoc. Od lat tworzymy responsywne strony www, współpracujemy z firmami z Warszawy i okolic, jak również z całej Polski. W naszym portfolio znajdują się proste, wizytówkowe, jak i rozbudowane strony www, sklepy i portale internetowe.

Projektowanie stron internetowych Warszawa

Projektowanie stron www to wieloetapowy proces. W 1stplace dbamy o to, by działania przebiegały sprawnie, a efekt końcowy spełniał wszelkie oczekiwania. Nasi doświadczeni specjaliści analizują każdy szczegół, odpowiadają na ewentualne pytania, w każdej sytuacji szukają optymalnych rozwiązań.

Stawiamy na indywidualne podejście, obsługujemy klientów działających w różnych branżach, budujemy strony o różnej wielkości. Proponujemy zarówno proste strony wizytówkowe (idealne dla małych firm), strony kliku zakładkowe (dobre rozwiązanie dla firm średnich), jak i bardziej rozbudowane portale (propozycja dla dużych przedsiębiorstw).

Nowoczesne strony i sklepy internetowe Warszawa

Tworzymy responsywne strony internetowe w technologii RWD, czyli strony www, które dobrze wyświetlają się zarówno na ekranie komputera, jak również na smartfonie bądź tablecie. Śledzimy nowinki technologiczne, optymalizujemy strony pod kątem SEO, pamiętamy o UX.

Oprócz stron internetowych projektujemy i pozycjonujemy sklepy internetowe. Jeśli więc chcesz rozpocząć sprzedaż w internecie, służymy pomocą. Nasz zespół zadba o to, by Twój sklep e-commerce nie tylko wyróżniał się designem i funkcjonalnością, ale też był widoczny w rankingu Google.

Pozycjonowanie stron w Warszawie
Zostaw kontakt, oddzwonimy

Pozycjonowanie stron internetowych Warszawa

Budowa strony internetowej to dopiero pierwszy krok do sukcesu. Trzeba jeszcze zadbać o to, by strona była widoczna w wyszukiwarce Google. Witryny, które zajmują miejsce w TOP10 w wynikach wyszukiwania Google, odnotowują wysoki współczynnik konwersji, cieszą się większym zaufaniem.
Nasza agencja SEO specjalizuje się nie tylko w tworzeniu stron i sklepów internetowych, zajmujemy się także pozycjonowaniem.

Strony www Warszawa? Pozycjonowanie stron www? A może budowa sklepu internetowego? Realizujemy zlecenia w różnych budżetach, nie boimy się żadnych wyzwań. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji.

Nowoczesne strony internetowe

Jak, krok po kroku, przebiega proces tworzenia stron internetowych w naszej agencji? Wszystko wyjaśniamy poniżej.

Rozmowa i przygotowanie briefa

Bardzo ważne jest dla nas poznanie potrzeb klienta. Zanim zaczniemy przygotowywać stronę internetową, dokładnie wszystko omawiamy, zapoznajemy się ze specyfiką danej branży, wyznaczamy cele biznesowe.


Zebrane informacje dają nam obraz tego, jaki zakres usług interesuje klienta (czy chce, abyśmy przygotowali także treści, a po uruchomieniu strony zajęli się pozycjonowaniem).


Omawiamy także technologię wykonania strony: HTML5 + CSS3, skrypty PHP bądź system zarządzania treścią CMS WordPress lub Joomla. (Rekomendujemy system CMS WordPress – jest intuicyjny w obsłudze, mamy tutaj wiele możliwości pod kątem SEO).
Na podstawie rozmowy wyznaczamy kierunek, którym będziemy podążać, tworząc stronę www dla Twojej firmy. Przygotowujemy także bezpłatną wycenę i ofertę. Jeśli wszystko jest w porządku, przechodzimy do podpisania umowy.

Przygotowanie makiety funkcjonalnej

Rozpoczynamy etap, którym jest przygotowanie makiety strony internetowej. Planujemy strukturę witryny, rozmieszczenie elementów, rozkład treści, sposób interakcji klientów. Na podstawie makiety opracowywany jest projekt graficzny.

Projekt strony www

Przechodzimy do projektów graficznych. Przygotowujemy layouty graficzne na stronę główną i pozostałe podstrony, dobieramy kolorystykę, projektujemy logo.


Dobra strona internetowa musi być przyjemna dla oka, spełniać wytyczne UX, być funkcjonalna – nasi specjaliści o wszystkim pamiętają. Tworzymy strony www o przejrzystej nawigacji, tak, by żaden z klientów nie miał problemów ze znalezieniem informacji czy usługi.

Sprawy techniczne i testowanie strony

Kolejny krok to sprawy techniczne. Przechodzimy do kodowania strony, wdrażamy grafiki, zdjęcia, treści. Zajmujemy się formularzem kontaktowym, newsletterem, różnego typu funkcjonalnościami.
Następnie sprawdzamy poprawność kodu HTML i CSS, weryfikujemy prędkość ładowania strony i działanie poszczególnych mechanizmów.

Uruchomienie strony internetowej

W końcu przechodzimy do uruchomienia strony internetowej. Strona przesyłana jest na hosting bądź serwer za pomocą protokołu FTP.


Tworzenie strony www jest zakończone, a klienci mają do niej dostęp. Jest to dobry czas na rozpoczęcie działań mających na celu zwiększenie widoczności witryny.

Tworzenie stron www Warszawa - funkcjonalności

W jakie funkcjonalności wyposażone są przygotowane przez nas strony internetowe? Oczywiście wszystko zależy od branży i preferencji klienta. Wśród najczęściej stosowanych rozwiązań wymienić możemy takie, jak:

  • formularz kontaktowy
  • integracja z mediami społecznościowymi
  • informacja o plikach cookies
  • interaktywna mapka dojazdu
  • zgodność z RODO i WCAG 2.1 (strony internetowe instytucji państwowych, urzędów itd.)
  • intuicyjny panel CMS
  • dodatkowe wersje językowe.

Zadbaj o widoczność biznesu z 1stplace.pl

Nasza agencja SEO specjalizuje się nie tylko w kampaniach Google Ads Warszawa, pozycjonowaniu, content marketingu, ale w kompleksowym szeroko pojętym marketingu internetowym. Jeśli więc myślisz o własnym sklepie internetowym bądź szukasz fachowców, którzy stworzą dla Ciebie stronę internetową – jesteśmy do usług! A może chcesz zwiększyć swoją widoczność w internecie, dotrzeć do klientów w Polsce bądź podbić rynki zagraniczne? Zapraszamy do współpracy!
Zadbaj z nami o rozwój biznesu!

Strony internetowe Warszawa - FAQ

Projektowanie stron internetowych związane jest z kosztami. Ich wysokość zależy od kilku kwestii, przede wszystkim od wielkości strony internetowej, zakresu prac, wybranego systemu zarządzania treścią CMS i kilku innych czynników. Właśnie dlatego w większości przypadków sporządzana jest indywidualna wycena.

Budowa strony www to dopiero połowa sukcesu. Aby dotrzeć do nowych klientów, należy także zadbać o pozycjonowanie. Działania on site (w obrębie strony internetowej) i off site (poza stroną www), to droga do uzyskania miejsca na pierwszej stronie wyszukiwarki Google. (Przypominamy, że użytkowników interesują wyłącznie strony internetowe z TOP10).


Regularne działania przyczynią się do zwiększenia grona zadowolonych klientów, pomnożenia współczynnika konwersji i większych zysków.

Na co zwrócić uwagę, wybierając agencję interaktywną? Specjaliści z takiej agencji powinni mieć dopracowane do perfekcji tworzenie stron internetowych – ważne, aby było to potwierdzone zarówno przez opinie klientów, jak i przez portfolio.
Prawdziwi fachowcy zadbają o to, by strona www była funkcjonalna, estetyczna i działała bez zarzutu. Skupią się również na tym, by tworzenie stron www przebiegało bardzo sprawnie.

Masz już profesjonalną stronę internetową i nie wiesz co dalej? Czas zadbać o promocję w wyszukiwarce Google. Jeśli świadczysz usługi w Warszawie, doskonałym wyborem będzie pozycjonowanie lokalne. Warto też zadbać o inne formy promocji, na przykład prowadzić działania w mediach społecznościowych, kampanie Google Ads.

Ocena strony: 5/5 - (9 głosów)

Chcesz odkryć potencjał
swojej strony?

Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Warszawa

Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedli np.

W zakresie pozycjonowania lokalnego oferujemy:

Sprawdź, również ofertę pozycjonowania w innych miejscach:

Stoimy za sukcesami

body chief logo
hertz systems logo
studio figura logo
up fit logo
absolu clinic logo
bear lock logo
roedl partner logo
elfi logo
spektrum logo
apteka wawa logo
[ssa_booking]
Reklamy PPC
Strony i sklepy
Social Media
Więcej z kategorii Wiedza